1. [QUOTE=nubseeker;2422878]мрън,мрън,мрън/QUOTE]

    Бях тръгнал да ти отговарям на измислиците надълго и нашироко,ама си реших,че не си заслужава.Просто още един път показваш,че си от помиярите и че направихме грешка,че създадохме играч от теб. Много добре знаеш,че в молтен спечелих 2 евента и от там ми е донате геар-а,а към мен бяха рафнати 3ма души,мортифера,бай стоян и ликибъбал,защото можеше да играе само по нощите. А пък това с брат ми,даже няма и да го коментирам,само ще ти кажа,че не сме някакви църковни мишки като теб,да си плащаме геймтайма с голд.
    Прави каквото си искаш,просто виждат всички колко си смешен,да лаеш по тия където те хранеха и те направиха играч :)

  2. Кога съм се молел, да ме вземате на райд ?! Та вие сте молихте да дойда да кайтвам метеорите във ФЛ на рагнарос ХЦ. Което на мен до толкова ми беше писнало, че си играех с хак през 80% от времето, но въпреки това идвах. А в гилда доста неща се бяха насъбрали. Шегите "за гилд банката"? Пада някой предмет и тоя предмет УЖ за гилд банката, а никога не се появява там, а изведнъж ти идваш с фул хероик донорски гиър, а знам колко играехме аз и други хора, за да правим голд, за да си купим гиър. Масово вземане на хора в райдовете, които просто не могат да играят, но не правят и нищо по въпроса. Гилда буквално бе носен от 10-15 човека. Когато аз предложих да ходим на ретайл, защото играта бе 30лв., ми викахте как не струвало. А след няколко месеца ти караш целия гилд да се мести там, махна правата на всички от гилд банката, ранговете, само и само тоя гилд да не може да райдва повече и да ползва гилд банката. Отиваме на ретайл ти си раф-нал 10 човека към твой алтове, а маса хора после няма с кой да се рафнат. В гилда буквално всеки играеше за себе си. Питаш нещо, никой не отговаря, прави се на зает, а повечето си стоят в стормуинд и си инспектват играчите. Събра целия гилд в Даларан за някаква въшлива снимка, питах кой може да дойде да ми помогне с арената в ЗД, всеки се направи на невидял и не прочел, а това изисква 3-4 минути. А аз лично съм помагал на поне 5-6-7 човека за тая арената и тая в ТХ. Още тогава ми стана ясно, че всеки ще си играе за себе си, с изкл. на 3-4 човека. Реших да си ходя, вкараха ме в някакъв рандом гилд и познай, веднага дойде някакъв анонимен играч да ми помогне.
    Защо когато замина извън България и никой в гилда няма права, за да го контролира, хората направиха нов гилд и си играеха там, а като се върна, веднага ги юрна в стария. Какви постижения?! Вие убихте нещата в СОО, когато ги нерфнаха, че те мен ме буустнаха на тях с току що качен герой в стормскейл. Ако това са постижения... Какво стана с риълм фърст киловете, които "щяхме" да правим? Май като 50% от адекватните напуснаха гилда, няма по 20 комбат реса на райд, нещата не са толкова лесни, а? Аз може да не съм перфектния играч, като отношение, но аз поне не крада голд от гилд банката, за да купувам гейм тайм, на мен и брат си. Да не си нещо повече от останалите 20 човека, че те ще блъскат за голд, за да си купят време, а ти просто ще тралиш банката, а?
    Кога съм казал нещо за гилда в стормскейл? Казах единствено, че те вече са си тийм и нямам голям шанс да райдвам там. Въпреки, че ме вземаха по флексове, а след нерфа и по други (преди него всъщност ме взеха на хк един път), ми беше доста приятно да съм там. Ако някой ме пита къде да играе, бих му препоръчал винаги в стормскейл.
    Eто го гилда цък, само виж колко хора са излезли. Кой райдва вече в него - никой!
    В момента играя на един ката сървър и въпреки, че бях 350 илвл, докато ме видяха, даже нямах и триъл период, веднага ме взеха в майн групата на хероик.

    Nabe пиши лична къде играеш :D По времето на "първия" Soo mystic играех в легиона студенчето с ракийката 'начерта' схема как ще се зема mounta на най-заслужилите и затова и никой повече не се и опита да повтори soo mystic :D

  3. [QUOTE=Imperator;2423396]
    мрън,мрън,мрън/QUOTE]

    Бях тръгнал да ти отговарям на измислиците надълго и нашироко,ама си реших,че не си заслужава.Просто още един път показваш,че си от помиярите и че направихме грешка,че създадохме играч от теб. Много добре знаеш,че в молтен спечелих 2 евента и от там ми е донате геар-а,а към мен бяха рафнати 3ма души,мортифера,бай стоян и ликибъбал,защото можеше да играе само по нощите. А пък това с брат ми,даже няма и да го коментирам,само ще ти кажа,че не сме някакви църковни мишки като теб,да си плащаме геймтайма с голд.
    Прави каквото си искаш,просто виждат всички колко си смешен,да лаеш по тия където те хранеха и те направиха играч :)
    Измислици? Тия неща са ми казани от играчи от гилда. Значи наричаш хората от гилда си лъжци. Направил бил играч, влез на феникс и питай на алл чат, кой помни набсийкър, едва ли има стар играч, който не ме познава. Жалко, че си изтрих всички версии на играта, защото си правех СС на всеки който ме е познал, когато съм сменял сървъра, максимум 2-3 да са ме познавали от молтен. Бил ме направил играч, че ти ли ми кликаш копчетата? Аз като съм правел риълм 1-стове по феникса, вие още сте се мъчили да бъгвате личове и какво ли не на драгонфайър. И не, аз не плюя по всички, а по теб, може би и още няколко, но няма да им казвам никовете, винаги ще има фреиндли фаиър.
    Помня веднъж бяхме на 10м БВЛ, оставаше ни 1 бос и имаше 10 минути докато почне райда за ФЛ. Аз бях с герой който не е в гилда, а в ТС се бях писал с ник на някой от гилда. И влизаш ти и почваш да викаш къде сме се губели, а зад теб се чува как аверката викат "тия тъпанари (идиоти, нещо от сорта) защо не идват". А тона беше далеч от приятелски. Пак ли си измислям или китайското е дошло в повече? Защото ей сега мога да намеря кой да го потвърди. На доста хора им беше писнало от теб, но си мълчаха за "доброто" на гилда.
    И сериозно? Направил си ме играч?! Така като гледам явно и на други сървъри ти си ме правил играч, защото горните два са от друг. Гледам тук си правил само мен играч, а другите хънтъри си ги оставял назад, има ли специална причина за това? Защо не научи и тях?


  4. Nqkoi moje li da mi kaje emaila na warmane za da pratq suobshtenie :)

  5. Пиши им в играта или от сайта - My account -> Support.

  6. Здравейте. Играя и в blizzard. Имам опит с почти всички герои, но съм най-добър с fire mage. В момента съм в EU Outland, алианс
    Ще се радвам ако някой ми даде контакти на facebook страница, сайт, мейл...... за да поговорим малко повече.

    Не е проблем да сменя сървъра или класа. Най-важното е да се съберем нашенци

    Мога да отделям по поне 3 часа на ден така че ще можете да разчитате на мен

  7. XoXoXo

    Случаеност???

    Не мисля! ;) :O ;)


First ... 1353616263

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •