1. Вече 6 дена и няма никакъв отговор -Кажете как да си купя оръжие като не мога да видя данните . Само при мен ли не работи или е проблем на сайта .Не знам изобщо някои гледа ли какво питаме ?

  2. Имам проблем - всеки път щом си пусна играта ми излиза да приема 2-те страници и наново трябва да си нагласям резолюции и т. н. Иначе нямам проблеми с героите. Как да се справя с този проблем ??? Мерси предварително.

  3. Пичове , цъкам ритейл обаче нещо взе да ми писва и мисля да се върна към wotlk може ли да кажете как е тука и как мога да си купя итеми , защото не ми дава нещо от стора

  4. Здравейте. Иам проблем с battered hilt на куеста в quer delar кадето се влиза в sunwell трябва да взема меча но имах wow error и сега го няма какво да направя

    Благодаря предварително

  5. Здравейте. Иам проблем с battered hilt на куеста в quer delar кадето се влиза в sunwell трябва да взема меча но имах wow error и сега го няма какво да направя

    Благодаря предварително
    Махни и го вземи отново уеста отвън сънлел

  6. Имам проблем - всеки път щом си пусна играта ми излиза да приема 2-те страници и наново трябва да си нагласям резолюции и т. н. Иначе нямам проблеми с героите. Как да се справя с този проблем ??? Мерси предварително.
    Това мисля, че ти е от видео картата(Компютъра/лаптопа.) не знам как се оправя.

  7. Dobar den imam golqm problem znam si user i pass logvam se v igrata,no mi iziskva ,,generated digital code''. Bratovched mi se logva i na nego ne my iska. Molq Vi pomognete,ako mojete. Blagodarq predvaritelno. :)
    Изтрии и си изтрии играта и пробвай пак.

  8. Здравейте, имам следния проблем не мога да си пусна герой за продажба през форума чрез трейдинг системата на Warmane.Казва ми "you are not eligible", ако някой може да ми обясни какво да направя ще съм му благодадрен.
    Трябва да си premium accout/ да донеитнеш 1 път и тогава да използваш Trade System на сайта.

  9. May 2, 2017  
    You must have Two Factor Authentication enabled to sell items or gold Mi go izpisva kogato se opitam da prodam gold za coins pls help??????

  10. May 2, 2017  
    Здравейте. Имам проблем с героя. При летене из Easter Kingdom системата ме изхвърли и сега като се логна ми покзва само розово-оранжев екран. При опит да използвам камъка, за да се върна ми изписва, че съм маунтнат и не ми дава, не ми дава и да сляза от маунта... абе кофти работа. Преди време имах подобен проблем и тогава с помощта на команда ме върна в Мурлог. Моля кажете каква беше тази команда? Пробвах с /stuck - /unstuck и т.н. в чата, ама не става...

  11. May 2, 2017  
    Sporky tova go slojiha za vseki sluchaj, za da ne im kradat akauntite non-stop, noo neshto maj e dosta obyrkana rabota.. Trqbva da si go pusnesh (i da se nadqvash da ne si s dynamic ip)..

    Sniperman Ako te nabuta taka, ppc komandata e .unstuck (s tochka!), no idk dali dori raboti na wotlk.. na pandaria naistina taka se bqga ot Lost Isles kato si <82 lvl
    Ako raboti po syshtiq nachin, bi trqbvalo da ne mojesh da q izpolzvash kato si v takyv bug (mounted/moving) - rezni se ot saita (my acc/servces/free/unstuck) i bydi k :)
    Edited: May 2, 2017

  12. May 12, 2017  
    nqkoi moje li da mi dade link da novite modeli na wotlk 3.3.5a zashtoto sum s stariq client i jelaq novite modeli a ne mi se tegli cqlata igra

  13. May 19, 2017  

    Проблем при логин

    влизам в играта пиша пас и цъкам логин.... показва конектинг и след около минутка исписва унейбал то конект.... нчкакви предложения?

  14. May 23, 2017  
    здравейте след един токов удар лаптопа ми се промени изцяло журна си настойки от преди 1 година след като ги опражих остана проблема с настрйките в wow всеки път когато вляза с някой герои трябва да си глася всички настроики отначало и това е всеки пьт макрота сьщо не запазва как мога да оправя това ??? помогнете много е изнервящо да гласиш 5 мин настройки като сменяш герои или като влизаш

  15. May 25, 2017  
    Имам проблем с това че когато се опитам да вляза в акаунта ми иска ''Generated code'' някакви идеи ?

First ... 1363103111112113114115123 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •