1. May 19, 2020  
    Здравейте, някой знае ли как да си върна героят, който обявих за продаване в trade системата? Понеже вече се отказах

  2. May 19, 2020  
    Zavisi za kolko dena si go pusnal 7, 14 ili 21, ako nikoi ne go e kupil shte ti se varne directno vav accounta, nmojesh da se otkajesh, edin pat pusnesh li go za 7 dena trqbva da chakash i ako si go iskash se moli nikoi da ne ti go kupi prez tova vreme.

  3. May 21, 2020  
    Не го слушай Hakunamytata, отиди пак в Трейд в менюто под него избери realm-a и цъкни пак все едно ще продаваш герой, после под тези опции избери CHARACTERS I'M TRADING и цъкни cancel на този който искаш да си върнеш

  4. May 24, 2020  
    Здравейте от много време не съм играл... защо като направя нов герой и той е 80ти левел ?
    как мога да си започна от 1левел
    Edited: May 24, 2020

  5. May 26, 2020  
    Имам проблем с това че когато се опитам да вляза в акаунта ми иска ''Generated code'' някакви идеи ?
    Kak da si otstukna getoq

  6. June 8, 2020  
    Здравейте.От над-една седмица се мъча да подкарам WOTLK Windows 10. имах проблеми с opengl32.dll42 нешо такова.Играта не искашеда ми тругне а сега ми искочи инякакъв ерор 0x00007b как с няколко прости кликания да я подкарам дейба майка му дейба и нещастния widows 10. Netframe work mi e posledna versiq i всяка актуализация ми е направена

  7. June 9, 2020  
    Здравейте имам проблем пробвах да даря и ми излезна това (Плащането Ви е отхвърлено..
    Уважаеми потребителю,

    Вашето 10.00 EUR плащане направено на 09.06.2020 02:59 чрез вашата Credit Cards в Premium Management L.P беше прекратена от нашият анти-измамен отдел. Парите са върнати обратно в акаунта.

    За да разблокирате този акаунт, моля, представете ни документ за покупката и копие за данните на акаунта (Шофьорска книжка, лична карта или каквато и да е информация за да потвърдите това плащане). Ако имате повече от един акаунт чрез това приложение, моля, предоставете ни информация за тях. Може да прикачите цялата тази информация като натиснете копчето отдолу и ги добавите или да ги изпратите на [email protected], като добавите 'Verification for CID) а и друго с тази карта е дарявано на друк акаунт дали това не е причината.Благодаря предварително

  8. June 9, 2020  
    А и как и каде могат да се променят данните на картата за да пробвам с друга карта с която не е дарявано защото всеки път като опитам да даря мИ дава сащото съобщение.

  9. Пичове мога ли да пусна тема в форума, че си продавам акаунта?

  10. Здравейте ,интересува ме дали съществува addon ,macro (малко ме съмнява) или опция (някъде из wow) ,за trqcking на голд .Нещо като следене и записване на информация ,кокло gold съм събрал ,примерно,днес ? Който обаче да става за версия 3.3.5 .

  11. Здравейте, умрях и когато тръгнах да се съживя видях, че не мога да се движа. Виждам спирита, но както казах не мога да се движа, за да се съживя. Пробвах ауто стък и дори не ме върна никъде. Пак си седя на същото място. Писах на ГМ но едва ли ще ми отговорят

  12. zdraveite, zalojih gold i mechano bike. Sled tova vidqh kak sa zalojeni i gi ima. i gold i motora. Po kusno reshih da vlqza da vidq dali neshto e kupeno i vidqh, che gi nqma. Purvonachalno si pomislih che sa kupeni i moje da ima zabavqne s davaneto na coins. No veche se mina 1 den i nito coins imam ot motora i gold, nito sa mi vurnati gold i motora, nito gi ima v saita kato zalojeni, nqkakvi suveti zashtoto pisah ticket i nikoi ne me ebava da otgovori?

  13. Well, pyrvo pogledni tuk: https://www.warmane.com/account/history ,also imai vpredvid che sled kato prodadesh neshto, coin-ovete sa locknati za 3 dni..

    ako i togava ne si gi poluchil, si napravi ticket ot saita (no mind che otnema nqkolko dena dokato otgovorqt!) :p

  14. Абе моми и момци, искам да ви питам за addon-и като NPCScan и Silverdragon. Би трябвало да ми помагат за намиране на редки мобове, само че има един проблем. От 1 ден Time-lost Proto Drake е жив. Никой не го убива, и адоните показват, че TLPD и Vyragosa са живи едновременно, което е невъзможно. Огледал съм всичкито му падове, не го намирам и тия адони просто ме нервят и се чудя дали кампя spawnpoint-овете им напразно ако са живи.

    Та въпросът ми е, тия адони бачкат ли както трябва или са наебани да не ги гледам? Или просто да чакам ресет на сървъра и да ръшна спауна на драконите?

  15. героя ми се бъгна, показва че съм в група на РДФ а аз не съм в група нито има иконка на минимапа и немога да е напусна...

First ... 2777117125126127128129 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •