1. q7890's Avatar
    q7890
    Guest
    Здравейте имам едно голямо питане към вас :)
    За момента търсите ли холи паладини? Тъй като съм хорда смятам да минавам али общо взето заради вашата гилда но първо искам да съм сигурен ,че има място за мен :)
    Героя ми е доста прилично облечен и отговарям на всичките изисквания.
    Може да се мяташ,приет си :)

  2. Thoridalx's Avatar
    Thoridalx
    Guest
    Потърси ме ingame или си остави nick-a за да се свържем с теб.
    Eдин сериозен холу паладин винаги е в +.
    Нещо не мога да те засека онлайн. Ника ми е Softcow ако се сетиш случайно пиши и ще говорим в играта

  3. Кога (като час) са Ви планирани райдовате и колко време продължават

  4. 25man райдваме във Вторник,Сряда и Четвъртък.
    Във Вторник райда почва от 20:00,като първо правим едно BH и BWD след него и в 22:00 приключва,а ако е имало бавене продължава максимално до 22:30.В Сряда правим BoT от 20:30-22:00,най много пак до 22:30.Четвъртък BH raid 2 25ман от 20:00- за момента не правим втори 25тици на BWD и BoT,но в близко бъдеще и това е възможно.Общо взето почваме в 20:00 и до 22:00 сме приключили,понякога се случва да се забавим-заради error и disconect,но никога не си позволявам да държа хората до много късно.
    10тки правим през седмицата,нямаме определени дни и часове,а когато се разберем,защото правим доста.

  5. Casablancaa's Avatar
    Casablancaa
    Guest

    Апликация

    Здравейте първо да се представя казвам се Явор на 17 съм играя CATA от месеци.Майн героя ми е Fire mage na 348ilvl (името му е Skorge) незнам мн тактиките на босовете,но бързо се уча. Минавал съм само BH 25 засега. Искам да вляза в гилда защото немога да играя в гилдии които неса български понеже английския неме обича. Свободен съм след 19:00 бих участвал в GR-овете . Избрах този гилд защото мисле , че е най-добрия БГ гилд. Ще се радвам ако ме приемете, ако не здраве да е ! :D

  6. q7890's Avatar
    q7890
    Guest
    Здравейте първо да се представя казвам се Явор на 17 съм играя CATA от месеци.Майн героя ми е Fire mage na 348ilvl (името му е Skorge) незнам мн тактиките на босовете,но бързо се уча. Минавал съм само BH 25 засега. Искам да вляза в гилда защото немога да играя в гилдии които неса български понеже английския неме обича. Свободен съм след 19:00 бих участвал в GR-овете . Избрах този гилд защото мисле , че е най-добрия БГ гилд. Ще се радвам ако ме приемете, ако не здраве да е ! :D
    Посъбери още малко геар и пробвай пак.За сега няма как да те вземем,защото имаме доста mage-ове и всичките са облечени и няма да с намериш място просто на райд. :)

  7. Mortifera's Avatar
    Mortifera
    Guest
    Ето малко снимки от миналия ни райд.




  8. Oberkomando's Avatar
    Oberkomando
    Guest
    В Neltharion от хорде страна просто няма силни български гилдии.Greymane Bulgaria се разпадна...

  9. - Име на Героя, раса, клас и специализация
    - На колко години сте?
    - item lvl и професии.
    - какъв PvE опит имате в molten или на друго място.
    - защо избрахте нас?

    Здравейте, след 4 неуспешни опита / in game / да стана член на гуилда ви надявам се това да е последния опит.

    -Holyhope - human priest, holy ;
    -34 , но казвам , че съм на 32 защото след 33 взех да ги броя назад;
    -352 iLv (90%PVE), tailoring & enchanting max;
    -Играя само с Priest от 4 години с прекъсване;
    -След като ви прочетох представянето на гуилда, си казах това е моя гуилд, дори и след дългия процес на присъединяване към вас ( от което получих комплекс че добрите Прийстове на Катаклизъм не са търсени).

    П.П: Имам убити 2 боса в BWD на 10 и на 25 BH, чел съм и гледал достатъчно как се бият босовете в BWD i BOT, нужна ми е практика вече.

    Поздрави на гуилда.

  10. Mortifera's Avatar
    Mortifera
    Guest
    Добрите прийстове винаги са търсени, заради голямото си желание си приет и утре ще се свържем с теб за инвайт :cool:

  11. - Amele; Human Priest; Holy
    - 23
    - 359 full pve / Tailor + Inscribe
    - От NM mode несъм бутал само Cho'Gal ( след fix-a му ) ( Achiv за Ascendant Council имам на FW Priest-a тъй като в Nelth бях с друг герой )... на Heroic все още нсъм ходил :)
    - Вече съм в една Българска гилдия в FW и съм доста доволен... поспрях да играя в Nelth защото текущата ми гилдия си огранизират райдовете 'на whisp'... поради което си търся нова гилдия с която мога да райдвам :)

  12. - Amele; Human Priest; Holy
    - 23
    - 359 full pve / Tailor + Inscribe
    - От NM mode несъм бутал само Cho'Gal ( след fix-a му ) ( Achiv за Ascendant Council имам на FW Priest-a тъй като в Nelth бях с друг герой )... на Heroic все още нсъм ходил :)
    - Вече съм в една Българска гилдия в FW и съм доста доволен... поспрях да играя в Nelth защото текущата ми гилдия си огранизират райдовете 'на whisp'... поради което си търся нова гилдия с която мога да райдвам :)
    Потърси ме ingame.

  13. поспрях да играя в Nelth защото текущата ми гилдия си огранизират райдовете 'на whisp'
    Дали не става дума за Bulgaria, че преди време за малко и аз минах от там, идва рейд тайм, минават 5-10 мин и тогава някой съобщава в чата, че им трябвали 1-2 човека още за гилд рейда.

    Та по темата, няколко човека сме, които скоро може да се завърнем в Молтен. Играли сме на ретейл, играли сме доста и на Молтен. Миналата година бяхме във Veni Vidi Vici, но са ни махнали тъй като не бяхме активни около половин година. Хубави думи прочетох в началото на темата, за това и пиша тук, бихме искали да видим при вас как е (не всяко българско начинание е обречено на провал). 30+ да не кажа и 40+ годишни сме. Имаме по няколко героя максимален левъл (някои по 3-4 други по 9-10 :)). И-лвл на мейн героите ни е около 350-360. Играем както PvE така и PvP. Не винаги имаме неограничено време за игра тъй като някои от нас имат семейства, деца, ходят на работа и т.н. но понякога сме повече от активни :).

  14. Дали не става дума за Bulgaria, че преди време за малко и аз минах от там, идва рейд тайм, минават 5-10 мин и тогава някой съобщава в чата, че им трябвали 1-2 човека още за гилд рейда.

    Та по темата, няколко човека сме, които скоро може да се завърнем в Молтен. Играли сме на ретейл, играли сме доста и на Молтен. Миналата година бяхме във Veni Vidi Vici, но са ни махнали тъй като не бяхме активни около половин година. Хубави думи прочетох в началото на темата, за това и пиша тук, бихме искали да видим при вас как е (не всяко българско начинание е обречено на провал). 30+ да не кажа и 40+ годишни сме. Имаме по няколко героя максимален левъл (някои по 3-4 други по 9-10 :)). И-лвл на мейн героите ни е около 350-360. Играем както PvE така и PvP. Не винаги имаме неограничено време за игра тъй като някои от нас имат семейства, деца, ходят на работа и т.н. но понякога сме повече от активни :).
    Сериозни и опитни хора винаги ще си намерят място сред нас.
    Свържете се с мен ingame,за да се уточним.

  15. Mortifera's Avatar
    Mortifera
    Guest
    Снощи бутнахме и Magmaw на heroic! Хероик прогреса на гилда е почти пълен, остана само Atremidas, който е малко бъгав (Малориак изобщо го няма на хероик), но ще продължаваме с опитите! :cool:


First 12341252 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •