1. Sensimillia's Avatar
    Sensimillia
    Guest

    .

    sziasztok nekem t?Âbb k?®rd?®sem is lenne! (mielőt b?írki megk?®rdezn?® IGEN BE VAGYOK JELENTKEZVE)

    * kerestem az unstuckot az oldalon azt sem tal?ílom.
    * smsben lehet-e donatelni?meg ezek v?íg??lis mik? SKRILL (MONEYBOOKERS) , GOOGLE CHECKOUT

  2. Az unstuckot a főoldalon tal?ílod, MY ACCOUNT > TOOLS > UNSTUCK. :D A Skrill Moneybookers ?®s a Google Checkout egy internetes tranzakci??kezelő, amivel k??ldhetsz p?®nzt. Skrill ?®ri meg jobban, mert az?®rt t?Âbb pontot kapsz. Sms-ben nem lehet ahogy n?®ztem. Ehhez a fizetős dologhoz ?®n se ?®rtek nagyon, mert nem vettem m?®g ig?®nybe sohase. Ha valaki jobban ?®rt hozz?í majd le?¡rja vagy keresg?®lj a f??rumban. Rem?®lem tudtam seg?¡teni valamennyit. :)

  3. marcellsum's Avatar
    marcellsum
    Guest
    worgen kezdőhelyről hogy lehet kijutni ? a kir?íly egyszer m?ír elteleport?ílt a mocs?írhoz,de visszamentem megcsinlni 1 q-t, ?®s most nem tudok visszamenni... valaki help pls

  4. bencenagy's Avatar
    bencenagy
    Guest
    Sziasztok.
    Az lenne a k?®rd?®sem hogy mi a teendő akkro ha a Frostwolfon j?ítszottam Wotlk-n ?®s a 80as karakterem eltűnt az accoutomr??l ?
    Valahogy vissza lehet szerezni ? Vagy mi az oka az eltűn?®snek ?

  5. worgen kezdőhelyről hogy lehet kijutni ? a kir?íly egyszer m?ír elteleport?ílt a mocs?írhoz,de visszamentem megcsinlni 1 q-t, ?®s most nem tudok visszamenni... valaki help pls
    H?ít amikor ?®n m?®g cata elej?®n kipr??b?íltam a worgen kezdőt, akkor miut?ín kiteleport?ílt azaz NPC, ut?ína csak ??gy lehetett kijutni, ha kiid?®ztek. Most nem tudom, hogy az??ta kijav?¡tott?ík e, ?®s van m?ís lehetős?®g a kijut?ísra. K?®rdezz ut?ína a szerveren.
    ---------------------------------
    Sziasztok.
    Az lenne a k?®rd?®sem hogy mi a teendő akkro ha a Frostwolfon j?ítszottam Wotlk-n ?®s a 80as karakterem eltűnt az accoutomr??l ?
    Valahogy vissza lehet szerezni ? Vagy mi az oka az eltűn?®snek ?
    Hmm. El?®g fura, hogy csak ??gy eltűnt. Nem lehet hogy t?Âr?Âlted vagy valaki m?ís? Am meg j?ít?®kon bel??l tudsz ?¡rni ticketet adminnak, hogy mi lett a karaktereddel, ha t?®nyleg csak ??gy felsz?¡v??dott.

  6. Sensimillia's Avatar
    Sensimillia
    Guest
    MY ACCOUNT > TOOLS > UNSTUCK. -ba vagyok nincs usntuck.mindenki ezt mondja de sehol semmi mit cseszek el?:D r?íkattolok a toolsra ?®s weekly lotteryre dob be ak?írhogy kattolok.
    http://kepfeltoltes.hu/120728/144988...toltes.hu_.jpg

  7. henry's Avatar
    henry
    Guest
    R?ín?®z?®sre sz?®t van esve az eg?®sz men??, pr??b?íld m?ísik b?Âng?®szővel.

  8. Jah, valami gubanc van n?ílad. ?ìgy k?®ne kin?®znie:
    A k?®pet a K?®pfelt?Âlt?®s.hu t?írolja. http://www.kepfeltoltes.hu

  9. gyik70000's Avatar
    gyik70000
    Guest

    ::::::::

    Az lenne a k?®rd?®sem hogy mi?®rt van az hogy ien nagy a dps k ?®s hogy aresi meg az armor mi?®rt ien rossz mert van 37 k armorom holy paladin vagyok ?®s az 59 % ot v?®d a k?Âzvetlen testi t?ímad?ís ellen ?®s meg van + ba 3k resim ami 32% ot ad minden ellen def be na ez ?¡gy 91 % a testi t?ímad?ís ellen de ?¡gy is van olyan ember aki 14k kat ver r?ím pl dk azt hogy? akkor def n?®lk??l k?®ne vernie alap 140k kat? Azt szeretn?®m ezzel k?®rdezni hogy ez bugg e vagy mi?:confused:

  10. Az armor ?®s a resi %-ot ?Âssze ne add... nem ??gy megy az.

  11. curpa's Avatar
    curpa
    Guest
    Sziasztok!

    Azt szeretn?®m k?®rdezni, hogy ez a guild exp rendszer mik?®ppen műk?Âdik. Ma a guildt?írsaimmal elment??nk TB-be ?®s megcisn?íltunk fejenk?®nt 10 questet. Teh?ít az 50 quest lenne, ami 50*50000 ami 2.500.000 XP de eamikor leadtuk akkor egy milim?®tert nem mozgott az gxp-t jelző r?®sz. A napi cap alatt voltunk bőven. Ezt mikor sz?ímolja? Vagy ut??lag ker??l elsz?ímol?ísra napi cap v?®g?®n, vagy bugos? Vagy mi a teendő hogy lehet h??zni ha nem ?¡gy?

  12. TB-ben nekunk normalisan adja a guildxp-t, csak erdekes modon nehany playernek nem, de nemtudjuk mi miatt, de ezzel minden nap 100%ig tudjuk huzni a capet. Rdf hc is adja, csak joval kevesebbet mint kellene, ha jol tudom, valamint rated bgvel lehetne meg novelni.

  13. curpa's Avatar
    curpa
    Guest
    H?ít nem tudom... 6 ember??nk nem kap xp-t ezzel milli??kat bukunk...

  14. Nekunk is ez van, tobb ember nem kapja meg, de azokkal a karakterekkel csinaljuk akiknek adja az xp-t.

  15. curpa's Avatar
    curpa
    Guest
    ?Ügy meg semmi ?®rtelme mert ez elm?®letileg egy guild k?Âz?Âss?®gi dolog... nek??nk nagoyn kev?®s ilyen kari van. Rem?®lem meg fog javulni :S

First 123412 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •