1. Salut, cum sta treaba in Encore si Static? Care e progresul, cate raiduri pe saptamana si care e orarul pt raiduri? Si in plus, cati romani sunt in fiecare?
    atat timp cat esti intr-o guilda international sincer cati romani sunt in acea guilda nu inseamna nimic

  2. A postat cineva mai demult pe vechiul forum un top pentru clase in mop dar nu mai stiu pe unde e.
    Imi puteti spune un top 5 clase sa ma orientez si eu pentru un char nou ? N-am mai jucat calumea de pe wotlk si vreau sa ma apuc de mop.

  3. A postat cineva mai demult pe vechiul forum un top pentru clase in mop dar nu mai stiu pe unde e.
    Imi puteti spune un top 5 clase sa ma orientez si eu pentru un char nou ? N-am mai jucat calumea de pe wotlk si vreau sa ma apuc de mop.
    Salut eu sincer consider ca cea mai buna clasa la orice e skillul (ofc depinde si ce joci, dificultatea clasei si toate cele)
    la heal in pve depinde preferinta eu sincer prefer shamanul si druidul dar si priestul si palacul sunt buni sa fac un rank Shaman>Druid>Priest>Monk>Pala dar ofc coneaza cine joaca la pvp Monk>disci priest>druid>pala >shaman
    La dps din ce am observat difera tare in functie de clasa spre exemplu Rogue pe sub procuie foarte tare si ajunge si la 400-500 k dps in burst la fel si paladinul am vz ieri parca un palac cu full buffs cu 1m burst :) si warlockul si hunterul si mageul si shamanul ele sunt buni.. enha shaman nu prea am vazut buni iar boomkini foarte rar vezi 1 bun la mdps waru fury da ca spartu daca are gear pe crit dk procuie si el foarte bine dar am auzit ca a fost oleaca nerfat feral druid iar nu am vazut ... combat rogue iar nu merge e buguit mastery parca
    la tanks Druid Dk sunt cei mai imba mai ales in combo pt ca druidu da symb pe dk si ii ia bone shield (druid cu boneshield) waru iar e bun palacu e cam meh.... am vz si monks dar e oleaca buguit shieldu da cam putin
    sper ca te ajuta parerea mea daca vii la hoarda pe Frostwolf poti sa imi dai /w pe Tudor

  4. Ma gandesc sa ma fac ori tank ori dps si sa ma bazez cel mai mult pe pve fiindca imi place cel mai mult.
    Nu mai stiu care e treaba cu realmurile, e vreo diferenta intre cele doua legata de rates sau care mai e treaba ? Pe Frostwolf e mai multa hoarda si pe Sargeras mai multa alianta sau cum e ? :) Limita de playeri pana in queue care s-a stabilit ? Ma gandesc sa intru la tine pe Frostwolf ca sunt playeri mai multi si se leaga raidurile dar sa nu stau seara cand intru in queue.

  5. Ma gandesc sa ma fac ori tank ori dps si sa ma bazez cel mai mult pe pve fiindca imi place cel mai mult.
    Nu mai stiu care e treaba cu realmurile, e vreo diferenta intre cele doua legata de rates sau care mai e treaba ? Pe Frostwolf e mai multa hoarda si pe Sargeras mai multa alianta sau cum e ? :) Limita de playeri pana in queue care s-a stabilit ? Ma gandesc sa intru la tine pe Frostwolf ca sunt playeri mai multi si se leaga raidurile dar sa nu stau seara cand intru in queue.
    frostwolfu e mai populat si sunt g mai bune din ce stiu e instabil la hoarda sunt momentan 5 g de romani pe frrostwolf si dea drk nu vor sa se uneasca:)) eu sunt in The Minions noi suntem oleaca mai seriosi adica vrem progress http://theminions.shivtr.com/ daca te intereseaza mai e una la familia care fac doar bg si dungeonuri mai era una wiping as intending dar a picat .... din anumite motive nu are rost sa intru in detaliu mai e una R O M A N I A da are 5 playeri cred :)) si inca una azi am vazto pt prima data Divine Legion na noi incercam sa facem ToT dar cand zicem ca facem ori nu intra x ori y si ajungem sa facem un toe sin loc de tot... oricum pe 10 e prost tare scriptat e doable dar prost scriptat eu am fc cu Furor O g mai de hardcore in global runs ca ma stiu cu niste bajeti de acolo si am 5/5 si pe 10 si pe 25 dar pana facem cu g.... mai trb timp si playeri seriosi ... daca vrei dps joci ce iti place:D

  6. frostwolfu e mai populat si sunt g mai bune din ce stiu e instabil la hoarda sunt momentan 5 g de romani pe frrostwolf si dea drk nu vor sa se uneasca:)) eu sunt in The Minions noi suntem oleaca mai seriosi adica vrem progress http://theminions.shivtr.com/ daca te intereseaza mai e una la familia care fac doar bg si dungeonuri mai era una wiping as intending dar a picat .... din anumite motive nu are rost sa intru in detaliu mai e una R O M A N I A da are 5 playeri cred :)) si inca una azi am vazto pt prima data Divine Legion na noi incercam sa facem ToT dar cand zicem ca facem ori nu intra x ori y si ajungem sa facem un toe sin loc de tot... oricum pe 10 e prost tare scriptat e doable dar prost scriptat eu am fc cu Furor O g mai de hardcore in global runs ca ma stiu cu niste bajeti de acolo si am 5/5 si pe 10 si pe 25 dar pana facem cu g.... mai trb timp si playeri seriosi ... daca vrei dps joci ce iti place:D
    however sv e stabil daca esti intrat nu ei dc cel putin eu nu am mai luat dc de .... cv timp numa cand pica sv

  7. Ma mai gandesc 1-2 zile sa vad ce imi fac, inca nu sunt hotarat.

    Daca donez pot sa imi fac DK fara sa am caracter de lvl 80 pe realm ?
    Edited: April 27, 2015

  8. Ma mai gandesc 1-2 zile sa vad ce imi fac, inca nu sunt hotarat.

    Daca donez pot sa imi fac DK fara sa am caracter de lvl 80 pe realm ?
    dap poti dar trb sa ai char de 50 si cv parca nu de 80 neaprat however daca donezi nu mai trb

  9. Maine cand sunt liber ma apuc de facut level si cred ca mai vine si un prieten.

  10. Maine cand sunt liber ma apuc de facut level si cred ca mai vine si un prieten.
    teai hotarat pe ce realm ca stiu niste smecherii de fc lvl :) probabil imi iau ban daca le postez aici:)) in bugtracker ar trb da mi se pare ca e postat deja acolo da nu baga nimeni exploitu in seama

  11. Pai pe Frostwolf, deja am vorbit in-game sa imi fac orcul :) O sa iti dau add iarasi de pe orc si vorbim... oricum mie imi place sa fac lvl, e o placere :D

  12. May 5, 2015  
    Dintre cei care jucati sau stiti... care din realmurile de wtlk e primul ? Ma refer ca numar de populatie la fel cum este Frostwolf la mop. Vreau sa ma reapuc si de wtlk, cel mai probabil la alianta dar nu stiu pe care din realmuri.

  13. May 5, 2015  
    Dintre cei care jucati sau stiti... care din realmurile de wtlk e primul ? Ma refer ca numar de populatie la fel cum este Frostwolf la mop. Vreau sa ma reapuc si de wtlk, cel mai probabil la alianta dar nu stiu pe care din realmuri.
    Ragnaros e cel mai jucat si activ. E ok si Horde si Ally. :)

  14. May 5, 2015  
    Si ceva guilde serioase pe wtlk daca stiti :D

    Inca ceva.. ce latenta aveti pe cele doua realmuri de wtlk ?
    Edited: May 5, 2015

  15. May 7, 2015  
    Am inteles ca se da reset la Mists of Pandaria se vor sterge si points-urile sau coin-urile?

First ... 545535455565765 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •