1. nu domne. am 3 conturi premium toate coinsurile adunate fac 404 si vreau sa le trimit pe un singur cont, dar am vazut ca la gifting imi cere 2 step auth..... ceea ce eu nu mai am asta ca nu mai stiu emailurile la 2 dintre ele. asta e problema. oare reusesc sa trimit coins de pe celelalte 2 pe unul singur fara 2 step auth?

  2. trebuie sa ai pe amandoua step auth altfel nu ai cum

  3. nu domne. am 3 conturi premium toate coinsurile adunate fac 404 si vreau sa le trimit pe un singur cont, dar am vazut ca la gifting imi cere 2 step auth..... ceea ce eu nu mai am asta ca nu mai stiu emailurile la 2 dintre ele. asta e problema. oare reusesc sa trimit coins de pe celelalte 2 pe unul singur fara 2 step auth?
    Du-te ba dracu de hacker.

  4. nu domne. am 3 conturi premium toate coinsurile adunate fac 404 si vreau sa le trimit pe un singur cont, dar am vazut ca la gifting imi cere 2 step auth..... ceea ce eu nu mai am asta ca nu mai stiu emailurile la 2 dintre ele. asta e problema. oare reusesc sa trimit coins de pe celelalte 2 pe unul singur fara 2 step auth?
    Nu cred ca poti fara sa ai 2 step.

    Du-te ba dracu de hacker.
    :))

  5. Help

    Poate cineva sa imi spuna unde pot downloada jocul?ca`ci eu numai gasesc nicaeri pe site

  6. Poate cineva sa imi spuna unde pot downloada jocul?ca`ci eu numai gasesc nicaeri pe site
    Wrath of the Lich king - aici.

    Cataclysm - aici.

    Mists of Pandaria - aici.

  7. Help !!!

    Salut,as avea nevoie de putin ajutor daca se poate. De cand au avut cei de la Molten probleme cu serverele,am incercat zilele trecute sa ma loghez si nu ma lasa;mentionez ca am bagat tot si parola si numele contului,deci greseli nu exista,pur si simplu imi zice cu rosu ca datele pe care le bag nu exista,ceea ce este aiurea deoarece am contu de vreo 2 ani. Daca stie cineva vreo solutie...apreciez.
    A...si inca un lucru,daca se poate sa imi spuna cineva ce statistici au noile servere,gen drop rate samd. Multumesc anticipat :D

  8. Uite aici recover la cont https://www.molten-wow.com/recovery/ si mai multe informatii aici http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=279921

    La noapte se face tranzitia AT la Molten deci vom avea server de wtlk pvp ceea ce e un lucru chiar bun. Sa speram ca se grabesc si cu fixurile la restul realmurilor si de ce nu, fixarea pve pe draenor.

  9. Du-te ba dracu de hacker.
    Nu va parati ma..nu-i frumos.

  10. Salutare peeps, ce realm recomandati? Frostwolf sau Sargeras ?? :D


  11. Care considerati ca este cea mai buna clasa pve?

  12. Nu exista o "Cea mai buna clasa" toate clasele sunt bune, conteaza doar sa sti sa le folosestii.

  13. da ce ma e adevarat ca daca nu folosim coinsurile primite in 11 zile le pierdem? astept detalii
    UITE ASTA IMI TOT APARE CAND MA LOGHEZ. :11 Days 4 Hours remaining until 424 refunded coins and 0 points are reset :

    CE VREA SA SPUNA PRIN ASTA?

  14. vrea sa spuna ca mai ai 11 zile sa iti iei ceva de coinuri daca nu dispar,stiu si pe mn ma enerveaza aveam si eu 460 mai am vreo 240 si nush ce sa imi iau ca sa nu le arunc aiurea

First ... 343515253545563 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •