1. why my account is banned

    Нека бъдем малко повече организирани.За да не се правят нови теми,за всеки въпрос.Имам предвид, ако имаш проблем го постни тук и скоро ще бъдеш информиран как да си оправиш проблема.
    zdraveite,ne razbiram zashto akaunta mi e bannat,ne sam vlizal ot izvestno vreme i dnes...........nemoga

  2. Някой да знае защо Mist of Pandaria 5,4,8 не тръгва? Издърпах клиента от тук,но като се издърпа цялата игра не тръгва

  3. moqt sashto e bannat

    zdraveite,ne razbiram zashto akaunta mi e bannat,ne sam vlizal ot izvestno vreme i dnes...........nemoga
    bannaha mi i dvata acauta,na ediniq pisah na suport i mi go opraviha ,obache na vtoiqt mi napraviha da ne mi e activen suporta isega 6 meseca bann za reklama
    kakto pisah na suport ticketa az vlizam samo za da glasuvam
    kak tochno stava tazi rekalama ne znam sorry za tapata latinica, ne mi vkluchva kirilicata :(
    pomognete mi da si varna akauda che tova sa 6 meseca , a na tozi mi sa sravnitelno oblechenite geroicheta
    Edited: January 20, 2020


  4. Zdravei narod. Imam admin tuka? Bil ban za men i moja brachetka. imam appilacija, niama admin. Help

  5. Здравейте!
    Имам проблем със мой много стар акаунт.При опитите ми да се логна ми изисква authenticator код,който не мога да видя.Лошото е,че не мога да си спомня email-a на самият акаунт,което означава,че не мога да премахна two-step-authenticator-a.Моля за съвети как да подходя.

    П.С.: Преди две седмици нямаше проблем защото можех да влезна in-game без код,но сега явно са го променили и дори in-game иска кода.

  6. Здравейте хора! Имам един въпрос четох различни мнения но все още не знам кое е вярно кое не! Сега по въпроса. Искам да започна да фармя фрагментите за легендарния хеларски мейс от Улдуар 25. Въпросът ми е някой знае ли реално какъв е дроп рейта на тези фрагменти? Фармил ли ги е някога някой всичките? Трябва ли да вземам някакъв куест от някъде предварително или директно мога да си ги събирам? Работи ли всичко това или не? Дали трябва както Шадоулморна след като си изпълнил куестовете да правиш скрийншотове и да се свърваш с админ за да ти даде итема? Като цяло ме интересува целия процес по фарменето на този итем? Дали е възможно, ще имам ли някакви проблеми, струва ли си фарментео?(не съм донор и не си купувам итеми от сайта, моля не ми предлагайте такова решение) Благодаря Ви предварително за инфото!

  7. Макар че имам валанир на 4-те ми героя които могат да хеалват, не знам някой да го е взел чрез събиране на фрагменти. Спомням си на оригинала когато Удуар беше последната инстанция (преди да пуснат ToC) с гилдията ми бяхме всяка вечер в него и един от офицерите беше с ресто друид и само той събираше. Преди да спрем да ходим там беше събрал едва половината. Та тук дето улдуар се прави я веднъж месечно ми се вижда невъзможно за сам човек без гилдия която да му помага да го направи. А едва ли някой ще иска да прави улдуар 100 пъти за да може друг да вземе 1 итем, при положение, че всичко друго от там може да се вземе с vote points.
    Ще стане 10 пъти по-бързо да направиш достатъчно голд, който да продадеш за койнове и да го вземеш от магазина. Дори и да не си с премиум акаунт, може да накараш някой да продава вместо теб.

    Мога да ти гарантирам, че докато успееш да го вземеш с гриндене ще ти се повръща от тоя герой.
    Edited: February 10, 2020

  8. Или предаваш честността си и прецакваш хората с теб запазвайки фрагментите за себе си, или дам просто си го купуваш с коинове, НО трябва да донейтнеш поне веднъж (20 лв - 10с) за да използваш сайта! ест, имай впредвид че вмомента икономиката е в хаос заради таносването на г след 6 дни.. на сайта е 120с т.е. помисли си добре дали наистина го искаш и.. ахем, е ли смислено.. :р

    Иначе да, има хора които ги събират от райда, както и много които искат да играят улд - това е един от най-хубавите райдове в играта, а и е необичаен за no-lifer icc-ерите (ест и achievements ftw). Аз харесвам титлата от Алгалон... Освен това, след като стигнете до Фрея, можеш да събираш билки за fl/pot които струват доста на AH; можеш да запазиш weekly q и да организираш група за поне 4 боса etc!

    Но спокойно, не е много по-различно от начина по който се взима smourne - единствено ще ти е по-трудно да намираш хора с теб...

  9. Благодаря Ви за мненията! От части ми отговоритхте! Иначе платил съм си входа(10евро, само за да не чакам опашки), но няма шанс да си купя итем от сайта! За мен това не е честно и така ми се обезмисля цялата игра получавайки итеми на готово!

  10. Пичове може ли съвет, как да си върна акаунта без емай просто не го помня ... а вече пратих смяна на паролата на него ... има ли начин въобще ...

  11. Здравейте, регистирах си акаунт всичко точно, но не мога да вляза по никакъв начин, седи си на connecting и толкова. Логвам се с името на акаунта, не с мейла, както е по инструкция. Моля за съвет какво да правя?

  12. Някой ще ми каже ли кои са българските guild-ове(без значение дали Horde или Aliance) и какви са им изискванията. Благодаря предварително! :)

  13. Някой ще ми каже ли кои са българските guild-ове(без значение дали Horde или Aliance) и какви са им изискванията. Благодаря предварително! :)
    пич така го казваш че трябва да гадаем "_" в кой реалм си

    не е като да е само един ;)))))

  14. Zdraveite, kak moga da doneitna ot telefona, orobvah nqkolko puti no ne stava...

First ... 2474114122123124125126 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •