1. проблем със създаването на тим

    имам проблем не мога да направя арена тим дали не е защото се смених от хорда али защото като хорда имах сега правя но не ми дава да дам сигнатура и не може да се направи

  2. Проблем с Settings на MoP

    Хора защо всеки път когато изляза от играта и вляза всички addons и Setting са ми реснати ? И трябва да ги правя всеки път :(:(:(

  3. Хора защо всеки път когато изляза от играта и вляза всички addons и Setting са ми реснати ? И трябва да ги правя всеки път :(:(:(
    Това е защото си включил опцията read only на папката в играта, махни го и после влез в папката и ако ти е включена тази опция и на иконката където влизаш в wow я махни. Това става чрез десен бутон>свойства(properties) и там долу ще видиш риийд онли ако ти е на английски или само за четене ако уиндолса ти е на български надявам се да съм помогнал :)

  4. Global Chat

    Здравейте, можете ли да ми кажете как да се присъединя към глобалния чат!!!!!
    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

  5. Здрасти, трябва само да напишеш /join global и си готов. Очаквай доста спам обаче :)

    П.С. тъй като вероятно ще ти писне да те спамят ако не търсиш нещо, за да излезеш от глобалния пишеш /leave global

  6. Много благодаря!!!!!!! :):):):):)

  7. tanev00's Avatar
    tanev00
    Guest
    hora kak se slagat magii nad magite s cifri nqkade ot settings li

  8. Хора немога да си вдигна tundra stalker в талантите на ДК-то ми моля кайете каво да направя опитах всичко и нестаа.


    http://prikachi.com/images.php?images/990/7688990u.jpg

  9. shadowfragon's Avatar
    shadowfragon
    Guest

    без дух които да ме дигне

    Тялото ми е в инстант Барадин холд 25 но го напуснах и сега искам да си дигна тялото но на гроба няма дух какво да правя

  10. Тялото ми е в инстант Барадин холд 25 но го напуснах и сега искам да си дигна тялото но на гроба няма дух какво да правя
    В сайта има unstuck функция. Използвай я.


    Хора немога да си вдигна tundra stalker в талантите на ДК-то ми моля кайете каво да направя опитах всичко и нестаа.
    Ти верно ли не виждаш, че имаш 0 unspent points?

  11. Някой ако може да обясни как се прави злато че е много напечено състоянието..Със някви професиили как става?

  12. В сайта има unstuck функция. Използвай я.



    Ти верно ли не виждаш, че имаш 0 unspent points?
    Брат дори и та имам точки невийдам таланта,несма само аз така. Накарах един фр да ми вдигне таланта защото него вижда дори и да ресна точките

  13. проблем с МоП

    имам следния проблем играта ми насича от време на време както имам 109 фпс изведнъж пада под 30 и пак се качва и никога несъм имал такива проблеми а характеристиките са ми 8гб рам 2гб видео двуядрен процесор интел кор и3 2.5гхр.Компа е наскоро преисталиран имам най новия ъпдейт на видео картата инсталиран а графиката на уоуа е на гоод и немога да разбера защо засича и от мен ли е проблема

  14. имам следния проблем играта ми насича от време на време както имам 109 фпс изведнъж пада под 30 и пак се качва и никога несъм имал такива проблеми а характеристиките са ми 8гб рам 2гб видео двуядрен процесор интел кор и3 2.5гхр.Компа е наскоро преисталиран имам най новия ъпдейт на видео картата инсталиран а графиката на уоуа е на гоод и немога да разбера защо засича и от мен ли е проблема
    Понякога този проблем се получава в зони с много хора от другата фракция и най-често се дължи на AddOns като Interruptbar и/или Afflicted и други. Спри всичко и виж дали проблема ще се реши.

  15. Mop

    Имам проблем... свалих си MOP и опитвам се да се логна с ацц-то ми ,но ми изписва ,че ми трябва Battle.net и немога да вляза с молтен ацц.. моля помогнете

First ... 3474828384858694 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •