1. Искам Warlock да не бие така ,дмг му е огромно със 3-4 спела и си мъртъв. Това Shadowburn е много overpower !!!

  2. Kude da pusna temata za da bannta edin "NINJA"

  3. Искам да попитам мултибоксването забранено ли е ?

  4. Не, и Никога няма да бъде забранено.

  5. 74/75 Into the basin

    Здравей народе,
    имам следния проблем. Блъсках яко и почти изкарах Loremaster, но разбира се това е bugmane. Остана ми 1 куест за да взема титлата. Зациклил съм на 74/75 в sholazar и няма мърдане. Мятах се хорд <-> алли и нищо... Ако някой знае нещо, моля нека сподели. Мерси!

  6. May 5, 2018  
    Защо не ми се показва стреама правя всичко и в листата не се появява

  7. May 13, 2018  
    Героя ми нещо се бъгна и не мога да влизам в група и в рдф ... това от 2 дни писах тикет ама няма кой да помогне :\

  8. June 3, 2018  
    Zabravil sam si emaila kakvo moje da se naprai po vaprosa priyateli

  9. Има ли някой , няква идея какво става с героите от Нелтарион, копирани ли на wotlk сървъра и имат ли въбоще някъв гиър . И възможно ли е да бъде взет гиър еквивалентен на този от Катаклизъма ?

  10. Имам проблем с Wow mist of pandaria 5.4.8 когато я пусна ми излиза ето това : Data/enGB/wow-update-enGB-18273.MPQ: World of Warcraft can’t make a required change to an archive file. Be sure you have write permission for the World of Warcraft folder or try running the game in administrator mode. For more information, see: https://battle.net/support/article/6910
    моля ако някой знае да ми помогне

  11. Здравейте имам проблем с PallyPower не работи само ми излиза едно малко сиво прозорче и само мен бъфка.С Windows 10 съм пробвах какво ли не но не става.Ако има и друг подобен адон съм съгласен че на 25 много трудно се бъфка.

  12. Здравейте имам проблем,по-скоро мой приятел има проблем, Та мой приятел активира two faction authenticathing, или както се казва там, но не си спомня имейл адреса си , има ли начин да види с кой имейл адрес е направил акаунта ? знае си паса и името на акаунта/вероятно ще се сети и за паса на имейла ако се сети кой е/ но му иска код да влезе и в сайта и в играта.
    благодаря :))

  13. Искам да попитам някой дали знае защо ме дисконектва за 1 секунда, и после си влизам. Играя 5-10минути и пак дисконект ?

  14. Arcanity герой алианс лордерон - може ли някой да ми прати на мейл 1 злато или направо 3, че съм малко нов и е супер тегаво на 11 ниво...

First ... 1868108116117118119120128 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •