1. Mucoasa banned?:))
    da ma .. m-a raportat un sarman de aici care cica e si el "important" ca am postat un link de la un torent de download pt wow de pe alt site... oricum asta e... stie el cine este si il pis in cur ca martalog ce este.




  2. florinescu's Avatar
    florinescu
    Guest
    Dar ce se intampla cand se baga MOP mai raman realmuri/se fac realmuri pentru cataclysm sau cum?

  3. Iti recomand sa nu iti faci griji pentru MOP, mai e destul pana va ajunge aici pe Molten :)


    Off: Interesante tag-uri, cine le-o fi pus?

  4. Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    Dar ce se intampla cand se baga MOP mai raman realmuri/se fac realmuri pentru cataclysm sau cum?
    Mist of Pandaria nu s-a lansat inca nici pe oficial.
    Daca suntem optimisti, Molten v-a face update la Mist of Pandaria in cel putin 2 ani.

  5. Deci e super-tare faza - Ca sa opreasca tentativele de scam, Molten au bagat in Marketplace posibilitatea de a cumpara gold cu Molten Coins! Astfel incat puteti cumpara 30,000 Gold cu 10 coins :)

  6. Deci e super-tare faza - Ca sa opreasca tentativele de scam, Molten au bagat in Marketplace posibilitatea de a cumpara gold cu Molten Coins! Astfel incat puteti cumpara 30,000 Gold cu 10 coins :)
    Nu e tare deloc...acu numai pot lua si eu coin ingame pe gold :(

  7. faza cu goldu e cam de 1 luna
    pe dw e 100k la 10 coins
    dupa ce piata e praf pulbere fina ei mai
    pompeaza gold pe piata sa se duca dracului mai rau :(

  8. faza cu goldu e cam de 1 luna
    pe dw e 100k la 10 coins
    dupa ce piata e praf pulbere fina ei mai
    pompeaza gold pe piata sa se duca dracului mai rau :(
    Cu 3 coins poti lua un mount care se vinde cu 70-80k, deci 9 coins=210-240k

  9. las.o dracu de racheta ca e 120k al ah si nu cumpara nici dracu ...

  10. pipometru's Avatar
    pipometru
    Guest
    Faza cu premium account reduce cumva si "lagu" ca pe off aveam cam acelasi latency si fps dar se vede clar diferenta de exemplu in bg cand e cineva pe mount si alearga, mountu se misca fata-spate ceea ce arata ca e delay destul de semnificativ, chiar imi place serveru dar daca nu merge cum trebuie n-are rost sa-mi stric nervi cu el. Cand zic merge cum trebuie ma refer la ceva decent, am patit sa dau skillu si sa nu mearga, targetu era in fata pe ecran dar de fapt era la distanta chiar in spate din cauza lagului. Are cineva vreo solutie de imbunatatire? am bagat leatrix latency fix da se pare ca nu are nici un efect notabil tot cam asa mi se misca. Mersi!

  11. premium account nu reduce lagu
    normal nu ar trebui sa ai lag pt ca realmurile sunt hostate in europa
    ce provider de net ai?

  12. pipometru's Avatar
    pipometru
    Guest
    RDS , latency in joc de 42-60 deci e foarte bun dar totusi se misca foarte aiurea (nu postam daca nu se misca asa de nasol) stiu latencyu e destul de bun dar nu se observa dupa cum am zis mounti in bg-uri se misca fata-spate, iar fps peste 60, delay-uri la skille de 1 poate chiar 2 secunde e chiar frustrant.

First ... 614151617182666 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •