1. ???????, ????? ?? ????? ??? ???? ?? ???????? ?????, ???????? ???? ? ?? ?? ????, ? ????? ? ????? ??????? ? ????????? ????????????? ?? ??????? !

  2. cukam v warmane blackrock i kato se opitam da se logna mi izpisva - you have been disconnected from the server i ne moga da se logna i da cukam kakuv e problema - kak moga da go opravq

  3. ?????????, ?? ??? ????? ?? ????? ??????, ?? ???? ?? ????? ?????? 2 ????? ??? ?????, ?? ?? ???? ?? ?????? ? ???. ????? ?? ???? ????? ?? ????? ? ???????
    ????????? ?????????????.

  4. Zdraveite, tyi kato gorniq post ne se vijda na kirilica shte pisha na latinica. Ne sym igral ot dosta godini i kato se logna vijdam 2 geroq bez imena s koito ne moga da vlezna da igraq. Imate li predstava dali tova se opravq ili gi otpisvam.
    Blagodarq predvaritelno.

  5. Zdraveite, iskam da popitam ima li razlika WOTLK clienta ot ZAMUNDA i tozi ot saita koito e?
    Poneje v momenta sam s tozi ot ZAMUNDA i na momenti mi dava nqkakvi error-i i igrata se izkluchva?

  6. Imam sledniq problem svalih li4a or warmane no vseki pat kogato q startiram vse edno za parvi pat q puskam po4va s klip4eto i vsi4ki nastroiki na novo trqbva da pravq . Kak da go opravq

  7. ????????? , ????? ????????? ?? son of hodir ??? ?? ??????? ??????? ?????? ? ???? ?? ?? ??????? Enchantment-a .. ????? ?? ? ??? ????? ??????? ?

  8. Zdravete , imam malyk problem.. kypih si reputaciqta za son of hodir bez da minavam questite , obache sega ne mi izliza shopa za Enchantite..reputaciqta mi e na exalted

  9. Zdraveite ot nqkolko dni imam problem a logvaneto, pishe mi che akaunta e locked, no tova de sluchva samo kato izpolzvam hotspot , molq za pomosht zashtoto prez po golqmata chast ot vremeto mi se nalaga taka da igtaq

  10. imam problem nesi znam gmaila na registrirane s tiq kodove nemoga da si vlqza v accaunta pisha na gm nikaf otgovor :D

  11. ?????? ?? ????? ???? ???? ????? ??? ? ?? 4 ?????? ????? ????? ???? ?? ???? ??? ?? ?? ???????? ?? ???? ???? ?? ??? ????????? ???? ??? ?? ? ???? ? ?? ????? ??????? ????? ???? ??? ???? ???? ?? ?? ?????? ?? ?????? ?????

First ... 3484124132133134

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •