1. Nem ugy ertem hogy masik player csinalja helyette, hanem ugyanaz csak masik karakterrel.

  2. wilsa's Avatar
    wilsa
    Guest
    Sziasztok!

    Van egy warlockom ?®s az ?®rdekelne hogy van olyan gomb amiben bennevan az ?Âsszes d?®monom de kiteszem a actionbarra ?®s amint ??jra bejelentkezek eltűnik. Ez az ?®n hib?ím vagy a j?ít?®k bugos? A d?®mon actionbarj?ín?íl pedig az attack gomb mindig eltűnik amint ??jra h?¡vom a d?®mont. Nincs semilyen addonom csak az alap j?ít?®k. V?ílaszokat előre is k?Âsz?Ân?Âm!

  3. A mage portalja is ilyen, amit le tudsz nyitni, hiaba teszed ki, relognal eltunik, csak kulon-kulon marad ott hogyha kirakod oket. Nem a te hibad.

  4. Minizs2's Avatar
    Minizs2
    Guest
    Erre csak azt tudom mondani hogy a guild rendszer m?®g nem teljesen j?? ! N?ílunk pl a Pvp-sek nem is kapnak xp-t az ar?®na meccsek?®rt , nemtudom m?íshol hogyan van . K?®rlek titeket szavazzatok hogy kijav?¡tsanak egy fontos bm bugot Klikk Vote up --> http://forum.molten-wow.com/bugtraq....w&vbug_id=7592

  5. Arena meccsekert nem is kell hogy kapj guild xp-t ...

  6. Sensimillia's Avatar
    Sensimillia
    Guest
    Jah, valami gubanc van n?ílad. ?ìgy k?®ne kin?®znie:
    A k?®pet a K?®pfelt?Âlt?®s.hu t?írolja. http://www.kepfeltoltes.hu

    K?Âszi mostm?ír j?? *.*

  7. curpa's Avatar
    curpa
    Guest
    Sziasztok!

    Frostwolf oldalon az alliance seg?¡ts?®g?®t szeretn?®m k?®rni (Hord?ís vagyok). A guild??nk pvp faji achiai k?Âz?Âtt m?írcsak a Dwarf rogue hi?ínyzik. ?ëpp ez?®rt szeretn?®nk egy 85-s dwarf rogue seg?¡ts?®g?®t k?®rni, aki v?íllaln?í, hogy le?Âlhess??k.
    Term?®szetesen a jutalma sem marad el, 1000 goldot juttatunk el hozz?í, ha megkapjuk az achit. PM-ben v?írjuk a jelentkezőket!

  8. henry's Avatar
    henry
    Guest
    Sziasztok!

    Frostwolf oldalon az alliance seg?¡ts?®g?®t szeretn?®m k?®rni (Hord?ís vagyok). A guild??nk pvp faji achiai k?Âz?Âtt m?írcsak a Dwarf rogue hi?ínyzik. ?ëpp ez?®rt szeretn?®nk egy 85-s dwarf rogue seg?¡ts?®g?®t k?®rni, aki v?íllaln?í, hogy le?Âlhess??k.
    Term?®szetesen a jutalma sem marad el, 1000 goldot juttatunk el hozz?í, ha megkapjuk az achit. PM-ben v?írjuk a jelentkezőket!
    ?ü, ebbe ?¡gy semmi ?®rdekes :)
    Egy allis karival /who r-"dwarf" c-"rogue" 85 ?®s mehet a vad?íszat :)

  9. curpa's Avatar
    curpa
    Guest
    1 DB-rt nem fogok SW-be bemenni.

  10. henry's Avatar
    henry
    Guest
    Oda hi?íba is menn?®l, mert val??sz?¡nűleg nem lesz flagged, de ha időnk?®nt r?ín?®ztek, biztosan lesz m?íshol is. Mi az orc rogue-al szenvedt??nk meg hasonl??k?®pp, de v?®g??lis meglett.

  11. ViharVadasz's Avatar
    ViharVadasz
    Guest
    Sziasztok!
    Azt szeretn?®m k?®rdezni, hogy ha feltelep?¡tem a Wrath of the Lich King kieg?®sz?¡tőt, akkor ha egyből ugyanabba a mapp?íba elkezdem t?Âlteni a Cataclysm-et(hivatalos Battle.net oldalr??l a teljes j?ít?®k let?Âltőj?®vel) akkor folytatja a Cataclysm f?íjlokkal meg egyebekkel a let?Âlt?®st? (Torrenten sajnos nem tudom t?Âlteni, mert rendk?¡v??l le van korl?ítozva az ottani let?Âlt?®s:( ) A v?ílaszt előre is k?Âsz?Ân?Âm!

  12. fatraktor's Avatar
    fatraktor
    Guest
    Hivatalos updaterrel nem lesz j??, mert molten sok patchel h?ítr?®bb van mint retail. Vagy leszedsz k?®sz 4.0.6-ot vagy a 3.3.5-re egyes?®vel a patcheket 4.0.6-ig.

  13. ViharVadasz's Avatar
    ViharVadasz
    Guest
    Hivatalos updaterrel nem lesz j??, mert molten sok patchel h?ítr?®bb van mint retail. Vagy leszedsz k?®sz 4.0.6-ot vagy a 3.3.5-re egyes?®vel a patcheket 4.0.6-ig.
    K?Âszi a v?ílaszt! Tegnap siker??lt egyszer fell?®pnem egy valamilyen m??dos?¡tott Wow.exe f?íjlal, akkor azzal nem lenne j?? megint?(K?®sőbb valamilyen okb??l mem??riahib?íra hivatkozva nem ind?¡totta el t?Âbbsz?Âr a j?ít?®kot). Vagy akkor feltelep?¡tem 3.3.5-ig a WoTLK-t azt?ín let?Âlt?Âm azt 4.0.- teljes friss?¡t?®st, csak az esetben tal?ílnom kell egy olyan let?Âltőhelyet, ahol gyorsan lej?Ân:D

  14. Oda hi?íba is menn?®l, mert val??sz?¡nűleg nem lesz flagged, de ha időnk?®nt r?ín?®ztek, biztosan lesz m?íshol is. Mi az orc rogue-al szenvedt??nk meg hasonl??k?®pp, de v?®g??lis meglett.
    Nekunk is az orc rogue lett meg utoljara :)

  15. 11DG's Avatar
    11DG
    Guest

    Szavaz?ís

    Sziasztok!
    Nemtudom hogy csak nekem nem műk?Âdik a szavaz?ís (tudok szavazni de nem kapok ?®rte pontot).
    Sokat k?®rdeztem emberektől de nem tudj?ík mi a baj.Most itt megmutatom hogy ?®n hogy szavazok.Meg?®rt?®seteket előre is k?Âsz?Ân?Âm.

    1. L?®p?®s
    http://kepfeltoltes.hu/view/120806/1...toltes.hu_.jpg
    Amint a k?®pen l?íthat?? (pirossal bekereteztem) a vote ra r?íkattintok
    2. L?®p?®s
    http://kepfeltoltes.hu/view/120806/2...toltes.hu_.jpg
    Itt kiv?ílasztom a realmot ?®s r?íkattintok a TopG re
    3.L?®p?®s
    http://kepfeltoltes.hu/view/120806/3...toltes.hu_.jpg
    It nyit egy ??j oldalt ?®s ott r?íkattintok a s?írga t?®glalapra ut?ína be?¡rom a scripet (itt lehet hogy nincs)
    ut?ína siker??l a szavaz?ís majd bez?írom ezt az ablakot ?®s nem irja ki hogy szavaztam.
    Ha valaki tudja a v?ílaszt k?®rem irja le.
    Bocs?ínat a kont?ír munk?®rt de nincs photoshopom

First 1234513 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •