1. Здрасти, хора. опитах да намеря инфо за реалм чейндж ама нищо не ми попадна...имам някакво инфо във FAQ ама не е коректно май че не мога да го направя...ако някой има идея да свирка.

    единия ми character е на Icecrown и искам да го преместя на Lordaeron.


    EDIT - изглежда май не може трансфери ...

  2. Смених си паролата вкарвам кода който ми изпращате на емайла, след като го въведа в играта ми изписва грешна информация иначе съм логнат със същия user/pass който ми е в сайта ?

  3. hora nqkoy znae li kak se pochva s nqkuv oranjev set nqkolko puti vidqh hora 3 ti level s shoulder chest sword kudeto sa dosta dobri i sa nqkvi oranjevi

  4. hora nqkoy znae li kak se pochva s nqkuv oranjev set nqkolko puti vidqh hora 3 ti level s shoulder chest sword kudeto sa dosta dobri i sa nqkvi oranjevi
    Не е точно сет а няколко итема - рамена, чест, оръжия, тринкети и пръстен. Наричат се хаирлом и можеш да ги носиш от 1 до 80 лвл като им се подобряват характеристиките според левъла ти. Могат да се прехвърлят от 1 герой на друг в същия акаунт. Купуват се с Emblem of Heroism/Champion's Seal/Stone Keeper's Shard ако имаш 80лвл герой или с койнове.

  5. zdraveite! imam problem molq pomagaite ! umqh i nemoga da myrdam nz kak da se opravq

  6. Защо не мога да използвам точки за итеми в 1х сървара Лордерох

  7. Zdraveite imam problem s logvaneto v server-a, pisha nickname i parola stiga do "Authenticating" i krai do tam... Molq pomognete !!! btw Svalih igrata ot saita, ne "old", ami drugata.

  8. Аз също имам този пробем. Не ми дава да се лог-на изобщо, пиша име и парола, пише ''handshaking'' за около 2 секунди и след това ми дава, че данните за акаунта са ми грешни. Играта съм я свалила от тук.

  9. Здравейте, имам проблем със heirloom,и по специфично, при положение че предметите са Account bound, защо немогат да се изпращат през реалм?

  10. Аз също имам този пробем. Не ми дава да се лог-на изобщо, пиша име и парола, пише ''handshaking'' за около 2 секунди и след това ми дава, че данните за акаунта са ми грешни. Играта съм я свалила от тук.
    Сигурен ли си, че ти излиза грешка за невалидно потребителско име и парола?

  11. Здравейте, имам проблем със heirloom,и по специфично, при положение че предметите са Account bound, защо немогат да се изпращат през реалм?
    Не обръщай внимание какво пише. Тези итеми са realm bound в този сървър. Може да си ги пращаш само на героите в същия реалм.

  12. Смених си паролата вкарвам кода който ми изпращате на емайла, след като го въведа в играта ми изписва грешна информация иначе съм логнат със същия user/pass който ми е в сайта ?
    Кода от имейла не се въвежда в играта. Нещо друго ли имаш впредвид?

  13. Здравейте .Пробвах се да донайтна 20 евро и попълних всичките данни които ми искаше за картата но след това ми излезе че транзакцията е неуспешна. Може ли да ми кажете кака да коригирам този проблем и да успея да донейтна

  14. Здравейте .Пробвах се да донайтна 20 евро и попълних всичките данни които ми искаше за картата но след това ми излезе че транзакцията е неуспешна. Може ли да ми кажете кака да коригирам този проблем и да успея да донейтна
    Каква точно грешка ти изписва? Може ли да я копираш и поставиш тук?


First ... 2575115123124125126127 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •