1. vreo guilda de romani pe lordareon?

  2. Asta caut si eu de multa vreme...Bradraice nickname la Hoarda.

  3. este o guilda de ro pe lordareon la alianta

  4. Guilda **Onixya Ro** - Icecrown Horde recruteaza players pentru dezvoltare unei comunitati de romani pe realmul Icecrown obiectivul principal fiind dezvoltarea pe plan PVE , dar cel mai important fiind construirea unei comunitati de romani , pentru mai multe informatii ma puteti gasi pe caracterul Angrytank !

  5. Stie cineva de ce nu pot doawloda Wotlk torrent de la download? Intra in torrent dar isi cauta seed de 2 zile.

  6. Salut. Caut guilda pe Lordaeron. Adines nickname

  7. Ordos!!

    Hello, am gasit o modalitate de a ajunge la Ordos(Timeless Isle, Mists of Pandaria) si nu prin portalul care te trimite inapoi la Celestial Court. Exista o parte a gardului de piatra peste care se poate sari. Voiam sa scriu asta aici ca poate cineva va vrea sa-l omoare pe Ordos fara sa mai zica ca e bugg-uit :))

  8. Salut,

    Exista o guilda romana pe Icecrown (Alliance) ?

  9. Exista guild de romani pe Lordaeron - Horde. "The golden Horde" . Add Samhaell ingame, e ofiter acolo.

  10. salutare...ma poate ajuta si pe mine cineva....vreau sa renunt la gnomish enginnering si nu pot nici cum vreau sa merg pe goblin enginnering

  11. May 2, 2019  
    salut,vreo guilda de romani pe serverul warmane icecrown?multumesc!!

  12. May 3, 2019  
    salut,vreo guilda de romani pe serverul warmane icecrown?multumesc!!
    Autentic Romanesc Allianta
    D A R K D E A T H Hoarda

  13. salut, am si eu o intrebare legata de trade system, dak pun un caracter gol pe trade system "sell" fara un item cumparat pe coins, pierd acel item? il pot folosi pe alt caracter?

  14. Il pierzi , nu poti muta iteme cumparate pe coins de pe un char pe altul.

  15. Noroc.Tocmai ce mi s-a terminat subscribeul pe wow classic si ma gandeam sa nu-l mai prelungesc si sa ma bag pe Lordaeron,asta doar daca gasesc o guilda activa de romanashi bineinteles.E ceva pe acolo?Am si eu cu cine sa joc ?:))
    As vrea la Hoarda daca se poate va rog :D:))
    Edited: November 5, 2019

First ... 16566465666768 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •