1. Оо аз в български гилд, не влизам, по простата причина, че в последния в който бях на макс крит дмг викаха дпс. Аз съм в Its a cookie на ФВ. Просто за 1-ви път виждам бг гилд с такъв прогрес.

  2. Subhadra's Avatar
    Subhadra
    Guest
    Къде е Стефанито е?
    Puffa , юзна ли ?

  3. Thoridalx's Avatar
    Thoridalx
    Guest
    Оо аз в български гилд, не влизам, по простата причина, че в последния в който бях на макс крит дмг викаха дпс. Аз съм в its a cookie на ФВ. Просто за 1-ви път виждам бг гилд с такъв прогрес.
    4 години бях офицер на една от най-добрите pve гилди (не БГ) в Молтен и причината да се махна е ,че се разпаднахме и по-голямата част останаха да играя ЛК но мога само да кажа ,че по-голям айляк няма никъде от това да си в БГ гилда с хора които наистина знаят какво правят. :)

  4. Nabseeker, от прочетеното разбирам, че имаш доста ниско мнение за българските играчи, дори сякаш се гордееш, че играеш с някакви чужденци. -.-
    Просто не съм срещал българска гилдия със свестни играчи, има мн добри българи, но обикновено и те са в чуджи гилдии, поради същата причина. Аз примерно в началото играех с индонезийски гилд и бях мн доволен, въпреки, че аз бях единствения ЕУ играч. Но всички отидоха да играя гилд уарс2, с 9 човека правехме спокойно БВД10 нормал. Предния ми герой беше във Forsaken Bulgaria na FW, гилд мастъра се държеше всякаш всички са му длъжни, а кажеш ли нещо на някой, че го прави грешно, вместо да приеме грешката си почваше да се храни на майки и лели.

    Радвам се, че има бг гилдия, където са над тези неща явно, за да имат такъв прогрес.

  5. Радвам се,че всички имате такова високо мнение за нас,надявам се и в бъдеще да е така.

  6. Puffas's Avatar
    Puffas
    Guest
    Абе не съм юзвал отдавна да ти кажа честно,но днеска се видях с едни приятели и бях на косъм,но уви.
    А ако юзна ще правя ли повече демейдж на босовете?

  7. - Име на Героя, раса, клас и специализация
    Stickyy,Worgen,Druid,Feral.
    - На колко години сте?
    23
    - item lvl и професии.
    345,Letherworking Skining max.
    - какъв PvE опит имате в molten или на друго място.
    Всички босове съм бил по принцип,но някои не са правили магии.Това не означава,че не може да прочета от тук от там как се бият за изгледам 2-3 клипа и да ги науча (бил съм ги в Monster)
    - защо избрахте нас?
    Няма какво да ви лъжа и да ви казвам,аз не искам итеми,аз не искам да райдвам,все ми е тая.Направи ми впечатление,че са малко гилдиите,които имат тема(сайт) на гилда.Следвам висше последна година(компютри) и се ровя къде ли не,и това,че обсъждате постиженията на гилда във форума ми напвави впечатление.Има и още неща като например едно добро шаманче (Healer) от гилга,което също ми направи добро впечатление.Да не се задълбавам.Добър играч съм.
    Поздрави Красимир.

  8. - Име на Героя, раса, клас и специализация
    stickyy,worgen,druid,feral.
    - На колко години сте?
    23
    - item lvl и професии.
    345,letherworking skining max.
    - какъв pve опит имате в molten или на друго място.
    Всички босове съм бил по принцип,но някои не са правили магии.Това не означава,че не може да прочета от тук от там как се бият за изгледам 2-3 клипа и да ги науча (бил съм ги в monster)
    - защо избрахте нас?
    Няма какво да ви лъжа и да ви казвам,аз не искам итеми,аз не искам да райдвам,все ми е тая.Направи ми впечатление,че са малко гилдиите,които имат тема(сайт) на гилда.Следвам висше последна година(компютри) и се ровя къде ли не,и това,че обсъждате постиженията на гилда във форума ми напвави впечатление.Има и още неща като например едно добро шаманче (healer) от гилга,което също ми направи добро впечатление.Да не се задълбавам.Добър играч съм.
    Поздрави Красимир.
    Потърси ме в играта отново,да уточним нещо.

  9. Една хубава снимка от снощния райд..мисля,че много хубаво се е получила :)
    Magmaw 25man Heroic отново dead,този път не беше толкова щедър и пусна само 5 итема 372. :D
    Ето и доказателство за темата с гилд листинга/Here is proof for the Neltharion guild list thread.

  10. Puffas's Avatar
    Puffas
    Guest
    Алга... тва като кажеш "мисна ми" за спела ли имаш впредвид или затова,че си миснал с мишката върху спела ?!

  11. Хаха ,готин майтап,но аз примерно като нямам нито 1 бинд,това не променя играта ми.Не биндовете правят добрия герой,а играча,който играе с него :p

  12. Superivoo's Avatar
    Superivoo
    Guest

    Kaндидатура

    Име на Героя, раса, клас и специализация-Bigstar Night Elf Друид Ресто/Баланс

    На колко години сте?-На 16 от Стара Загора

    item lvl и професии. 348 итем левел Архелогия Хербализъм и Инскрипшан

    Какъв PvE опит имате в molten или на друго място.-Играл съм 4 години в ДФ в едни от най добрите Пве гуилдове а в молтен все още нямам кой знае какъв опит но схващам бързо :)

    Защо избрахте нас? Избрах вас поради това че сме от една нация и може да се разбираме помежду си.Разбирам доло горе англииски но аз предпочитам да съм част от Българска гуилдия а и ще мога да си комуникирам с хората нормално да си помагаме и така :)

  13. Thoridalx's Avatar
    Thoridalx
    Guest
    Clickersss :D на мен дори и пиенето ми е на бинд :D

  14. Mortifera's Avatar
    Mortifera
    Guest
    Име на Героя, раса, клас и специализация-bigstar night elf Друид Ресто/Баланс

    На колко години сте?-На 16 от Стара Загора

    item lvl и професии. 348 итем левел Архелогия Хербализъм и Инскрипшан

    Какъв pve опит имате в molten или на друго място.-Играл съм 4 години в ДФ в едни от най добрите Пве гуилдове а в молтен все още нямам кой знае какъв опит но схващам бързо :)

    Защо избрахте нас? Избрах вас поради това че сме от една нация и може да се разбираме помежду си.Разбирам доло горе англииски но аз предпочитам да съм част от Българска гуилдия а и ще мога да си комуникирам с хората нормално да си помагаме и така :)
    Ако си играл в ДФ 4 години защо не написа в кой гилд и кой ти е бил ника там

  15. Superivoo's Avatar
    Superivoo
    Guest

    Отг

    Играл съм в Snap и Shadow Infusion ника ми там е Employ Trylove :)

First ... 345671555 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •