1. Pichove ai kajete koga shte izliza v wramane Expansiona Warwords of Draeneron ili Legion !

  2. Pichove ai kajete koga shte izliza v wramane Expansiona Warwords of Draeneron ili Legion !

  3. Никога няма да излезе!

  4. Имам следният проблем играя в OUTLAND от няколко часа и имам 900 ms като питам другите играчи дали имат подобен лаг те отговарят ми че нямат ето и линк на връзката http://beta.speedtest.net/result/6483774607 ако ви мързи да го отворите (2ms 61 downlaod 85 upload ) помогнете ми ужас е

  5. Махни си адоните всички и виж дали са е оправил < Попринцип Уест хелпер дига лага>

  6. Хора, имам проблем. Вече за 4-5 път в Utgarde Pinnacle на боса Skadi the Ruthless, след като го свалим от маунта му с харпуните и започне втора фаза, пича влиза в evade bug и не можем да го ударим, нито да го мръднем, оттам пък - не можем да минем останалата част од дънджъна :/

  7. Хора имам следния проблем като си оправя видео настройките в играта и ако изляза и пак вляза не са запаметени и тва така винаги. Трябваше да изтрия една папка ама коя беше не мога да се сетя имате ли представа. Другият ми въпрос е как се казваше Куест хелпера за Райдовете :? Благодаря ви !

  8. You must have Two Factor Authentication enabled to sell items or gold.

  9. Моля за малко помощ имам герои кървав елф при пътуване играта крашна и сега героя е мъртъв.Не ми дава да се върна на гробище нито да ползвам камъка за дом.Стой си запецнал при опит да изляза от играта ми дава че не може.

  10. Ресни си компа и влез в сайта и дай unstuck от сайта и си готов. ;) Противен случай тикет на ГМ-тата.

  11. Здравейте.Ако може някой да ми каже дали мога да си прехвърля героя от Lordaeron в Icecrown?

  12. Не мога да стартирам играта изобщо(В пандария съм) Изписва ми няква грешка

  13. Може да ставам досаден но моля за малко разяснение никъде не намирам " unstuck" в сайта.
    Благодаря за отговора.

  14. Аз днес дръпнах Пандария и не успях да логна. Какво ли не направих, но не успях. Все ми дава , че ми е грешен паса или мейла. Ядосах се и изтрих играта, сега ще опитам с Лич Кинга, просто ми се играеше нещо ново. Според вас какъв е проблема? Оправих си реалм листа , после го трих тоя конфиг фаил и какво ли не. но не ме пуска...

  15. Здравейте, дръпнах преди малко играта, но ми дава следната грешка при стартирването на Wow.exe:
    Data/enGB/wow-update-enGB-18273.MPQ: World of Warcraft can’t make a required change to an archive file. Be sure you have write permission for the World of Warcraft folder or try running the game in administrator mode. For more information, see: https://battle.net/support/article/6910

First ... 1565105113114115116117125 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •