1. cum pot scapa de lagul infernal? Am mereu 100+ ms . Netul e foarte bun !
    Poate este vorba de delay-ul de Miercuri provocat de asa-zisul event facut de Borrean, unde ei Borrean si Hoarda vroiau sa faca un raid prin Stormwind.... Era super naspa atunci, lag 60ms, delay infernal!

  2. adistr's Avatar
    adistr
    Guest
    pe neltherion si frostwolf joc. Am chare mici intr-adevar, dar e lag .

  3. Umbla la robinet cre'ca e prea strans !

  4. Uite ba ai dracu. Au uitat toti cand jucau cu 150ms, acum nu le convine nici 60.

  5. degeaba ai 60 ms daca e delay 5 secunde, cam asa e seara pe frostwolf

  6. :)

    paladinul e usor de jucat daia il fac toti copiii:)

  7. Uite ba ai dracu. Au uitat toti cand jucau cu 150ms, acum nu le convine nici 60.
    Da ma..ce sa`i faci .. ii cresti si te parasesc :))

  8. Vai de mine,dar asa mult stai in queue ca iti vine sa o iei razna :(

  9. tavidell's Avatar
    tavidell
    Guest
    baieti... sunt nou pe molten wow, joc pe Sargeras, si am ms-ul foarte mare , este 170 si fps-ul este 30. Spune-ti-mi daca stiti cum sa imi scad ms-ul

  10. baieti... sunt nou pe molten wow, joc pe Sargeras, si am ms-ul foarte mare , este 170 si fps-ul este 30. Spune-ti-mi daca stiti cum sa imi scad ms-ul
    Nu ai ce sa faci in legatura cu ms ai 170 pentru ca serveru nu este in europa

  11. baieti... sunt nou pe molten wow, joc pe Sargeras, si am ms-ul foarte mare , este 170 si fps-ul este 30. Spune-ti-mi daca stiti cum sa imi scad ms-ul
    Te muti pe alt realm.

  12. nu te muta inca, mai asteapta putin ..
    High-end servers in Europe have been ordered for Lordaeron and Sargeras. daca este in EU o sa iti mearga mult mai bine, dar va dura cateva zile pana ii da drumul..:cool:

  13. Care jucati pe Ragnaros,si ma puteti ajuta si pe mine cu 3000 gold?Am facut level 80 si nu am suficient gold sa invat trainerul ca sa pot zbura in northrend.Numele caracterului este Greuceanuu , va rog frumos daca ma puteti ajuta :).

  14. Care jucati pe Ragnaros,si ma puteti ajuta si pe mine cu 3000 gold?Am facut level 80 si nu am suficient gold sa invat trainerul ca sa pot zbura in northrend.Numele caracterului este Greuceanuu , va rog frumos daca ma puteti ajuta :).
    Beggarul, nu iti da nimeni, pune mana la munca nu la-ntins mana...

    Si de zburat in Northrend era 1000 nu 3000 ;)

First ... 311121314152363 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •