1. Zdraveite, imam sledniq problem: s windows 10 sum i iskah da si izteglq Mists of Pandaria. Download-nah expansion-a ot saita no igrata mi ne trugva.

  2. Здравейте някои знае ли от какво ми е баннат акаунта във саита и как мога да го оправя или поне да разбера до колко време е Your IP Address (91.216.3.0) has been suspended for due to Suspicious Activity - RB

  3. Здравейте , изтеглих си Mists of Pandaria от сайта ,но играта изобщо не се пуска.

  4. Здравейте , някоя българска гилдия има ли ? Хорди , да райдват редовно ? за 3.3.5 IceCrown

  5. Искам да размена акаунта си на пандария с акаунт в Outland. Предлагам orc warior pvp epic gear, голд, с едни от най-добрите transmogs в играта + редки маунтове, името му е Kabrakan във Frostwolf realm. Ако някой има интерес нека ми пише

  6. Истеглих си МОП 5.4.2 от замунда когато напиша реалма ми излиза че сървара е офлайн но всъшност не е ? Някой да знае защо? Благодаря

  7. Здравейте. Играя във Lordaeron и имам следния проблем. Когато се опитвам да вляза в акаунта си ми иска опулномощен код, който ми испращат на имейл адреса. Но когато въведа получения код ми исписва че е невалиден, испраща ми се веднага друг код и дори когато го въвеждам за отрицателно бързо време не ми го приемат. Това се повтаря многократно и немога да вляза в акаунта си.

  8. Просто си спри two-factor authenticator-a.

  9. zdr-te, tazi ve4er kato sku4aq pred monitora i si mislq kakvo da napravq v WOW , re6ih da napravq nqkoy achievementi i si izbrah Northrend i Outland exploring, zapo4nah ot Northrend (poneje geroq mi e star imah po 1-2 mini zoni za otkirvane ot vsqka golqma zona ) za 5 min otvorih nqkade 3-4 achievementa i re6ih da napi6a ne6to sme6no v guild chata i napisah '' i <3 speed hack '' (nikoga nesam polzval speed hack ili podobni ne6ta) kolkoto tam da e za 6ega i kato minah v Outland ima nqma 5 min me disconectna i gledam , 4e sam bannat za CHEATING :D , kakvo mojete dami predlojite da napravq ?

  10. Да напишеш ticket и да обясниш, че си се шегувал, искайки да разследват случая, за да видят.

    Както и повече да не се правиш на интересен пред хората, защото не води до нищо добро.


  11. mrs za siveta,ocenqvam go
    Няма проблем. Надявам се знаеш от къде да пуснеш тикет от сайта? My Account => Support => Create Ticket.

    И пиши на кирилица, ако обичаш.

  12. Моля някой да ми обясни защо не мога да си продам героя това ми излиза като натисна да го продам? "
    ×
    You are not eligible to sell characters in the trading system. " много ви моля помощ.

  13. Здравейте имам следния проблем.
    Когато се опитвам да си Donate с кредитната карта ми изписва, че трябва да регистрирам мобилния си номер в системата и после излиза ,че транзакцията не е успешна , и не мога да си Donate . Ако някой знае какъв е проблема моля да ми пише.

  14. Неможе да ме конектне

    Неможе да ме конектне и в папката не виждам реалм лист как да направя така да ме конектне

First ... 1666106114115116117118126 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •