1. Донеит проблем

    Здравейте, искам да попитам защо като донейтна за Icecrown na 3.3.5 realma ми пише неуспешна транзакция, с мастър кард съм пазарувам постоянно от интернет с нея.

  2. Здравейте,имам проблем с един акаунт,но не знам към кой да се обърна.Акаунта беше мой,с мой емейл и парола.Изведнъж получавам на емейла си съобщение с което все едно съм изискал нова парола.Естествено след това влязох в играта и опитах да се логна с акаунта,но опита беше неуспешен.Отидох след това в сайта и поисках нова парола която би трябвало да ми изпратят на емейла.Уви обаче такава не се появява на моя емейл.Искам да попитам как е възможно някой да смени емейла и паролата ми без потвърждение от моя емейл ?

  3. Вече писаш в бъг отдела, но все пак да кажа... Имам проблем с куест който се взима от прийст учителя в elwynn forest . Куеста се kazva :heal and fortify guard roberts.

  4. Здравейте!Имам проблем с кода за дискаунта които получих за нова година.Направих донейт и никъде неможах да го поставя кода и съответно нито по малко пари нито повече точки.Кода още си го виждам като кликна на гифта....😔

  5. kak da si postavq realmlista na wow-a nqmam tozi fail "Realmlist.wtf
    Edited: January 25, 2018

  6. Еми отваряш Notepad от старт менюто в него пишеш set realmlist logon.warmane.com след това кликваш в горния ляв ъгъл файл след това Запиши като.Отваря ти се прозорец къде да го запаметиш избираш мястото отдоло на Запиши като тип задаваш Всички файлове пишеш в полето за името realmlist.wtf след това го намираш и поставяш в WoW\Data\(EnUs или EnGb)\

  7. Хора защо когато се пробвам да collect-на points ми изписва, че нямам нищо за колектване, видях че колкото по активен си толкова повече точки събираш но...

  8. Кога за отстъпка е при покупка от маркета ,а не при донейтване .

  9. Здравейте. Искам да репортна играч. Писах в темата за репорт, но още нямам отговор, а ме е страх да не стане късно. Играча се казва Rakiqq. Линква професия(BS), след което, като му трейднеш материал, той излиза от играта и ти написва, че те е скамнал. Имам 2 свидетеля+ screenshot, но тук ми е малко трудно да изпратя снимковия материал(ако дори може). Мога да дам всякаква подробна информация какво се случи, от кого взимах материали и тн. Не съм много добър в английския и не знам към кого да се обърна. Реалма е Icecrown. Благодаря предварително!

  10. Хора кажете защо като взема куест и не ми показва ареата в която да го изпълнявам.. Смисъл дава ми да убия 6 моба и не ми показва къде са.. Преди в wotlk ми ги отбелязва в сини като петна на картата къде да ги намеря.. Сега е много не удобно като не ми показва нищо

  11. Братле трябва ти qest helper addon това не е ЛК . ;)

  12. Когато влизам във акаунта си във играта (Litch King) и се ми се тегли някъв Patch и се писше че е неуспешно! HELP!

  13. Здравейте,

    Не мога да донейтна. Правих си акаунт и в сайта на тия меймент уол и пак не става.

    Казва ми, че не могат да ме верифицират и да си регистрирам телефон при тях. Добавих си мобилния в техния сайт и пак не стана.

    Някакви съвети как мога да донейтна най накрая защото тва чакане за Айскраун ме убива.

    Много lame е направено тва, искаш да им даваш пари за да не чакаш и не могат да ти ги земат. смотана работа.

    МОля помогнете.

    Благодаря предварително!

  14. Изтрих си героя по погрешка :(..Имам back up ....Може ли да си го възобновя и как ..?

  15. Здравейте! Защо всеки път като вляза във играта настройките на видеото са ми рестартирани?
    От къде мога да го оправя това? Със лаптоп съм!
    Извинявам се ако това вече е говорено, но не успях да го намеря.
    Благодаря предварително! :)

First ... 1767107115116117118119127 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •