1. Discutii

    Postati aici intrebari/discutii legate de gameplay, server or something else. M-am saturat sa va vad imprastiati prin toate topicurile si cred ca nu numai eu. Pentru hateri, care sunt pretutindeni: nu fac pe moderatoru.

  2. Care sunt cele mai bune profesi pt Undead-Warlock?

  3. Care sunt cele mai bune profesi pt Undead-Warlock?
    Depinde ce planuri ai si cum preferi sa joci.
    Pve: tailoring(pt back enchant) si enchanting sau inscription.
    Pvp: daca nu te deranjeaza sa ai 2 atacuri in plus si rocket boots merge engineering + orice altceval.

  4. Code:
    [21:33] Greymane is experiencing performance issues. We're working to identify and resolve the problem.
    Astea sunt fix-urile lor ?

  5. sper sa-i dea drumu... toata ziua a fost off pana la urma ce au facut i-au schimbat locatia?
    sau multe bug fixes :D


  6. frate muta inapoi deathwing si neltharion fsss , o sa avem iar lag....

  7. mihay9245's Avatar
    mihay9245
    Guest
    astia se chinuie de o luna sa fixeze problemele cu lagul....extrem de multe buguri mai ales la pala(dai la 85 3.500 dmg cu avenger's shield pe prot,,pe retri dai 1k cu crusader strike talente bugate cel putin 3 pe fiecare talent) etc etc

  8. TheUnknownw's Avatar
    TheUnknownw
    Guest
    In primul rand nu va plangeti ca paladin ca aveti damage mic, deoarece aveti buguit Holy power ala si puteti sa dati mereu, spre exemplu retry paladin bate orice ca aveti damage nelimitat...asa ca nu va mai plangeti.

    In fine, de rahat faza ca muta iar serveru in US, iara o sa avem lag, si auzi ca e maxim config de server din EU si nu tine realmu...minciuni grosolane...nu exista hardware mai bun in US decat in EU...

  9. paladinul este cel mai usor de jucat...

  10. Serafinez's Avatar
    Serafinez
    Guest
    Deci...mi-am facut priest pe Nelth ... omor 2 mobi, gata mana pool tot. Trebuie sa ma asez sa beau. Acum ca e picat Nelth, imi fac priest pe Frostwolf. Omor 10-12 mobi, nici o treaba cu mana. Care-i faza? Care din ele ii bugged? Sa stiu macar unde raman...

  11. Deci...mi-am facut priest pe Nelth ... omor 2 mobi, gata mana pool tot. Trebuie sa ma asez sa beau. Acum ca e picat Nelth, imi fac priest pe Frostwolf. Omor 10-12 mobi, nici o treaba cu mana. Care-i faza? Care din ele ii bugged? Sa stiu macar unde raman...
    Pana pe la lvl 10 n-ar trebu sa ai probleme legate de mana indiferent cat castezi. Cred ca era un bug pe neltharion.

  12. Care-i treaba cu greymane ? Nu mai este hostat in EU ?

  13. Care-i treaba cu greymane ? Nu mai este hostat in EU ?
    Chiar? stie cineva? am vazut intr-un post ca cica e hostat permanent in US de acuma, iar deepholm cred ca e in EU.

    Oricum cu netu de la rds... europe sau US e tot aia.cel putin la mine asa e

  14. Deepholm e US 100% asa l-au anuntat si nu are probleme acolo.
    Cat despre Greymane: [00:50] Realm relocation plans have been reverted due to hardware limitations. All realms are back online.
    O sa dau un ticket in-game sa vad daca il mai aduc vreodata in EU nenorocitii dracu.

1231151 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •