1. Se poate face trade intre 2 caractere?


  2. Hai noroc,am si eu o intrebare. Nu stiti cum sa fac sa nu mai stau atata la que ? O iau razna ... Sau macar intre ce ore poti juca fara sa astepti que ??

  3. sal

    am o intrebare cind o sa apara si legion?

  4. Salut, cine joaca pe Icecrown la Alliance ? :D

  5. Salut tuturor ! Caut un partener de arene. Sunt warrior, hoarda realm Icecrown. Dati-mi va rog pm pe forum sau in joc daca sunteti interesati :) Nu vreau sa joc sa fim primii pe server, doar de divertisment si sa ne luam arena points.

  6. Ceva guild de romani pe Icecrown la hoarda?

  7. June 9, 2018  
    Salut, o guilda buna pentru incepatori? :) Nu neaparat de romani, in orice caz mai activeaza romani pe aici?

  8. Salut, as avea si eu nevoie de putin ajutor. Vreau sa-mi achizitionez account premium(vip) pe icecrown, m-am saturat sa stau atat sa astept pentru a intra pe server... Imi poate zice si mie cineva cum pot proceda?


  9. exista vreo guilda de romani pe icecrown-ally ?

  10. Autentic romanesc, din cate stiu au inceput sa recruteze din nou.

  11. Salut baieti. Vreo guilda de romani pe ICECROWN hoarda? Sau un grup de prieteni ceva? Sunt singur!:)

  12. mai exista guilde de ro pe srv ?

  13. Salut baieti. Vreo guilda de romani pe ICECROWN hoarda? Sau un grup de prieteni ceva? Sunt singur!:)
    Salut. Am inteles ca este o guilda de romani, destul de activa(raids, rdfs, etc), dar nu am toate detaliile despre ea; cand aflu, te anunt.
    Tocmai am inceput sa joc si eu dupa ceva timp. Bowmeister - in-game name, in caz ca vrei sa mai stam la o vorba :)

First ... 15556364656667 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •