1. May 7, 2015  
    Am inteles ca se da reset la Mists of Pandaria se vor sterge si points-urile sau coin-urile?
    nu stiu de unde ai auzit chestia asta:)) resetul a fost la coins si points primite bonus stai calm ca nu se mai sterge nimic cel putin nu anuntat

  2. May 25, 2015  
    s-a lansat realm-ul ala public de WoD? eu nu-l gasesc niciunde..

    nvm am gasit
    Edited: May 25, 2015

  3. May 26, 2015  
    Salut. Nu am jucat wow de 2 ani, ultima data pe cataclysm. Vreau cateva detalii legate de realmuri si expansiuni. Care functioneaza bine, are mai putine buguri, sunt mai multi romani. Ma axez mai mult pe pvp, arene. Ce imi recomandati?

  4. May 26, 2015  
    Blackrock-wotlk sau Warsong-cata. Servere doar de pvp.

  5. June 2, 2015  
    Salut!
    imi place ideea voastra de a incerca sa uniti romanii in guilde pe realmuri.
    nume char : bahamas ) tank pala 5700/ heal 5600; baha tank dk 5900 acum trebuie sa fac 6 k
    am jucat pe mai multe servere..am avut o pauza de aproape 2 ani si fosta guilda buna eram numai romani majoritatea studenti sau chiar mai batrani:) si ca progres am avut icc 25 hc sindra ( lk nu era scriptat bine si era imposibil)
    daca aveti nev de mine w in game dupa ora 6 cand vin de la munca:)
    bb

  6. Salut. As vrea si eu sa va intreb despre starea server-elor de pe Warmane. Cum sunt? Au bug-uri gamebreaking, enervante, iritante? Exista multe exploit-uri? Merita sa ma joc aici? Ce dungeons/raids sunt scriptate?

    Am vazut cateva review-uri de la DodgeyKebab, dar prefer sa cunosc si parerea altora.

  7. Salut ma numesc ACO, am 23 de ani si am inceput sa joc si eu wow pe frostwolf. Nu dati cu pietre sunt nou pe wow.
    Sunt interesant sa gasesc un guild (skype daca e posibil) unde as vrea sa gasesc un "compatriot" rabdator care sa ma ajute sa invat sa joc. Am un rogue sub lvl 22 si cresc incet incet.
    Cat de curand incep battlegroundurile, doungeon-urile si nu as vrea sa stric buna dispozitie a celorlalti jucatori din cauza lipsei mele de experienta.
    Am urmarit ceva videoclipuri pe youtube despre rogue in general, rogue sub (doar asta joc) si am citit si ceva tutoriale.
    Ador jocul extrem de mult si vreau sa devin bun la el, dar iteme, bg, arene, gemuri, transmorg si cum sa imi joc caracterul eficient si multe alte lucruri care trebuie sa le invat imi dau dureri de cap, ma simt ca la orele de matematica:))
    Daca ce am scris aici trebuia sa scriu altundeva sau sa creez un topic nou as dori sa imi cer iertare fata de voi cei care frecventati acest topic
    Va doresc o zi buna in continuare

  8. Salut ma numesc ACO, am 23 de ani si am inceput sa joc si eu wow pe frostwolf. Nu dati cu pietre sunt nou pe wow.
    Sunt interesant sa gasesc un guild (skype daca e posibil) unde as vrea sa gasesc un "compatriot" rabdator care sa ma ajute sa invat sa joc. Am un rogue sub lvl 22 si cresc incet incet.
    Cat de curand incep battlegroundurile, doungeon-urile si nu as vrea sa stric buna dispozitie a celorlalti jucatori din cauza lipsei mele de experienta.
    Am urmarit ceva videoclipuri pe youtube despre rogue in general, rogue sub (doar asta joc) si am citit si ceva tutoriale.
    Ador jocul extrem de mult si vreau sa devin bun la el, dar iteme, bg, arene, gemuri, transmorg si cum sa imi joc caracterul eficient si multe alte lucruri care trebuie sa le invat imi dau dureri de cap, ma simt ca la orele de matematica:))
    Daca ce am scris aici trebuia sa scriu altundeva sau sa creez un topic nou as dori sa imi cer iertare fata de voi cei care frecventati acest topic
    Va doresc o zi buna in continuare
    hoarda sau alianta? Pot sa te ajut Duminica atunci am timp sa joc. Dar poate tovarăsii te ajuta. Am un char in guilda Mad Dogs, e de români poate te ajuta ei. Sau cauta pe unu la hoarda Fodric e warlock, tot roman . Far sunt sigur ca băieti te vor ajuta. Încerca si un mesaj pe global in romana. Ne auzim duminica, joc la aliantă nume char Zeitate.

  9. Salut multumesc pentru raspuns, joc la hoarda ca atunci cand m-am apucat de wow toti prietenii si colegii erau la hoarda:D Avand in vedere ca sunt nou pe joc hoarda/alianta pentru mine in acest moment e cam irelevant, mi se par amandoua atractive
    Deci de la hoarda Fodric sa il caut zici ca... ok notat
    Si mesaj pe global in joc te referi?

  10. Salut multumesc pentru raspuns, joc la hoarda ca atunci cand m-am apucat de wow toti prietenii si colegii erau la hoarda:D Avand in vedere ca sunt nou pe joc hoarda/alianta pentru mine in acest moment e cam irelevant, mi se par amandoua atractive
    Deci de la hoarda Fodric sa il caut zici ca... ok notat
    Si mesaj pe global in joc te referi?
    La hoara situatia e oleaca mai controversata sunt atm hmmmm ceva guilde eu ti le enumar pe cele de care am habar The Minions(aici sunt eu) avem full progress The Haters din ce stiu eu ca le stiu gmu(Siner) sunt cam... meh mediocri la pve mai mult fac pvp dar cu toate astea este crek a 2 a g de la hoarda care a pus picioru in ToT( la romani ma refer) mai sunt La Familia si Divine Legion care sincer fara suparare degiaba imo nici pve nici pve... guilda sa faci doar bguri mi se pare aiurea cel putin pt mn
    Si pe scurt sa iti explic Mopu din pct de vedere pvp e inca oleaca unbalanced mai vezi un war ca iti da un execute de iti faci cruce:)) momentan gearul maxim e cel de t15 pve / grevious pvp pve content .... msv 6/6 10/25 n/hc toes 4/4 10/25 n ToT 7/12 10/25 ( nu sunt sigur daca merge animus pe 25) nu lam luat in considerare pe Ra Den Mad Dogs stiam ca e la Alianta dar na situatia este weird tare la hoarda

  11. In sfarsit primele informatii despre romani la hoarda (totusi notez si apreciez raspunsurile de mai sus si al celor de la alitanta)
    Tudor1595 ai fi dispus sa ma iei la tine in guild?
    Daca da playtime meu e intre 21(cand vin de la munca) si 00:00 seara si 07:00-09:00 dimineata (inainte sa plec la munca) luni-vineri
    Week-end-ul e mai lejer sunt on cam 10-12 ore
    Si repet daca da tine minte: sunt nou de tot:)) dar activ

  12. In sfarsit primele informatii despre romani la hoarda (totusi notez si apreciez raspunsurile de mai sus si al celor de la alitanta)
    Tudor1595 ai fi dispus sa ma iei la tine in guild?
    Daca da playtime meu e intre 21(cand vin de la munca) si 00:00 seara si 07:00-09:00 dimineata (inainte sa plec la munca) luni-vineri
    Week-end-ul e mai lejer sunt on cam 10-12 ore
    Si repet daca da tine minte: sunt nou de tot:)) dar activ
    stai calm ca noi ajutam playerii in limita bunului simt(sunt unii playeri dau pe dummy nici 50k dps si vor tot cand pe global cand luam fara 150k aproape nici nu ne uitam la ei) cerintele pt raiduri sunt cam urmatoarele: in primu rand sa ai ts si cont pe site www.theminions.shivtr.com in al 2 lea rand gearu si sa nu vii cu mana in ... sau macar sa intrebi ce trebuie sa faci ca sunt si altii care zic stiu stiu si vezi ca nu stie sa dea omu taunt la boss:)) ==> wipe however cam 470 minimu pt msv 480 pt toes si 500 pt tot in domeniu de gear si dps msv 70-80k dps toes tot cam asa e cam dummy raidu in tot acceptam din g si cu 100 oricum cine vrea sa invete invata avem in g un hunter pakoste scoate burst pe bm 450 k dps warlock la jalak 300k dps pe recount (ofc cu pools) singura problema in g e ca nu sunt playeri pt inca un raid de 10 si full 25 g raid ... raidurile incep in jur de 8 juma-9 momentan e perioada cu sesiunea bacu admitere la facultati si e mai inactiva lumea sper ca incepand cu iulie sa inceapa lumea sa mai joace:) u ziceai ca ai rogue daca tin minte merge binisor au reparat un bug de scotea si 70m dps la al 4 lea boss din tot practic batea bosu singur in cateva secunde:)) sub nush daca mai are bugu la eviscerate procuia non stop si ajungeai in top dps usor combatu iar e okay si assasination pt pvp... incerca sa dai add la Zahunter mai juca si pe Zahu in ultima vreme eu am niste probleme cu netu pana pe 22-23 si nu prea pot intra in wow ca rogue are cn sa te invete rogue foarte bine asta atat timp cat il lasi sa iti arate Ubu este charu lui numa ca mai intai trb sa faci 90 ca nu are ce combo sa iti arate la low lvl:P in leg cu ultimu rand nu prea conteaza atat timp cat esti activ toata lumea incepe de undeva se invata cu timpul la unii mai repede la unii mai greu.... la unii mai foarte greu...... singurul lucru pe care il regret e ca nu am ce sa fac in leg cu celelalte g de romani pur si simplu in loc sa facem si noi o guilda sunt 4sau 5 g de romani dintre care mai facem noi 10 man raids si 25 cu globalu da restu nici 10 m nau playeri sa joace si cei mai culmea nici nu vor sa vina nu stiu daca e ambitie sau prostie as intelege daca nu am face pvp sa zici ca stai in g x ca sunt romani si fac pvp da daca se pun 5 din g la bg curata alianta:)) uite ca dau si niste nume sa nu ziceti ca vb ca prostu degiaba Ubu Demifiend Vrajitorul Zahunter si Liquideath eu am gear de pvp dar sunt mai kamikaze:)) si nici in pve nu o ducem rau cum ziceam playeri cu burst de 450 k majoritatea stau constant la 200+ healerii la fel scot 100k hps lejer eu sincer maxim am scos 370k hps intr-un raid cu Divine(o g mai hardcore global run) cand a murit celalalt healer si o trb sa tin ultimele 2 capete la magaera cu shamanu noroc de bugu la totem(avem noi o vorba in g ori te cara gearu ori te cara totemu:)) ) astea fiind spuse toata lumea e binevenita la noi si sry daca mai scap o cratima sau mai multe nu mia placut romana niciodata sunt mai analfabet de felul meu=))
    Edited: June 15, 2015

  13. eu am facut o aplicatie la voi acum Doamne ajuta:) Omul traieste cu speranta si moare cu regretul:))

  14. eu am facut o aplicatie la voi acum Doamne ajuta:) Omul traieste cu speranta si moare cu regretul:))
    sa intri sa iti vezi aplicatia ca trb sa mai completezi un lucru:P


First ... 646545556575866 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •