1. Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    Trist, e singurul server care merita incercat de aici.

    Si sa inteleg ca nu am scris bine "ghilde" ? :confused: Realizezi ca asa se zice in limba roamana, nu?
    Mai intai intreaba daca cunoaste limba romana.
    Deocamdata n-avem decat sa asteptam pana cand se vor face update-uri majore.
    Sa ii ajutam ( oarecum ), ar trebui testate si postate toate problemele de la clase, spelluri, talente, questuri, zone etc. si din nou, sa asteptam sa fie reparate, ca mai apoi sa lucreze la content-ul "nou" si sa aduca update-uri majore.
    Toata lumea de aici vrea sa joace perfect, dar sunt foarte putini care ajuta cu testarea.

  2. Ok, cu cataclysm am vazut cum sta treaba, o sa mai treaca mult timp pana o sa fie pe placul meu si nu numai. As vrea sa o iau de la inceput cu wotlk-ul si sunt curios ce realm/factiune imi recomandati, nu imi pasa xp rate/drop money etc. Vreau ca pe realm-ul/factiunea respectiva sa fie ceva romani. ty.

    off. Am inteles ca in raidurile gen icc/toc, heroic mode nu este valabil ?

  3. Trist, e singurul server care merita incercat de aici.

    Si sa inteleg ca nu am scris bine "ghilde" ? :confused: Realizezi ca asa se zice in limba roamana, nu?
    Se zice Breaslă ?«n limba rom?ónă.

    Cineva din Oblivion, vă rog acceptaţi-mi aplicaţia de intrare ?«n Breaslă :D


  4. Daca e vorba de spidernet, **** yea, can't wait for it :cool:.
    Server nou!

  5. Yea, new changelog, ce de fixuri :rolleyes:....asa mai vi de acasa.
    lol defapt is fixurile de pe 4 pe 26 :)) ce troll...


  6. Exista o ghilda de romani pe Lordaeron?
    Exista, endgame chiar la H, Rubber Duckies de te intereseaza, desi in ultima vreme multi ne-am mutat pe Greymane la H si mai intram pe Lordaeron doar la raiduri.

    http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=114189

  7. Serios, chiar nu se mai poate downloada deloc de pe Thepiratebay ca eu nu pot decat sa dau pe GET THIS TORRENT.

  8. visan's Avatar
    visan
    Guest
    Tinand cont ca sunt 7 realmuri de LK si doar 2 de Cataclysm...eu zic ca da.

  9. Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    Deci ca sa inteleg serverul este jucat mai mult pe lich king decat pe cata ?
    Nu neaaparat. Molten a deschis recent 2 realmuri pentru Cataclysm, pe langa cele de Lich King.
    Amandoua realmuriile de Cataclysm au 4000 de playeri, deci se joaca amandoua :)

  10. Pheribe's Avatar
    Pheribe
    Guest
    Multumesc de raspunsuri si mai am o intrebare , nu au si ei un launcher? Ca vreau sa joc pe Cataclysm .
    Uite aici : Link

  11. thestar07's Avatar
    thestar07
    Guest
    Voi ce parere aveti despre realm-urile de Cataclysm? Nu am jucat acolo pentru ca ma gandesc ca sunt multe bug-uri. Vreau pareri despre cat de mult se poate juca in regula si poate afecta gameplay-ul.

  12. Deocamdata wotlk-ul e ok, cat despre cataclysm, mai ai rabdare, timpul o sa le rezolve pe toate.

  13. care este ip de la server?
    set realmlist logon.molten-wow.com

    si pe ce realm sunt mai multi romani si la ce faction?
    E foarte greu de spus unde sunt multi romani,dar tind sa cred ca cei mai multi sunt pe Greymane majoritatea s-au bagat acolo deoarece la inceput serveru era in EU si probabil acolo au si ramas chiar daca acuma e in US. (oricum in viitorul ''apropiat '' il va muta inapoi in EU daca se gasesti un host foarte bun,pana atunci,asteptam).Si la ce faction sunt cei mai multi asta chiar e foarte greu de spus...

First 123451353 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •