1. Frumos The Amazing Spiderman ba Udo. Mergem si la The Dark Knight clar. Vii si tu, nu ?:D

  2. Cum e rogue pe molten wow? Scoate mult dps in raids-dungeons si e bun in pvp ?


  3. Frumos The Amazing Spiderman ba Udo. Mergem si la The Dark Knight clar. Vii si tu, nu ?:D

    da ma mi`a placut mai mult asta decat Spiderman ala cu Tobey M.

    Si evident la Batman merem pe29 Fooo Showww daPhuck !


  4. ca tot vb de filme, care sti un link pt Prometheus (2012) DVD-RIP kalumea ca filmu a aparut deja dar nu gasesc nimic dvd-rip wtf?,,,, please daca il aveti vreunu sau stiti un torrent ceva...

  5. Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    ca tot vb de filme, care sti un link pt Prometheus (2012) DVD-RIP kalumea ca filmu a aparut deja dar nu gasesc nimic dvd-rip wtf?,,,, please daca il aveti vreunu sau stiti un torrent ceva...
    N-a aparut DvDRip inca, e doar CAM.

  6. Da , momentan doar CAM si CAM HD .. nimic mai mult.

  7. Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    Da , momentan doar CAM si CAM HD .. nimic mai mult.
    Eh, treaba asta n-o inteleg. Am vazut si cu CAM si CamHD, cum naiba "CamHD" ? E filmat in patratele HD ? Sau care-i treaba ? Ca nu exista nici o diferenta intr-un un "Cam" si un "CamHD".


  8. Eh, treaba asta n-o inteleg. Am vazut si cu CAM si CamHD, cum naiba "CamHD" ? E filmat in patratele HD ? Sau care-i treaba ? Ca nu exista nici o diferenta intr-un un "Cam" si un "CamHD".
    A fost filmat cu o camera care inregistreaza 720p/1080p la un FPS destul de bun. Ce e asa greu de inteles ? :D

  9. Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    A fost filmat cu o camera care inregistreaza 720p/1080p la un FPS destul de bun. Ce e asa greu de inteles ? :D
    Ideea e ca atunci cand spui / scrii "HD" te gandesti la o calitate foarte buna, iar cum filmele "Cam" nu au cum sa aiba o calitate buna; mi se pare prostesc sa pui "CamHD" fiindca oricum nu intelegi nimic dintr-un CamRip, HD sau nu ...



  10. adistr's Avatar
    adistr
    Guest
    cum pot scapa de lagul infernal? Am mereu 100+ ms . Netul e foarte bun !

First ... 210111213142262 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •