1. Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    Ma asteptam la mult mai multe questuri rezolvate. Dar din nou, dezamagitor. 5 questuri in plus nu te scapa de grind-ul de la 84 - 85.

  2. July 6, 2012  
    modemiso's Avatar
    modemiso
    Guest
    Salutare ! Am si eu o intrebare despre serverul de wow ... pe care dintre realm-uri este cea mai mare comunitate de romani ? s-au mai bine spus pe care dintre realm-uri se merita sa joci..Eu in general vreau sa joc PvE ... Sincer am si LK si Cataclysm dar nustiu pe care sa joc dintre ele doua... Astept raspunsuri si sugestii.

  3. July 6, 2012  
    makaveli69g's Avatar
    makaveli69g
    Guest

    Death kinght

    va rog frumos sa ma ajutati si pe mine....am creat un caracter paladin sunt level 56 si nu pot crea un death knight tot imi spune ca tre sa am un caracter de level 55 dar am deja paladinul.va rog ajutatima:mad:

  4. July 6, 2012  
    Salutare ! Am si eu o intrebare despre serverul de wow ... pe care dintre realm-uri este cea mai mare comunitate de romani ? s-au mai bine spus pe care dintre realm-uri se merita sa joci..Eu in general vreau sa joc PvE ... Sincer am si LK si Cataclysm dar nustiu pe care sa joc dintre ele doua... Astept raspunsuri si sugestii.
    Daca vrei sa joci PvE calumea joaca pe wotlk @ lordaeron. Ratele sunt 1x si in general asta inseamna mai putini *****i (nu deloc, dar mai putini).

    Cat despre romani, nu stiu sa-ti zic. Guildele de romani sunt praf asa ca nu-ti recomand.

    Eu unu am fost intr-o guilda de romani (blood pact), care a luat wipe la marrowgar si ldw, 'nuff said.


    @ makaveli: Daca e pe alt realm, atunci nu poti.

  5. July 9, 2012  
    poti folosi si transfer bancar ca sa donezi, ca vad ceva aici de Raiffeisen, a donat cineva prin aceasta metoda, e destul de sigura si rapida?

  6. July 9, 2012  

  7. July 9, 2012  
    E cea mai sigura si rapida. :-s
    Prin transfer bancar nu e cea mai rapida! :|

  8. Ma gandeam si eu sa donez prin transfer bancar pt. inca cateva coins, dar meh, trebuie sa ma duc la banca si sa astept vreo saptamana sau cat?

  9. Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    daca ai card visa/mastercard si bani pe el donezi de acasa si dureaza maxim 5 minute daca donzi pt prima oara,dupa aceea mai putin ca stii exact ce ai de facut!

    Schimband putin subiectul,spuneti-mi si mie va rog un guild de romani pe Cataclysm,Frostworf -horde faction!
    Legion of Rubber Duckies

    E cam 95% format din romani, poate chiar mai mult.

  10. Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    Mersi man...
    sincer,acum nu stiu cum sa ajung acolo fara cineva care sa-mi dea o invitatie pe un caracter !
    Frozenwind, Bigbadwolf, Aerial.
    Incearca sa dai de unul dintre ei si fa-ti o "descriere" :)

  11. modemiso's Avatar
    modemiso
    Guest
    Pe care dintre Wow-uri e mai bine sa joci ? Eu vreau mai mult PVE ! Deci care dintre Lich King si Cataclysm favorizeaza mai mult Pve-ul ? Si care dintre realm-uri ?


  12. Azi am incercat sa fac Ulduar 25 si era inchis.. stiti daca i se va da drumul? :)

  13. Salut , am si eu o intrebare:

    Cand se va baga guild lvl si perks?

  14. Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    Salut , am si eu o intrebare:

    Cand se va baga guild lvl si perks?
    Nu s-a anuntat nimic in legatura cu asa ceva. Nu se stie inca ...

First ... 891011122060 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •