1. Днес взехме Stay Classy- от който за съжаление,наградата не работи.

  2. Krillin1991's Avatar
    Krillin1991
    Guest
    leko che guild-a shte stane izvesten : ))))))



    POSTED BY : REDLADY

  3. Wreckin's Avatar
    Wreckin
    Guest
    Най-добрата PvE гилдия в Molten ! ( и PvP много играят ) Ама сега като немога да си оправя WoW-a не знам какво ще правят :D Без мен са направо загубени :D

    (В кръга на щегата разбира се :P )

  4. Здравейте, аз съм Dinarus от ДФ( enh shamana, на Bombashka съквартиранта) не знам дали ме помните :) гледам скоро и тук минават на 4.3.4 и затова смятам да почна отново на молтен. Надявам се да ме вземете ;)

  5. Cowlady,потърси ме ingame да се разберем.Dinarius и Bombashka вече са сред нас.

  6. Малко се намесвам не на място, но ми стана интересно това с вота. Чудно ми стана какви итеми може да си вземеш от магазина с вот точки, че да облечеш нещо на Ката, като всички предмети са за лвл 80 ...

  7. Бях останала с впечатлението, че имате нужда от добри и сериозни играчи, но "това не е реал Cowlady" и "да почва да вотва, да си смени мейн героя на алианс и ще я вземем" ... Вие сериозно ли ...? В крайна сметка, явно не добри играчи, а облечени герои ви трябват.
    Дигала съм и съм обличала вече ресто друид за рейд, и знам, че това отнема макс 10 дена. Вот точките ще отнемат пак толкова. Та, не разбирам, какво значение има с кой герой ще играя?
    Гилд лидери с подобно (детинско) отношение не бих могла да уважавам. Направихте ми услуга.
    Аз знам,че играеш в близзард заедно с Evilbox и други от нашия гилд,затова имахме съмнение,че не си ти,а някой се опитва да използва доброто ти име.Другото си е правило- хора,който играят със нас- играят само и единствено със нас,имаме договорка с лидерите на RaH- да не допускаме хора,който играят и тук и там,за да не се създава напрежение между двете гилдии,единствено изключение от това правило е Kronos,гилдмастера на RAH,който ми е личен приятел. Ако ме беше потърсила ingame можеше и да постигнем някакво съгласие,чул съм само добри и позитивни неща за теб.
    Vote points става въпрос за смяна на фракция,защото ние не сме алт гилд,момичето се е объркало.

  8. Cowlady .. Искам да ти кажа няколко неща. Не се опитваме да "погълнем рах" нямаме нужда от повече "трапове". Успехът ни се дъжли главно на усилията, които полагаме и на това, че не сме идиоти с по няколко десетки функциониращи мозъчни клетки в главите.Играем за да се забавляваме, а не да се конкурираме с който и да било, съвсем случайно показхме, че СМЕ НАЙ-ДОБРАТА БЪЛГАРСКА ГИЛДИЯ! И една от най-добрите PVE гилдии в сървъра.

  9. Puffas's Avatar
    Puffas
    Guest
    Чула-недочула... говориш някакви неща на базата на слухове от разни хора,които силно се стремим да "погълнем".Как може да даваш оценка на нашия успех,при положение,че не си присъствала на нито един от нашите райдове,за да видиш с очите си кой с кого реално има мотива да води война.НИЕ проблем с РАХ нямаме,това е изцяло тяхно виждане на нещата,така че ходи си цъкай ретайла и не създавай интрижки от разстояние (типичен женски характер)

  10. Mesalina , DPS, destruction
    36 години
    350ilv mining, jc
    На молтен играя от 2-3 години, нямам много опит с босовете на cataclysm, но се уча бързо.
    Надявам се чрез този гуилд да имам приятни изживявания по инстанциите.

  11. Mesalina , DPS, destruction
    36 години
    350ilv mining, jc
    На молтен играя от 2-3 години, нямам много опит с босовете на cataclysm, но се уча бързо.
    Надявам се чрез този гуилд да имам приятни изживявания по инстанциите.
    Казах ти малко да се постараеш,талантите ако си оправил после ще те inv.

  12. allyanaa,human,blood Dk
    -17
    -356 ilvl,nqmam profesii
    -igraq ot 2010 v molten ot Wotlk dk tank i sega sum malko nov v catalysm .nqmam golqm opit po instanciite v Cataclysm no sum gotov da se naucha
    -zashtoto guildiqta e progresirashta s zreli hora v neq gotovi da pokorqt 4.3.4

  13. Здравей,пиши на някой офицер в гилда, който е онлайн да те инвайт :)

  14. - Име на Героя, раса, клас и специализация : Djinstonik
    ,Worgen ,rogue - combat.
    - На колко години сте? - 21
    - item lvl и професии. - 333 ilvl (full PvE gear,с cap-нат hit,наполовина capped expertise) . Alchemy/Herbalism
    - какъв PvE опит имате в molten или на друго място. Играл съм WoW от vanilla до WotlK без прекъсване в различни lowrate servers.Имам няколко месеца опит в Blizzard по времето на 3.3.5.В Molten играех от създаването му до миналото лято,тъй като нямах време за WoW.Имам PvE опит във всеки raid instance от предишните експанжъни,знам актуалните билдове и ротации за героя си,знам кои таланти и магии работят правилно,кои - не.Принципно имам опит с всички melee classes и hunter,при това доста солиден,но реших да играя с rogue.
    - защо избрахте нас? - Защото търся организирана гилдия,която търси играчи с опит,в която гилдия може да прогресираш както като неин член( rang progress),така и като играч.Тъй като виждам че имате претенциите да сте гилдия от интелигентни ,пораснали хора,във вас намирам това,което търся.Няколко пъти се свързах с вас ingame,но проблема беше тези 17 точки ilvl.В крайна сметка ако всичко опира до gearscore,явно съм се объркал и не сте гилдията,която търся.Поздрави и чакам вашия отговор.

  15. И двамата ме потърсете в играта да се уточним. И ще помоля кандидатите за гилда да пишат на български,а не на шлъокавица.

    А Джин с Тоник,пишеш ми от 1 седмица за гилда,първо нямаш никакъв опит на ката,второ геара ти куца много,не само не покриваш изискванията,ами и имаш и зелени итеми,липсват ти reforge & енчант на силните итеми.Виждам,че си търсиш сериозен гилд като нас,наистина не всичко опира до GS,но ти нямаш опит и дори не си се постарал да си пооблечеш героя,поне малко!Потърси ме в играта...не знам може и за райд 2 да те вземем...
    Другия кандидат пък има само пвп геар,като му глеадам арморито.

First 123451353 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •