1. Здравейте. Имам голям проблем, героят ми заседна някъде между Eastern kingdoms и Forbidden sea. не мога да го върна. при влизане в играта умира и се връща в гробищата дето е същото място тоест в морето. Историята е следната: летях от SIlvermoon до Undercity и dragonhawk-а засече в eastern plagueland при light hpe chapel. След това започна да лети към морето и засече някъде между морето и сушата и сега не виждам героя си виждам само малко сушата но от далеч т. е. я виждам сива и нищо повече когато натисна return to graveyard не работи. Става въпросза pandaria. Героят ми се казва Bandzolin 77 level blood elf hunter. Дори се движи сам това последно видях някакси е бъгнал много жестоко. Помолих за помощ но нищо. мога да влизам в дънджъни мога да пиша на други но те не ме намират. Не знам как да го върна. Ако някой разбира проблема ми нека ми каже. Благодаря!

  2. Здравейте. Имам голям проблем, героят ми заседна някъде между Eastern kingdoms и Forbidden sea. не мога да го върна. при влизане в играта умира и се връща в гробищата дето е същото място тоест в морето. Историята е следната: летях от SIlvermoon до Undercity и dragonhawk-а засече в eastern plagueland при light hpe chapel. След това започна да лети към морето и засече някъде между морето и сушата и сега не виждам героя си виждам само малко сушата но от далеч т. е. я виждам сива и нищо повече когато натисна return to graveyard не работи. Става въпросза pandaria. Героят ми се казва Bandzolin 77 level blood elf hunter. Дори се движи сам това последно видях някакси е бъгнал много жестоко. Помолих за помощ но нищо. мога да влизам в дънджъни мога да пиша на други но те не ме намират. Не знам как да го върна. Ако някой разбира проблема ми нека ми каже. Благодаря!
    Edited: January 24, 2019

  3. Нека бъдем малко повече организирани.За да не се правят нови теми,за всеки въпрос.Имам предвид, ако имаш проблем го постни тук и скоро ще бъдеш информиран как да си оправиш проблема.


    Здравейте. Имам голям проблем, героят ми заседна някъде между Eastern kingdoms и Forbidden sea. не мога да го върна. при влизане в играта умира и се връща в гробищата дето е същото място тоест в морето. Историята е следната: летях от SIlvermoon до Undercity и dragonhawk-а засече в eastern plagueland при light hpe chapel. След това започна да лети към морето и засече някъде между морето и сушата и сега не виждам героя си виждам само малко сушата но от далеч т. е. я виждам сива и нищо повече когато натисна return to graveyard не работи. Става въпросза pandaria. Героят ми се казва Bandzolin 77 level blood elf hunter. Дори се движи сам това последно видях някакси е бъгнал много жестоко. Помолих за помощ но нищо. мога да влизам в дънджъни мога да пиша на други но те не ме намират. Не знам как да го върна. Ако някой разбира проблема ми нека ми каже. Благодаря!

  4. @adi002
    Влизаш в сайта, избираш My Account, после избираш Services, оттам оправяш сървъра в който играеш, името на героя селектираш и следващото го направи на FREE, накрая оставаш с единствената опция Character Unstuck, Това ще съживи героя ти където му е Hearthstone-a. Късмет!

  5. Здравейте. Имам следния проблем - сървъра ме киква. Пуска ме за 10-15 сек. и ме дисконектва. Опитвам да вляза в Loraderon 3.3.5. Преди време нямах проблем, сега реинсталирах клиента и се почна. Някакви идеи? Благодаря!

  6. Здравейте, имам едно питане аз: Ако искам да си купя coins, чрез дебитна карта там пише в евро, та значи трябва вътре в картата да имам евро ли? Или ако имам левове ще ги конвертира ли? Това исках само да уточня, благодаря ви.

  7. Здравейте, имам едно питане аз: Ако искам да си купя coins, чрез дебитна карта там пише в евро, та значи трябва вътре в картата да имам евро ли? Или ако имам левове ще ги конвертира ли? Това исках само да уточня, благодаря ви.
    Ще ги конвертира, не мога да ти кажа по какъв курс, тъй като минават през няколко транзакции

  8. Здравейте! Направих си нов герой, но не ми хареса appereance-a и го изтрих .След като го направих наново същото име беше заето.Направих опит и с друг герой и след като го направих и изтрих името беше заето. Знаете ли как мога да го оправя играе ми се сега, но не бих искал да съм с друго име

  9. Здравейте! Направих си нов герой, но не ми хареса appereance-a и го изтрих .След като го направих наново същото име беше заето.Направих опит и с друг герой и след като го направих и изтрих името беше заето. Знаете ли как мога да го оправя играе ми се сега, но не бих искал да съм с друго име
    за жалост трябва да изчакаш 30 дни за да се освободи името.... скоро го въведоха това и е изключително глупаво
    друг вариант е да си напваиш героя с някакво пройзволно име и ако имаш 10 points след 30 дни да го смениш като се освободи

  10. Ох :(. Благодаря, че ми помогна щях да чакам, защото мислех, че е ден-два

  11. изтеглих играта и ме интересъва как да я активирам след като я пусна .влизам в акаунта си и само коннект и после грешка . трябва ли да сменям реалма и как?

  12. Здравейте, много ми е интересно за този донейт през телефон, ако може някой да ми обясни ако примерно донейтна 1 койнс през телефона колко пари ще ми излезе и ще чакам ли опашка още...

  13. May 10, 2019  
    Здравейте свалих на двата си компютъра катаклизъм от тук но при стартиране на wow.exe и на двата ми дава следната грешка:
    Cannot stream required archive data. Please check the network connection.
    Някакви предложения или да си търся друг сървър?

  14. May 13, 2019  
    Добър ден снощи си буустнах дк-то до 80 и нямам таланти, писах тикет отговориха ми да си правя куестовете ,а никое нпс не е интерактабъл не мога да кликна на никой, никакви куестове не ми излизат.Сега кво трябва да правя?

  15. May 15, 2019  
    Отиваш в стартовата зона, настройваш да виждаш Low Lvl Quest - ите и ги изпълняваш.

First ... 2171111119120121122123131 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •