1. salutare. aveti idee de ce nu mi se downloadeaza update-u pt wow? ca de 3 zile imi zice sa ii dau restar si sa descarc updateu'...

  2. Salut,stie cineva de ce imi da disconect cand dau login chiar daca totul este in regula?

  3. Am o problema ,am downloadat MoP si nu pot intra in joc efectiv imi da eroare ,ca si cum ar fi fisierele damaged.Ce pot face?Multumesc.

  4. Salut.Sunt druid si nu gasesc rezolvarea la misiunea lunaclaw ( bear form ) .Trebuia sa fie o piatra intr-o pestera dar lipseste.
    Help?

  5. Ce trebuie sa scriu la login, adresa de e-mail sau numele de utilizator?


  6. aveti ceva server de ts3 pe care stati?

  7. Cand va fi disponibil Legion pentru download pe Warmane?

  8. Guilda de romani pe WOTLK Icecrown ? La alinta

  9. Salutare, stie cineva daca pot face schimb de caractere, de pe un cont pe altul? eu si colegul meu de camera vrem sa facem schimb de caractere, se poate prin trade fara coins?

  10. Salutare, stie cineva daca pot face schimb de caractere, de pe un cont pe altul? eu si colegul meu de camera vrem sa facem schimb de caractere, se poate prin trade fara coins?
    Mă îndoiesc...
    Mai e cineva activ pe forum?

  11. dak folosesc "race change" si schimb paladinul intrun shaman sau altceva ..ce se va intampla cu itemele ? e prima oara pt mn si inca nu o fac ca astept pareri, raspunsuri

  12. GETO DACII. Suntem cea mai mare comunitate de romani din Lordaeron. Daca vrei un sa joci WOW pe limba ta esti binevenit alaturi de noi. Contact kosmyn sau banheal pentru invite


  13. Salut. Mi-am facut astazi un character si i-am dat delete ,era level 4,si acum nu imi mai pot face alt character cu acelasi nume..ma poate ajuta cineva ?

First ... 13536162636465 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •