1. Latviešu ģgildes

    Wrath of the Lich King



    ================================================== ====================================


    Lordaeron


    Outcast (H)
    http://forum.warmane.com/showthread....rie%9Eas-uz-LK

    https://www.facebook.com/outcast.warmane



    ================================================== ====================================


    Deathwing


    LATVIA(A)


    ================================================== ====================================



    Ragnaros


    LATVIANS(H)


    ================================================== ====================================



    Blackrock



    ================================================== ====================================



    Cataclysm



    ================================================== ====================================



    Neltharion


    The Army of Darkness(H)



    ================================================== ====================================



    Warsong



    ================================================== ====================================



    Mists of Pandaria



    ================================================== ====================================



    Frostwolf



    Outcast(H)



    ================================================== ====================================



    Sargeras


    Tevijas Sargi(H)


    ================================================== ====================================
    Edited: October 18, 2015

  2. Varat uztaisiit gildi prieks hellscream servera??

  3. Heh, iespējams, ka drīz atkal spēlē?íu wow tik drīzumā jāsagaida jauns kompis.

    Domāju spēlēt Hellscream un būtu labi, ja tur būtu arī latvie?íu ģilde.

  4. Less QQ More PewPew Forstwolfa ja savaksies daudzi latvieshi Horde savaksies tad busim LV guilde /w for inv Mazinja

  5. Frostwolf jau ir latviešu gilde outcast.

  6. Frostwolf jau ir latviešu gilde outcast.
    nu ir laiks ko pamainit tas nosaukums ir novecojis, es aicnu tos kas velas jautri pachatot un varbut kadu bg izspelet nevis iet hardcore uz to pve ka tas tika darits outcasta wotlk frostwolfa

  7. Ir kāda ģilde sargeras realmā?

  8. Ir kads no Neltharion (A) pussē?

  9. Immz
    Neltharion Horde
    Ir sava Guild
    The Army of Darkness

    Taka nac uz Hode

  10. nu ir laiks ko pamainit tas nosaukums ir novecojis, es aicnu tos kas velas jautri pachatot un varbut kadu bg izspelet nevis iet hardcore uz to pve ka tas tika darits outcasta wotlk frostwolfa
    Nosaukums varbut ir vecs, bet tomer vinu daudzi atpaziist. Taa kaa nosaukums netiks mainiits, kaa arii faction.

  11. nu ir laiks ko pamainit tas nosaukums ir novecojis, es aicnu tos kas velas jautri pachatot un varbut kadu bg izspelet nevis iet hardcore uz to pve ka tas tika darits outcasta wotlk frostwolfa
    Outcast ir hardcore PvE guilde? Nē nopietni, par ko tu runā? Outcast nekad nav bijusi hardcore PVE guilde pirmkārt jau viena iemesla dēļ - cilvēki nevar salasīties uz raidiem. Otrkārt cilvēkiem ir uzspļaut ar palīdzēšanu guildei. Visiem ka tik tikt reidā un nosist pēdējo bosu. Tas nekas ka lielākā daļa pat nepilda standarta taktikas vai uz reidu ierodas ar green itemiem un tad sākas lielā bļaušana ka ģildes vadītāji paši sagierojušies un citiem nepalīdz. Tā ka iespējams tu te jauc ģildes vai kaut kā tamlīdzīgi

  12. Es tā arī nekad neesmu sapratis, kāpēc Jūs veidojat tās Latviešu ģildes. Teorētiski jau forši, jā, bet.. mūsu ir ļoti maz un no tā mazā skaita kompetentu spēlētāju, kuri arī ieliek kaut kādu centību ir vēl mazāk. Tieši tāpēc arī tādām ģildēm, diemžēl, nekas pārāk prātīgs nesanāks.

  13. Es tā arī nekad neesmu sapratis, kāpēc Jūs veidojat tās Latviešu ģildes. Teorētiski jau forši, jā, bet.. mūsu ir ļoti maz un no tā mazā skaita kompetentu spēlētāju, kuri arī ieliek kaut kādu centību ir vēl mazāk. Tieši tāpēc arī tādām ģildēm, diemžēl, nekas pārāk prātīgs nesanāks.
    Es personīgi esmu latviešu ģildē ( outcast ) tikai tāpēc ka nespēlēju regulāri un nevaru saplānot kad spēlēšu wow, kad nē. Tapēc labprātāk uzturos latviešu kompānijā

  14. Es nevaru uztureties latviesu kompanijas liekas parak vienmulas. patik ja gilde ir kads Latvietis, tad vins gilde mna ir best buddy, bet ta ipasi censos but talak no visiem. Gribas trollot arzemju gildes. :D

  15. Sveiki!

    Ja vēlaties pievienot latviešu ģildi sarakstam lūdzu rakstiet man.

123 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •