1. Salutare , am o intrebare. Se poate transfera gold intre realmurile Deathwing si Ragnaros , amandoua avand 3.3.5 si facand parte din WOTLK ? Multumesc

  2. Salutare , am o intrebare. Se poate transfera gold intre realmurile Deathwing si Ragnaros , amandoua avand 3.3.5 si facand parte din WOTLK ? Multumesc
    daca nu trimiti charul de pe un sv pe altul nu poti si maximu pe vremea cand jucam wotlk era de 50k gold sa muti gen de pe dw pe lordaeron

  3. Salut, am si o problema , cand vreau sa ma loghez imi apare o chestie cu login server down. Ma poate ajuta si pe mine ca nu stiu ce sa ii fac, am verificat realmlist si e in regula.

  4. tia mers inainte ? sau ai cumva 5.4.8 versiunea de la wow ca noi suntem pe 5.4.2

  5. Salut, am si o problema , cand vreau sa ma loghez imi apare o chestie cu login server down. Ma poate ajuta si pe mine ca nu stiu ce sa ii fac, am verificat realmlist si e in regula.
    Daca ISP-ul tau este Telekom, sunt momentan probleme de DNS intre provider si Warmane.

  6. July 2, 2015  
    vreun "proiect" ceva cand se v-a deschide noul realm pe WOTLK?

  7. July 3, 2015  
    +1 si eu as fi interesat de o guilda pe noul realm Lordaeron cand se va deschide, chiar daca sunt impotriva guildelor de romani.

  8. Salutare, am o imica intrebare....Incerc sa ma loghez pe realmul Frostwolf care e de Mists of Pandaria, dar nu stiu pe care patch merge...mi-ar putea spune va rog careva?


  9. Salut ! Am o problema deci cand intru in joc si scriu numele si parola, imi zice "This account need to be converted to a Battle.net account. Please [Click here] or go battle.net/account" Ce ar trebui sa fac va rog frumos cer ajutor !


    EDIT: Acum imi zice : "You must log in with a Battle.ent account username and password. To create account please [click here ] Ma duce la battle.net Ce sa fac va rog frumos !
    Edited: July 15, 2015

  10. Salut ! Am o problema deci cand intru in joc si scriu numele si parola, imi zice "This account need to be converted to a Battle.net account. Please [Click here] or go battle.net/account" Ce ar trebui sa fac va rog frumos cer ajutor !


    EDIT: Acum imi zice : "You must log in with a Battle.ent account username and password. To create account please [click here ] Ma duce la battle.net Ce sa fac va rog frumos !
    prima eroare e de la internet 100% a 2 a esti sigur ca ai clientu de warmane?



  11. Salutare am revenit pe molten dupa mult timp si vad ca nu m-ai am niciun caracter .. se pot recupera ? jucam pe Ragnaros Wotkl

  12. nope sa dat fresh start dupa o lunga poveste

First ... 747555657585967 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •