1. Serafinez's Avatar
    Serafinez
    Guest
    Pana pe la lvl 10 n-ar trebu sa ai probleme legate de mana indiferent cat castezi. Cred ca era un bug pe neltharion.
    Parca asa imi aduceam aminte si eu, dar nu eram sigura.

    Bun, deci cresc alt priest pe Frostwolf atunci :mad: Macar e vreo guild de ro pe horde?

  2. Deepholm e US 100% asa l-au anuntat si nu are probleme acolo.
    Cat despre Greymane: [00:50] Realm relocation plans have been reverted due to hardware limitations. All realms are back online.
    O sa dau un ticket in-game sa vad daca il mai aduc vreodata in EU nenorocitii dracu.
    Arata si mia te rog unde zice ca deepholm e hosted in US, dovezi ceva.

  3. Ba l-ati vazut pe asta? Click!
    Ce parere aveti?


  4. riseupp's Avatar
    riseupp
    Guest
    Ba l-ati vazut pe asta? Click!
    Ce parere aveti?
    Am inteles(nu sunt sigur) ca toata faza e facut ca o poveste:) Cica tipu ar fi avut un proiect .. Acum nu stiu dar e veche:)


  5. Numai el stie in ce situatie a ajuns.. probabil si majoritatea dintre cei care joaca intensiv de 6-7 ani.
    Ala e disperat dupa jocuri si performanta.. daca el crede ca o sa ajunga sa fie sponsorizat si o sa aiba salariu de mii de euro.. ii doresc mult succes, el singur si-a ales viata asta:|

    Mai bine ocazional si bine:) totusi exista ceea ce se numeste :REALITATE, REAL LIFE, SOCIALIZARE, FAMILIE, RESPONSABILITATI. Ala inca sta pe banii parintilor.. dar in stilul asta daca l-ai trimite undeva intr-un loc necunoscut sa se descurce singur.. probabil va muri sau va cauta drumul spre casa, unde e cald si bine, cu papica pregatita, iar tu ii zici lu maicata sa te mai lase in pace pt ca esti in wow si nu poti pleca de la calculator.

    Personal va spun: WoW-ul este precum tigarile. Atat de simplu este.
    Numai ca te afecteaza mult mai mult, parerea mea.

  6. themrmster's Avatar
    themrmster
    Guest
    Ba l-ati vazut pe asta? Click!
    Ce parere aveti?
    Funny dar fake ca Mama Omida.

  7. Ba l-ati vazut pe asta? Click!
    Ce parere aveti?
    LoL :| asta imitatie proasta a la Athene..

  8. Oricat de no-lifer este Athene si cum mai il considerati face o gramada de bani din YouTube si pentru ce ? Fun all day long.

  9. Mie imi place show`ul lui Athene.. ma uit cu placere la stream`ul lui :)

    doar ca video`ul lui " za best no life from Ro " sucks :))

  10. Cand kkt se baga VPs de la facebook?-..-
    Presimt ca nu se mai dau puncte, au fost prea darnici din vara trecuta pana in sarbatorile de craciun.

  11. bloodlover's Avatar
    bloodlover
    Guest
    Exista o ghilda de romani pe Lordaeron?

  12. Din păcate nu există ''ghilde'' pe Lordaeron...

  13. bloodlover's Avatar
    bloodlover
    Guest
    Trist, e singurul server care merita incercat de aici.

    Si sa inteleg ca nu am scris bine "ghilde" ? :confused: Realizezi ca asa se zice in limba roamana, nu?

  14. Trist, e singurul server care merita incercat de aici.
    Cel putin Wotlk-ul, la cataclysm mai e mult de lucrat. Momentan si un repack merge mai bine.

First 12341252 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •