1. Sziasztok!

    Azzal fordulnék hozzátok h letöltöttem a klienst (a mist of p... ) és mikor el szeretném inditani semmi nem történik majd valami blizzardos oldalra irányit.

  2. Sziasztok. gyors kérdésem lenne hogy a wotlk-s szeróknak mik a rate-jei? mert azokról seholse találok információt. Loarderon mivel másabb mint pl az Icecrown? Icecrownon szeretnék gamelni de semmit nem tudni róla, valaki tudna róla mondani pár dolgot?

  3. Sziasztok. gyors kérdésem lenne hogy a wotlk-s szeróknak mik a rate-jei? mert azokról seholse találok információt. Loarderon mivel másabb mint pl az Icecrown? Icecrownon szeretnék gamelni de semmit nem tudni róla, valaki tudna róla mondani pár dolgot?
    Lordaeron full blizzlike, dungeon finder ki van kapcsolva.
    Icecrown asszem 10x-es, van dungeonfinder ez inkább ilyen fun szerver.

  4. Sziasztok egy kérdés.

    Már második napja hogy nem tudok felmenni a Lordraeon szerora login in to server-ig eljutok de onnan megált a tudomány. Mi lehet a baj? Válaszotokat előre is köszönöm.

  5. Állítólag akinek T-s nete van, annál vmi probléma van egy ideje, dolgoznak rajta (forrás Telekom HU facebook oldal):

    Telekom HU
    Telekom HU Sziasztok! Sajnos, több külföldi hálózaton hostolt oldal nem érhető el, melynek egy technikai hiba áll a hátterében. :( A probléma megoldásán már dolgoznak kollégáink. Türelmeteket köszönjük szépen! ^Zoé

  6. Sziasztok!
    Jelenleg Lordaeron Alli oldalon van aktív magyar klán?

  7. Szerintem nincs, de talán FB csoportból tudja vki, itt is tedd fel a kérdést:
    https://www.facebook.com/groups/879238418861000/

  8. Sziasztok!
    Nekem nem indul el a jatek :( Valami ötlet? Sian csak letoltottem az oldalrol de nem indul el. mi lehet a baj?

  9. Sziasztok!
    Nekem nem indul el a jatek :( Valami ötlet? Sian csak letoltottem az oldalrol de nem indul el. mi lehet a baj?
    Mac/Windows/Linux?Ad valamilyen hibaüzenetet?(ha ezek kiesnek->)Ha nem wotlk,próbáld meg a fixed .exe fájlal indítani(mindhárom oprendszeren).Vagy szedd le a taurist,nekem is az fut.

  10. Sziasztok,

    akkor itt is megkérdezem,, nincs egy magyar warmanes discord szeró, ahol gyúlik az info, meg a mémek? Lehet jól jönne egy, látom azért nagy a magyar létszám.

  11. wow hiba

    Sziasztok az a gondom hogy lépnék be de a rendszer küld egy biztonsági kodot minden alkalommal. jelszót is változtattam már az oldalon, át is lett irányitva egy másik mailra a felhasználó nevemel. 1ó rálya van mindez azelött nem volt ez a gond. rendszer küldte a kodot be irtam és be tudtam lépni, lehet köze ahoz hogy full on a szerver? A icecrow on vagyok. Ez fogad kicsit több mint egy órálya. elegem ebből már .
    https://www.kephost.com/image/wGPW

First ... 16242526

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •