1. [A]The Burning Legion- Блгарски Neltharion PvE guild


    Кои сме ние и към какво се стремим:

    За съжаление, молтен вече не ни предлага предизвикателството,което имаше тук отначало - след година и половина прекарана в сървера, след много покорени върхове тук, гилда ни реши да напусне сървъра и да се премести в Близард.Тук ние станахме най-добрия български гилд съществувал някога на молтен, но това не ни стига вече,време е и българите да покорим Близард!Целта ни там ще бъде да станем най-добрия български гилд в света на WoW,а на новия експанжан да станем и от най-добрите в реалма и като цяло в света.
    За момента приемаме нови играчи, така че ако искате да се присъедините към нашия колектив ще сте добре дошли.За да се свържете с нас - посетете нашия гилд сайт - http://bglegion.shivtr.com/ и подайте кандидатура

    Гилда ни се намира в Sylvanas EU - Alliance. Новото име на гилда е Legion.

    Нашият гилд идва от добре познатия на всички DF,имаме богата и дългогодишна история.Там дълги години бяхме топ гилда на сървера от хордска страна, в апогея на развитието ни, бяхме на върха на пве прогреса в сървера ,но след неговото западане и съответно на гилда, решихме да се преместим тук за едно по-добро начало. C нас са и лидерите на най-добрата и най-старата ally guild-ия DnD. Заедно с останките от нашия и техния гилд сформирахме тук един нов съюз. Новият ни гилд се намира в realm Neltharion faction Alliance.
    Въпреки трудностите и изказванията, че чистобългарски гилд не може да прогресира, ние доказвамече това е възможно!
    Целите пред нас,поставени от миналия патч-са изпълнени от Firelands имаме 5 от 7 REALM FIRST и най-важният - Ragnaros е наш,и на 10 и 25ман HEROIC.С тези наши постижения взимаме челното място в нашия реалм и едно от първите места в сървера като цяло.Доказахме,че и ние българите,знаем и можем и сме най-добрите играчи!Новата ни цел ще бъде да покорим Dragonsoul и този път,не реалм а MOLTEN FIRST!!!



    Ръководство:

    Imperator





    Нашите изисквания:

    - Level 85 - минимум 388ilvl PvE gear,сокетнат и енчантнат.
    (ако имате проблеми с набавянето на геар- вижте този наръчник)

    - Запознайте се с правилата на гилда
    - Опит в ПвЕ на Cataclysm.Минимум BWD+BOT изчистени и FL минимум 7/7 N.
    - да бъдете редовни, сериозни и подготвени за Guild Raid (GR)!
    - познание на ротации и тънкостите на класа ви.
    - познание на работещия в момента контент.
    - добро име в сървера.
    - посещение на GR
    - и не на последно място възраст: 16+. Все пак повечето от нас са учещи и работещи и не ни се занимава с малки деца (макар, че винаги може да се направи изключение)
    -Deadly boss modes и Teamspeak 3, които ползваме на райдове.


    Прогрес:







    Patch 4.0.6
    -BH- 10/25man 1/1
    -BWD - 10/25man 5/5
    -BоT 10/25man 4/4
    -BoT HEROIC progress 5/5
    -BWD
    HEROIC progress 3/4


    Spoiler: Show











    Patch 4.3.4
    -Firelands Normal 10/25man 7/7

    -Firelands
    HEROIC 10/25man progress 7/7 RAGNAROS HEROIC REALM FIRST!









    Ако искате да станете част от нашия колектив
    Отговорете тук на следните въпроси и изчакайте да се свържем с вас

    - 1. Име на Героя, раса, клас и специализация+-armory link
    - 2.На колко години сте?
    - 3.Item lvl и професии.
    - 4.Какъв PvE опит имате в molten или на друго място.
    - 5.Кои са били предишните ви гилдии,какви бяха причините да ги напуснете?
    - 6.Защо избрахте нас?
    - 7.Прочетохте ли правилата и съгласни ли сте с тях?

    Нашия форум - The Burning Legion Guild forum


  2. Тази вечер убихме злия снежен човек, който беше на 1 милиард hp. Пусна доста епици от BoT.
    Ние сме втория гилд в нашия релм, който го е убил, с мъничко помощ от Molten Community.





    P.S Днес свалихме Omnitron Heroic на 10ман,NEXT in line MAGMAW,CHIMERON heroic :)

  3. Mortifera's Avatar
    Mortifera
    Guest
    Хероик прогреса ни продължава, днес добавихме и Chimaeron. Ще продължаваме с опитите за другите


  4. Chimaeron падна вече и на 25 ман хероик :) .

  5. Здравейте! Първо да Ви се представя :) Казвам се Симеон и съм на 17год. Main-а ми е warrior - netsky и е 347 illv worgen warrior, но сега играя по-често с shaman-a ми (abtas) който е на restoration - 349 ilvl. Warrior-a има jewelcrafting & mining, а shaman-a има engineering & mining. Имам доста ПвЕ опит. Миналия експанжън съм минавал всички райдове (naxxramas, icc - 25&10 hc, ulduar, ruby sanctum, toc) и всичките lk дънджъни. В cataclysm нямам голям опит в райдовете, но това се дължи на факта, че започнах наскоро да играя сериозно. Иначе съм минавал почти всички дънджъни тук, но не съм си правил труда да правя bot или bwd понеже с пъг-ове не ми се занимава. Минавал съм bh 10&25 като healer и dps, ако е от значение.
    Така сега малко информация за мен :) . Играя wow от приблизително две години, като повечето ми опит е в wotlk. Свободен съм всеки ден след 19:00, което значи, че ще мога да взимам участие в gr-овете.
    Избрах този гилд, понеже ми трябва добър, сериозен ПвЕ гилд. Не ми пречи дали е чуждестранен или български, понеже говоря доста добре английски, но ще ми е по-приятно ако съм сред Българи.
    И това е :). Ще се радвам ако ме приемете, ако не здраве да е ! :d
    Откъм геар има какво още да се изисква,но ми се вижда,че имаш голямо желание.

  6. defect3d's Avatar
    defect3d
    Guest
    Привет! Деян съм 20 год. Маин чар Warrior 359 илвл Прот 356 Дпс ... Bwd sum pravil chimaeron,magmaw ,atramendes знам тактиката на 100% но не ми се отдаде шанс с някои раид да го свалим.. :(... Online съм след 8 готов съм винаги за райдов обичам ги .. И ще дам всичко от себе си да помогна на райда и да се изкефим максимално ...Играя от Тбц ..през вотлк като инстовете които сум минал са БТ,Темпест кееп.. ICC 10 25 naxx 10 25 ulduar 10 25 но това беше отдавна :D сега гледам напред и искам да постигна нещо в тази игра като сваляне на боссове в хероици обичам трудностите и ще се радвам да ми дадете шанс да покажа какво мога .. Latency 59-99 fps 40-65 Професиите ми са бс миниг малко археология . Надявам се това да е достатъчно . Благодаря !

  7. Привет, хубаво написано инфо,само ако можеш да си оставиш и ник и пиши ингайм на някой офицер :) от горе изброените .

  8. Wreckin's Avatar
    Wreckin
    Guest
    Гилда е супер :) Вчера влязох и вечерта изчистихме BH и BWD 25 men без проблем ,даже бихме 1 от босовете в BWD на HC . Имат си правила и всички са приятелски настроени :) Сигурен съм че успехите ще продължават ;)

  9. Радвам се,че сме ти направили такова добро впечатление.

  10. joshs200418's Avatar
    joshs200418
    Guest

    Апликация

    Здравейте казвам се Симеон и съм на 17г. Играя WoW от около 3 - 4 години, но само 4 месеца съм играл във Cata xD. Майн героя ми е паладин танк 356ilv (име: Banreflect) и алта ми е DК 340ilv (име: Antikonti). Като танк съм минавл BwD 10 normal само Chimaeron и Почти Magmaw :D.. Почти защото range dps-та не можеха да убият плужаците <-- (това сигурно е от безначени но все пак та го кажа :D ). Ъхм не знам много за тактиките за райдовете на Cata, но бързо ще ги науча. Нещо за мен:
    Свободен съм след 19:00ч. или 20:00ч. Събота и Неделя от обяд до към 18:00, защото ме викат приятели и не искам да им отказвам да излезем xD, но все някога мога да направя изключение :cool: :D
    На въпроса ,,Защо искаш да влезеш във този guild'' , защото предпочитам да съм със българи защото и без това ми куца английският и ще ми е приятно да съм със своите хора :cool: :D :D

  11. Mortifera's Avatar
    Mortifera
    Guest
    Потърси някой от офицерите (по-горе в темата пише кои са, вкл. и аз) :)

    Само да допълня, относно събота и неделя, не правим райдове тогава заради големите ошапки, главните ни райдове са вторник и сряда, в другите дни правим 10-ки. Вмомента правим седмично 3 BWD 10 (с еднакъв хероик прогрес и на трите райда) и поне 2 BOT. :cool:

  12. Темата ни е обновена- вече правим повече райдове и имаме малко по-високи изисквания към кандидатите.
    Също така и вече херойк прогреса,която беше една от нашите цели е факт!
    2 боса на херойк са долу,а Magmaw H- като се реснат CD-тата.

  13. Thoridalx's Avatar
    Thoridalx
    Guest
    Здравейте имам едно голямо питане към вас :)
    За момента търсите ли холи паладини? Тъй като съм хорда смятам да минавам али общо взето заради вашата гилда но първо искам да съм сигурен ,че има място за мен :)
    Героя ми е доста прилично облечен и отговарям на всичките изисквания.

  14. Потърси ме ingame или си остави nick-a за да се свържем с теб.
    Eдин сериозен холу паладин винаги е в +.

1231151 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •