1. May 6, 2012  
    miharony's Avatar
    miharony
    Guest
    Unde as putea sa valorific justice points???

  2. May 6, 2012  
    mai dau astia drumu la arene azi ? in changelog nu vad nimic despre arene

  3. May 6, 2012  
    In Old Town langa Training Dummies este o casa. Intri acolo si ai sa gasesti NPC-ul.

  4. May 6, 2012  
    Auziti, astia care jucati pe cataclysm, spuneti-mi si mia va rog, serverul este pur blizzlike doar ratele modificate? nu are nimic adaugat? portale.. vendori prostii? alte comenzi ingame sau sisteme gen raid finder? reset CD's dupa duel?

  5. May 7, 2012  
    Auziti, astia care jucati pe cataclysm, spuneti-mi si mia va rog, serverul este pur blizzlike doar ratele modificate? nu are nimic adaugat? portale.. vendori prostii? alte comenzi ingame sau sisteme gen raid finder? reset CD's dupa duel?
    Nu, nu are.

  6. May 7, 2012  

  7. May 9, 2012  
    Stiti unde se farmeaza cel mai bine Damaged Necklage ? ( wotlk @ sargeras)

  8. May 9, 2012  
    Patasol's Avatar
    Patasol
    Guest
    Auction house best bet, rata de drop e prea mica. Daca vezi pe careva ca vinde multe in auction house nu e din cauza ca are el un spot sau ceva, doar ca le avea de mult si sa saturat de ele.

  9. May 9, 2012  
    Esti sigur ca ai da 7k pe unu ? :))

  10. May 9, 2012  
    Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    Esti sigur ca ai da 7k pe unu ? :))
    7000 gold pe 20x rates ? Pai da.
    Pe Frostwolf e 1500 gold, si sunt 3x rates.
    De farmat, intr-un timp cadeau pe la trash in OS. Ii omori, dai reset si tot asa.

  11. May 10, 2012  
    Pe Frostwolf e 1500 gold, si sunt 3x rates.
    Era 1k in ah, acum gasesti si cu 600-700

  12. May 10, 2012  
    Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    Preturiile au scazut grav de cand s-a anuntat update-ul la Cataclysm. Totul se vinde mai ieftin ca sa se faca gold si sa scape lumea de materialele de pe WotLK.
    Am cumparat Primordial cu 1200 gold pe Frostwolf, si am vandut cu 1600 :) aveam in jur de 9 bucati.

  13. May 11, 2012  
    laurentiudll's Avatar
    laurentiudll
    Guest

    intrebare despre lag

    salut..eu pe oricare dintre cele 2 realmuri de cata am un ms de 150-200 ceea ce ma cam enerveaza..lootul dupa o secunda..spells raspund greu etc..as vrea sa stiu daca este o modailate de ascadea acest ms la unul care imi va face gameplayul placut..de mentionat ca am inetrnet rds viteza maxima si un pc mai mult ca bun pt WOW. (pe alte servere stau la 5-20 ms gen freakz sau monster)
    multumesc pt atentie

  14. May 11, 2012  
    Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    salut..eu pe oricare dintre cele 2 realmuri de cata am un ms de 150-200 ceea ce ma cam enerveaza..lootul dupa o secunda..spells raspund greu etc..as vrea sa stiu daca este o modailate de ascadea acest ms la unul care imi va face gameplayul placut..de mentionat ca am inetrnet rds viteza maxima si un pc mai mult ca bun pt WOW. (pe alte servere stau la 5-20 ms gen freakz sau monster)
    multumesc pt atentie
    Serverele sunt tinute in USA, de acolo vine acel ms de 150-200.
    Nu-i nimic de facut in privinta asta ...

  15. May 11, 2012  
    Ba da, exista o solitie sa scazi Latency la jumatate si chiar functioneaza. E postat pe la Guides, nu stau acum sa o caut.

First ... 345671555 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •