1. Mag

    Salut, am un mage 356 ilvl si am observat ca nu ataca Mirror Image, din cate am inteles e un bug ? Se poate face ceva pentru a ataca ?

  2. Sonodiss's Avatar
    Sonodiss
    Guest
    Salut, sunt nou pe server si inca am unele lucruri neclare. :D
    Avand in vedere ca battlegroundurile sunt principala mea delectare as vrea sa stiu dc nu pot sa intru in bg decat prin RBG ? Eu din cate am inteles de pe forum e din cauza ca pool-ul de playeri e diferit pt. RBG/WSG/EOTS/AB/etc. si evident majoritatea dau join prin RBG, asa ca poti astepta pana maine pt. EOTS de ex. Intrebarea mea este, e adevarat ce am inteles eu sau pur si simplu e vorba de altceva ? :(
    Eu am char. pe Ragnaros, pe Lordaeron situatia e asemanatoare ?

    Ca o paranteza, exista o guilda de pvp la hoarda axata pe battleground premades in Ragnaros/Lordaeron ?

  3. guilde pvp exista pe fiecare server , poate venii altcineva cu un raspuns , eu prefer arene si pve dar in legatura cu bg-rile toate merg perfect , si da , ai inteles bine , playerii trebuie sa dea que la wsg ca sa intrati in wsg , toata lumea da que la rbg , de aceea se intra in rbg aproape instant

  4. Sonodiss's Avatar
    Sonodiss
    Guest
    Si pe Lordaeron toti playerii dau join in bg tot prin RBG ? Intreb asta pentru ca nu mai suport Alterac Valley sau Strand of the Ancients. Pe Ragnaros la hoarda 90% din bg-uri sunt AV(majoritatea) si SoA aka cele mai de rahat bg-uri imo

  5. Va salut vechi cunostinte :D
    Imi puteti spune din realmurile de LK unde se mai poate face pve de calitate si sa gasesti oameni cu care sa faci dungeonuri, raiduri ? De asemenea va intreb daca stiti ce planuri mai are moltenul pe viitor, mai tin realmurile de LK sau odata cu mopul o sa le scoata ?

    Salut;)

  6. Sonodiss's Avatar
    Sonodiss
    Guest
    Va salut vechi cunostinte :D
    Imi puteti spune din realmurile de LK unde se mai poate face pve de calitate si sa gasesti oameni cu care sa faci dungeonuri, raiduri ? De asemenea va intreb daca stiti ce planuri mai are moltenul pe viitor, mai tin realmurile de LK sau odata cu mopul o sa le scoata ?

    Salut;)
    Realmurile de LK vor ramane in continuare, eu cel putin asta am inteles din alte discutii pe forum. :D

  7. mai tin realmurile de LK sau odata cu mopul o sa le scoata ?
    Bine ai revenit,
    realm(s) de pe expansiunea WOTLK nu vor suferi modificari dupa ce Mists of Pandaria va fi lansat.

  8. Fratilor multumesc foarte mult de lamuriri, stiam ca pot conta pe raspunsurile voastre.

    Dupa ceva timp de pauza as vrea sa reincep actiunea din plin, binenteles cat imi permite timpul liber, dar nu ma las asa usor :D
    Intru pe Deathwing fiind mai echilibrat, ratele fiind nici prea mari nici prea mici si queue nu este mereu. Ramane de vazut in ce directie merg, dar luandu-ma dupa rata de populare a realmului cred ca merge pe hoarda.


  9. salutare natiune, cred ca mai incerc odata co wow... pot fur cam 2-3 ore maxim de la servici pt joc.. as aca as incerca iar dupa mult timp de inactivitate pe joc. dar cred ca tot woltk raman.

  10. Salutare MOP Realm

    Salut, sunt nou venit aici şi doresc să mă apuc pe realm-ul Pandaria, dacă cineva va ?«ncepe să joace acolo ( unul care ştie bine ar fi super ) vă rog să ma contactaţi prin PM sau ceva de genul că din cate am auzit realm-ul se va deschide ?«n cur?ónd. ?Ämi place să joc Paladin Holy / Tank.

  11. Shylo21's Avatar
    Shylo21
    Guest
    Salut.
    Poate sa imi spune ce rate are fiecare server in parte?Pentru ca nu gasesc unde sa scrie despre ele.
    Sunt mai mult interesat sa intru pe Cataclysm sau chiar WOTLK pentru ca momentan este imposibil pentru mine sa joc MoP cand sunt al 2456 la queue.
    Multumesc anticipat.

    P.S:Niste sfaturi in legatura cu acele server(de ce sa evit unele,care e mai calumea,serios).

  12. Salut, ai aici toate detaliile https://www.molten-wow.com/information/ , alege rate-ul care ti se pare cel mai potrivit pentru ca toate sunt calumea/ serioase dar probabil ca pe Frostwolf vei gasii cei mai seriosi oameni avand in vedere ca are rate-ul cel mai mic, eu nu am mai jucat de muuult cata dar m-am simtit foarte bine pe frostwolf cat am jucat acolo ( aproape 2 ani).

  13. Shylo21's Avatar
    Shylo21
    Guest
    Si ceva informatii despre realmurile Wotlk(ca si oameni ma refer)?

  14. as avea o intrebare (in special o/il intreb p simpreza) va exista transfer cata/wotlk-MoP ptr caractere? imi pare rau daca s a mai discutat dar nu am timpul necesar momentan sa caut!

    multumesc :)

First ... 41495051525361 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •