1. May 21, 2014  
    влез от сайта и си направи unstuck на героя, може и да си изтриеш cache папката

  2. May 26, 2014  
    Charvo's Avatar
    Charvo
    Guest
    Защо всички dungeon-и са затворени?! :P
    Моля някои да ми каже!

  3. May 26, 2014  
    Charvo's Avatar
    Charvo
    Guest
    Вашите dungeon-и затворени ли са???
    Защото моите са!?:(

  4. May 30, 2014  
    vi4oka's Avatar
    vi4oka
    Guest

    мога ли....

    Пичове мога ли да си ресторна героя след като съм минал 90 дни от delete ???:D:D:D:D

  5. May 31, 2014  
    Charvo's Avatar
    Charvo
    Guest

    Why???????????????????????

    0SIZE="6"]Защо dungeon-ите са затворени????![/SIZE]

    Way??????????:(

  6. June 4, 2014  
    0SIZE="6"]Защо dungeon-ите са затворени????![/SIZE]

    Way??????????:(
    Koи дънжъни визираш ? Дай малко инфо ! /реалм;левъл/

  7. June 5, 2014  
    Charvo's Avatar
    Charvo
    Guest
    Koи дънжъни визираш ? Дай малко инфо ! /реалм;левъл/

    cataclism/frostwolf/всички dungeon-и ,които са ми отключени са затворени/героят ми е 50lvl

  8. June 5, 2014  
    cataclism/frostwolf/всички dungeon-и ,които са ми отключени са затворени/героят ми е 50lvl
    Проблема на Cataclysm expansiona v Molten е, че понеже те сега се фокусират повече върху End Game Content (DS и др. подобни) и затова оставиха настрана low lvl инстанциите и са заключени именно поради това, че няма кой да им отдели време да ги погледне и да ги скриптне. Ако не се лъжа, след 70 lvl ще можеш да влизаш ;)

  9. June 5, 2014  

    Lich King проблем

    А сега е момента аз да попитам следното. Отнася се за Lich King (Lordaeron realm): при мен много често се получава така, че в определени моменти просто не мога да вляза в играта. Всеки път Login Server Down или Unable to connect ... И това някъде 5-20 мин. продължителност и чак тогава ми дава. Играя известно време, излизам, влизам по-късно и пак същата работа ... Чак толкова ли им е западнала поддръжката на Lich King -.- Извинявайте, обаче Cataclysm няма такива проблеми .. Та останалите срещате ли този проблем???

  10. June 6, 2014  
    Charvo's Avatar
    Charvo
    Guest
    Проблема на cataclysm expansiona v molten е, че понеже те сега се фокусират повече върху end game content (ds и др. подобни) и затова оставиха настрана low lvl инстанциите и са заключени именно поради това, че няма кой да им отдели време да ги погледне и да ги скриптне. Ако не се лъжа, след 70 lvl ще можеш да влизаш ;)
    Благодаря много!!! :d

  11. Стигнах до Бооти бей минах няколко куеста, отидох да ги върна но не ми позволява да говоря с нито едно НПЦ немога да приемам куестове нито да връщам ... моля помогнете ( имам други герой който нямат този проблем и незнам какво става рестартирах играта многократно рестартирах пц-то и пак нищо .. благодаря предварително ) реалма е DeathWing

  12. След като ме стънат/феарнат и каквото и да е CC ми забива за по 10 секунди, някой път и до цели 30-40. Преинсталирах играта пробвах да играя без аддони , пуснах антивирусната изтеглих Malware Fighter , CClean , Advanced System Care и нищо не помага! Преди не беше така. МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ!!!

  13. Charvo's Avatar
    Charvo
    Guest
    Защо когато отида горе на портала с d.k-то си портала не работи?
    влизам телепортира ме , но не ми позволява да се върна!
    играя cataclism/frostwrolf
    героят ми е horde

  14. Защо когато отида горе на портала с d.k-то си портала не работи?
    влизам телепортира ме , но не ми позволява да се върна!
    играя cataclism/frostwrolf
    героят ми е horde
    Темичка с бъгове. Малко само трябва да се поразровиш, за да разбереш к'во става.

  15. Стигнах до Бооти бей минах няколко куеста, отидох да ги върна но не ми позволява да говоря с нито едно НПЦ немога да приемам куестове нито да връщам ... моля помогнете ( имам други герой който нямат този проблем и незнам какво става рестартирах играта многократно рестартирах пц-то и пак нищо .. благодаря предварително ) реалма е deathwing
    Еми сигурно со убил някое от НПЦтата в Буути Бей и сега са ти ънфриендли. Провери в графата с фракциите да не си във война с тях. (ако си пробвай да махнеш отметката)

First ... 2767757677787987127 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •