1. May 3, 2015  
    ----->>> Ragnaros serveri ir latviesu gilde LATVIANS. Katrs latvietis var drosi pievienoties.. Rakstat - Kipis vai Belamor un Icetorch..

  2. May 20, 2015  

  3. May 27, 2015  
    deathwing kāds vēl spēlē? :)
    Spēlē, Toneix, Thornis un Dirsa. Mans mazais draugu pulciņš.

  4. May 27, 2015  
    kurā pusē? es alliance, Snak un Sultanz

  5. Gildes Lordaerona
    "Great Latvia"Alliance Guild Master Shadowgnome Assistenti Dolfs,Pelmens,Mezhavecis
    "Outcast"Horde Guild Master nezinu nevienu:)Pashi uzrakstiis

  6. May 26, 2016  
    Ir kads lv guilds Hordes puse Icecrown realmaa ?

  7. May 31, 2016  

  8. May 31, 2016  
    Ir kads lv guilds Hordes puse Icecrown realmaa ?
    LATVIA , Scylla un Dievs ir lideri

  9. Shattered Chaos - Jauna latviesu PVP/PVE Ģilde, Rakstiet ingame - Roranoa .



  10. Skatos , ka ir ari latviesi ieks Warmane wotlk.
    Sakiet , ka ar leduskrona serveri?
    Izskatas , ka dizi nav neviena , iespejams , ka varu izveidot serveri speciali Latviesiem ieks Icecrown.

  11. Skatos , ka ir ari latviesi ieks Warmane wotlk.
    Sakiet , ka ar leduskrona serveri?
    Izskatas , ka dizi nav neviena , iespejams , ka varu izveidot serveri speciali Latviesiem ieks Icecrown.
    serveri? pielauju, ka domaji gildi....

  12. Lordaeronā ir aktīva latviešu ģilde. Vakaros ap 20 online. Ejam reidus un tā tālāk. :)

  13. Sveiki! Vēlos nevis uzzināt ,bet pieteikties Latviešu ģildei , Saprotu ka ir tāda ģilde Icecrown realmā ar nausaukumu "LATVIA" (precīzi neatceros nosaukumu) ,vai ģilde vispār aktīva ? ,jo to Dievu kā neredzu online tā neredzu, tas liek saprast ka ģilde īsti jau vairs nepastāv ,tāpēc rakstu šeit ar cerību ,kad kāds izlasīs un uzzaicinās ģildē , vēlmes ir iet dungeonus un reidus ,bet neatsakos no pvp aktivitātēm ,piemēram BG vai Arēnas . Esmu komunikabls ,parasti spēlēju darba dienās sākot no 18:30 brīvdienās kā kuru reizi izdodas . Ceru ka atradīsies kāda ģilde ,latviešu kura mani pieņems un ir samērā aktīva ,diemžel uz lordaerona serveri nespēlēju ,jo nav man tas laiks kačāt vīriņu ar 1x exp ,laika izšķēršana uz officiālo nav nevainas ,bet vecejā lichkingā tā ir pašnāvība :D tāpēc icecrownā meklēju !
    Ar cieņu Healijs! P.S - pats ar hīleri nespēlēju ,bet ir draugs ,kas hīlo.

First 1234 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •