1. mast3r98's Avatar
    mast3r98
    Guest

    Old

    Salut.Ma gandesc sa ma mut si eu aici de pe fr..kz ca aici observ ca au deja mai multi bossi decat pe freakz,mai multe instante,etc.Si fr..kz se duce prea mult spre donatii.Intrebearile mele sunt: pe realm-urile de cata merge icc,bt?;Merge si dificultatea hc la fiecare boss?;Exista vreo guilda de romani pe realm-ul Sarageras cu progres bun si oameni capabili,nu conteaza daca A/H ma adaptez eu.

  2. Salut.Ma gandesc sa ma mut si eu aici de pe fr..kz ca aici observ ca au deja mai multi bossi decat pe freakz,mai multe instante,etc.Si fr..kz se duce prea mult spre donatii.Intrebearile mele sunt: pe realm-urile de cata merge icc,bt?;Merge si dificultatea hc la fiecare boss?;Exista vreo guilda de romani pe realm-ul Sarageras cu progres bun si oameni capabili,nu conteaza daca A/H ma adaptez eu.


    Nu e deschisa nici o veche instanta din celelalte expansionuri, doar cele din Cata. HC difficulty este doar la BWD momentan, dar ar trebui sa mai lucreze la bossi, momentan sunt "cam grei".

  3. florinescu's Avatar
    florinescu
    Guest
    Dar se lucreaza cumva la deschiderea instantelor vechi? as vrea sa fac si eu icc

  4. Momentan nu, cei care sunt pe Cata sunt "satui" de ICC si alte chestii, vor instante si raid-uri de Cata => se lucreaza la continutul de Cataclysm momentan :)

  5. florinescu's Avatar
    florinescu
    Guest
    Aaa inteleg,deci se vor repara dupa ce rezolva cataclysm,nu am deranjeaza sa astept multumesc de raspuns :D

  6. Frunza's Avatar
    Frunza
    Guest
    La cate lucruri sunt de rezolvat in Cataclysm... o sa dureze ceva :)

  7. Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    La cate lucruri sunt de rezolvat in Cataclysm... o sa dureze ceva :)
    Cu siguranta o sa dureze, dar progresul e mare fata de cum mergea Cataclysm-ul cand s-au deschis serverele si cum merge acum :)

  8. maimutoi's Avatar
    maimutoi
    Guest

    death knight sword

    hi guys what should i do i cannot find the sword with my death knight at the beggining ....the 2 nd quest please help there are lots of players in this situation!
    ---------------------------------
    salut nu merge sa iau sabia de la death knight de al ince put al 2 lea quest ....nu mi arata nimic....nu sunt singurul in aceasta situatie ...serverul de cataclysm 20 x

  9. Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    hi guys what should i do i cannot find the sword with my death knight at the beggining ....the 2 nd quest please help there are lots of players in this situation!
    ---------------------------------
    salut nu merge sa iau sabia de la death knight de al ince put al 2 lea quest ....nu mi arata nimic....nu sunt singurul in aceasta situatie ...serverul de cataclysm 20 x
    Nu trebuie sa scri in engleza aici, toti sunt romani in categoria asta.
    Ai incercat sa intrebi pe Global ? Looking for Group sau pe ce se vorbeste pe realm-ul respectiv. Ori, incearca sa creezi un ticket unui GM si explica-i problema, el te poate ajuta.

  10. Se poate, mereu a fost posibil doar ca nu stiti. E ceva diferit parca. Sadly am DK si nu pot face altul ca sa iti explic detaliat ce sa faci.

  11. trebuie sa dai click pe ceva jos aculo langa runeforge sa le ieiin bag din cate imi aduc aminte

  12. Sorine vii Marti prin Bucuresti ma ? La un film alea alea ?



  13. am 600km pana acolo... asa ca

    Sa stii ca nu te plangem :))) RIP

First ... 9101112132161 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •