1. June 6, 2013  
    gamered01's Avatar
    gamered01
    Guest
    Едва ли ще ми писне,
    пък и това не беше главната причина да се махна от ретайл, просто една от няколко.

  2. June 6, 2013  
    Hushhh's Avatar
    Hushhh
    Guest
    - Име на Героя, раса, клас и специализация+-armory link
    Mnogosex,paladin-retri,prot .
    http://armory.molten-wow.com/charact...ex/Neltharion/

    - На колко години сте?
    16.

    - item lvl и професии.
    366 prot,365 retri.alchemy,engineering.

    - какъв pve опит имате в molten или на друго място.
    Правил съм повечето от Cataclysm райдовете и знам тактиките.
    Имам опит в Dragonfire,райдвал съм и знам за какво става въпрос.

    - кои са били предишните ви гилдии,какви бяха причините да ги напуснете?
    Bulgaria(все още съм там,но мисля да напусна заради изключително слабата организация.)

    - защо избрахте нас?
    Защото имам нужда да съм сред българи,които знаят какво правят ,а вие сте точно такива :)

  3. June 7, 2013  
    Не че се бъркам нещо на главния, но просто искам да кажа, че гарантирам за Mnogosex. Опитен танк е бил съм на с него на raids и да... просто от мен получава the highest rate.

  4. June 8, 2013  
    Не че се бъркам нещо на главния, но просто искам да кажа, че гарантирам за Mnogosex. Опитен танк е бил съм на с него на raids и да... просто от мен получава the highest rate.
    takiva deto garantiraha za razni hora gi vidqhme a ot kum toz pich pomnq che beshe nqkvo lape ot Bulgaria deto se imashe za mn golqm i mu znaeshe mn ustata..

  5. June 8, 2013  
    Puffas's Avatar
    Puffas
    Guest
    Тука гледам некви попове сокнати на стамина с претенции,не върви добре работата :d

  6. June 8, 2013  
    Не че се бъркам нещо на главния, но просто искам да кажа, че гарантирам за Mnogosex. Опитен танк е бил съм на с него на raids и да... просто от мен получава the highest rate.
    Както казах не се бъркам в работата на главния. Изразявам мнение, направил ми е впечатление, а и супер добре облечен танк, healer and dps. Не искам да взимате предвид моето мнение. :) Just sayin'...:)

  7. Ще помоля хора,които вече не са в гилда да се въздържат от коментари и да коментират какъв ни бил прогреса-колко гилдии могат да се похвалят,че се убили Lord Rhyolith- днес падна от първия път, без wipe,без умрели,вчера бяхме просто много изморени!

  8. Kesara's Avatar
    Kesara
    Guest
    е как без умрели след като виждам ясно, че ти си реснал Eydis :D

  9. е как без умрели след като виждам ясно, че ти си реснал Eydis :D
    Еее подробности :D..Умря преди да влезем във фаза,но във втора фаза,която е dps race фазата,всички бяхме живи и завършихме така.Дано повече гилдии да го убият и да фикснат няколкото неприятни бъга които има.Очакваме с нетърпение още босове във FL и дано скоро пуснат 25ман.

    Една по-хубава снимка -

  10. Честито убийство! :)

  11. bravo ! obache vie ste prestupnici da davate na Vesko da igrae s toq geroi :D

  12. Защо ?Кравичката ми вече е геарната като другия друид :D .Даже има 2к мана повече от него,заради енчантинга.И вече мислено тренирам тактиките за Shannox и Alysrazor ,които се очаква да пуснат скоро :) .

  13. emi znachi e vreme za nov druid hahah


  14. Iliqn93's Avatar
    Iliqn93
    Guest
    Здравейте, казвам се Кристиян на 19 години в момента играя Human Warrior, 367 Protection,362 Arms, име на героя Drinkme.Арморито в момента ми е бъгното, но може да ме проверите по всяко време в играта ! :) В момента развивам Mining и Еngineering. Относно босовете в Cataclysam имам 5/5 BwD и 3/4 BoT, в Wotlk 12/12 ICC normal.Предишни гилдии LAW. Напуснах ги защото стана малко объркване, но още не съм официално напуснал, още чакам обратен инвайт, но реших да приключвам с тях!Та относно "The Dark Templars". Чух от много различни хора,че това е една от най - добрите PVE гилдии в Realma, да не кажа в Servera. Избрах вас, защото е Country гилд и има голямо предимство пред другите гилдии и мисля,че няма да имам проблем със който и да е рейд с вас.И съм сигурен,че ако ме приемете вътре ще намеря много приятни хора, които винаги ще ми помогнат както и аз на тях! :)

First ... 3111213141523 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •