1. Minizs2's Avatar
    Minizs2
    Guest

    K?ëRD?ëSEK TOPIC ( b?írmilyen k?®rd?®sed van ITT tedd fel)

    L?íttam hogy minden k?®rd?®snek ??j topicot nyit mindenki pedig m?ír 100X meg lett v?ílaszolva csak sz?®t kellene kicsit n?®zni . Annak ?®rdek?®ben hogy ne legyen 10 ugyan olyan c?¡mű topic nyitottam egy k?Âz?Âset . Bazi nagy bet??kkel van ell?ítva a topic f??l teh?ít m?®g a vak is l?íthatja ... :D

    Ha b?írmiylen k?®rd?®sed van a j?ít?®kkal kapcsolatban , legyen az telep?¡t?®s , kaszt k?®rd?®sek , inst?ík , questek stb. k?®rlek itt tedd fel !

  2. curpa's Avatar
    curpa
    Guest
    Az ?Âtlet j??, de nem fogj?ík szerintem nagyon haszn?ílni, mert m?ír t?Âbb ilyen c?®l?? topic is ny?¡lt m?ír de ezeket nem veszik figyelembe a playerek...

  3. ja, ink?íbb nyitnak egy ??j topicot ahelyett h keresg?®ln?®nek ?íltal?íban :)

  4. Mordechay's Avatar
    Mordechay
    Guest
    Sziasztok!

    Volna egy probl?®m?ím, el?®g r?®g j?ítszok m?ír de ilyennel nem nagyon tal?ílkoztam m?®g:
    Fly Masterekn?®l mikor rep??lni szeretn?®k egyik helyről a m?ísikra, hi?íba v?ílasztom ki az adott c?®lt, nem t?Ârt?®nik semmi, pl.: Silvermoonb??l Ghostlandsra, ??gy hogy a fly masterekkel besz?®ltem oda??ton mint mindig. Az az ?®rdekes, hogy az accounton van m?ís kari is amivel tudok rep??lni, csak azzal az adott karival nem, teh?ít nem account gond. de akkor mi lehet a probl?®ma? vagy valakinek van javaslata? az unstuck sem seg?¡tett.....

    Előre is K?Âsz?Ân?Âm!

  5. Minizs2's Avatar
    Minizs2
    Guest
    Szia , velem is volt m?ír ilyen . De ilyenkor arr?®bb ?íltam p?ír m?®tert ?®s ??jratargetoltam az npc-t ?®s m?ír ment is . Ha ez nem m??k?Âdne akkor relogolj ?®s t?Âr?Âlj Cache mapp?ít a World of Warcraft mapp?ídon bel??l. Ha ezzel se megy akkor sz??lj egy gmnek a f??rumon , ?¡rhatsz ticketet is de kb 1 h?®t mire elolvass?ík.

  6. ?£dv. Nekem olyan probl?®m?ím van, hogy nemr?®g frakci??t v?íltottam(frostwolfon). Alli oldalra vittem a karit ?®s a Tol Barados questeket nem tudom felvenni mert a repu=0. Az npc-k s?írg?ík. Első k?®rd?®sem hogy ilyenkor mit tudok tenni? Ha GM seg?¡ts?®g kell hozz?í akkor melyik gm-nek ?¡rhatok pm-et? (gm n?®v kellene). V?ílaszaitokat előre is k?Âsz?Ân?Âm.

  7. 0repuval is fel k?®ne tudd venni a questeket. valami m?ís lehet a probl?®ma, ha biztos vagy benne, hogy az akkor Baradin Holdban kapsz reput bossra.

  8. Minizs2's Avatar
    Minizs2
    Guest
    H?üt ez el?®g fura , m?ís npc-kel nem tapasztalt?íl valami hasonl?? furcsas?ígot?

  9. curpa's Avatar
    curpa
    Guest
    Sziasztok!

    Olyanoknak tenn?®m fel ezt a k?®rd?®st, akik m?ír tal?ílkoztak a karakter?ítnevez?®ssel.
    Az lenne a probl?®m?ím, hogy az egyik karimat ?ít szeretn?®m nevezni, kil?®ptem a guildb??l, feloldottam a n?®v ment?®semet, a 100 pont is megvan, de amikor ?ítnevezn?®m, azt k?®ri hogy l?®pjek ki, holott ez m?ír r?®g megval??sult. Unstuckn?íl is online jelzi a karimat. Ezt valahogy meg lehet oldani, vagy m?ísokn?íl is felmer??lt ez a probl?®ma (pl az unstuckos), vagy a szerverinform?íci?? lek?®rdez?®s lass??? ?ës ennyire? V?írom a v?ílaszotokat!

    That character is currently online, please logout. Ezt ?¡rja ki folyamatosan.

  10. Orro's Avatar
    Orro
    Guest
    Nem tudom az e a baj, de nem vagy benne v?®letlen??l egy arena csapatban? Mert lehet az nem tetszik neki.Sztem ha guildb??l ki kell l?®pni akkor onnan is. Pr??ba szerencse

  11. curpa's Avatar
    curpa
    Guest
    A probl?®m?ím megold??dott. Csak a titlet kellett levennem. Az eleőttem sz??l??nak:

    Ha azt a verzi??t szedted le, amit a moltenesek kiraktak, akkor nem kell m?ís launcher tudtommal. Ha m?ís verzi??val j?ítszol, akkor kell. Linket nem tudok adni.

  12. VP k?®rd?®s

    Sziasztok!

    Egy olyan k?®rd?®sem / probl?®m?ím lenne, hogy be lehet-e szavazni Vote Point-b??l Heirloom-ot.

    T?Âbbsz?Âr l?íttam m?ír kis szintű karaktereket fejlődni heirloommal ?®s amikor megk?®rdeztem azt mondta, hogy beszavazta, de amikor megn?®ztem csak WoTL-s 80-as cuccokat ,mountokat ?®s companionokat lehet, Heirloomot nem.

    A v?ílaszokat előre is k?Âsz?Ân?Âm, ?®s eln?®z?®st hogy kicsit hosszabbra sikeredett, mint ahogy gondoltam!

  13. Megn?®ztem a shop-ot, de ?®n nem l?íttam egy heirloom-ot se.

  14. Wotlk idejen lehetett venni votepointbol, onnan maradt meg sok embernek, pl nekem is, es azokat hasznalom.

  15. Bugtracker

    http://forum.molten-wow.com/bugtraq....w&vbug_id=7527
    Erre szavazzatok l?®gysz?¡ves. BOT 2. boss ( Valiona & Theralion) bugjai.

12311 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •