1. Ok:) Alustan ka siis Tere olen Rainar 25+ sooviksin liituda Eesti guildiga. Olen olnud enamasti tank v?Ái hunter, kui sobib ja teil tarvis, siis oleksin warrior tank v?Ái millist teil tarvis oleks. Tegelt ma pole selline nahaal nagu hetkel tundus ja vabandan:)
    XD ja ma ei ??tle ka ??ldiselt kehvasti, aga mul on komme oma jopesid hoida ja seet?Áttu v?Áin vahel k?Áiki kaitsma hakata :). Ma usun et meile kuluks ??ks pro prot warr ?ñra. Lisaks on puudus ka blood dk tankidest. Neid on meil hetkel ainult 2. Lubatud on ka mitu chari nii et whisperi aga ??hele liikmeist ja saad invi:).

  2. Kuigi ma olen kursis et prot tankid on bugged nende block scale p?ñrast, aga kui blood dk tarvis siis v?Áin ka see olla . kuigi dk on rohkem offtank.

  3. Kuigi ma olen kursis et prot tankid on bugged nende block scale p?ñrast, aga kui blood dk tarvis siis v?Áin ka see olla . kuigi dk on rohkem offtank.
    Saavad ka edukalt MT-d olla, aga lihtsalt neid meil ilmselt k?Áige v?ñhem aga igasugune tank teeb meele r?Á?Ámsaks :).

  4. Selge, tegin siis dk ja hakkan blood tank olema, IGN: Rainar(tean pole just k?Áige originaalsem:))

  5. ?£hinen ka varsti kuna tundub t?ñitsa korralik ettev?Átmine siin. Hetkel olen Ragnaros serveris, aga pean veel 50 vote pointi koguma, et saaks serveri ?ñra vahetada. Arvatavasti toon ??le oma 5K gs pala ??le ning arendan seda seal edasi. N?ñeb siis varsti!

  6. Liitun ka kui ruumi on. :)
    Nimi m?ñngus Tiitsei.

  7. Whisperige ka kindlasti :D. Flowlight v?Ái Subrose ;).


  8. Kuidas on lood Lord realmiga? Seal ei tegutse keegi we?

  9. Kuidas on lood Lord realmiga? Seal ei tegutse keegi we?
    No kui vaatad Estonian foorumit näed sa kindlasti 2 teemat! :) saad sealt uurida kes mis :)

    Wotlk Lordaeron
    Wotlk Lordaeronis uus guild <Eesti>

  10. Küsisin just selgelt kas eesti Ordu on lordis, seal ei ole kirjas, kes tegi jne

    Lordaeronis uus guild <Eesti>

    Lõime uue guildi Lordaeronisse, mis on horde poolel. Eesmärgik on eestlaste koondamine ühte guildi ja välja kujuneda aktiivseks, pideva arenguga guildiks.

    Guildi kutseid saab küsida järgnevatelt mängijatelt:
    Psynapse
    Haldjas

    Edu kõigile,
    Psynapse

    mind huvitas ainult
    Eesti Ordu ja seal on see guild täiesti surnud, Nimega -Eesti-
    Ja mind ei huvita väga mingi teine guild!
    Lihtne!

  11. Sa oled juba guildis sees, nagu näen, aga lihtsalt igaks juhuks, et täitsa olemas Eesti Ordu tutvustuses, kus asume :P:

    Eesti Ordu>!

    Jah, n????d on asi ametlik ja v?Áib vist v?ñita, et justnimelt Deathwingis tegutseb Molten-WoWi k?Áige suurem ja aktiivsem 100% estonians only guild

  12. Lordaeroni guildis <Eesti> polnud lõpuks piisavalt mängijaid, kes oleksid aktiivsed. Seega ühinesime teise guildiga, et osaleda organiseeritud raidimisel.

    Kes soovib eestlasetega raidida, siis soovitan Deathwingis pesitsevat Eesti Ordut.

    Psynapse

  13. Tahame 2016ndal aastal Ordule jälle hoo sisse puhuda - eriti nüüd, kui kurjad (head) keeled räägivad, et kõik Lordaeroni fixid ka Deathwingi üle tuuakse. Seega võib oodata mitmete klasside täielikku fix listi, korralikke scripte Ulduari, Naxxramasse ja Eye of Eternitisse, mis peaks rahuldama ka Achievment Hunterite nälga.

    Iga WoWi mängiv eestlane on oodatud :).

  14. Hey!

    Nagu hiljuti teada anti, siis 20. mail ühinevad Deathwing ning Ragnaros. Ma pole väga Ragnarose tegevusega kursis. On seal mingi eestlaste kogukond? Mõni guild? Kui Icecrown sünnib, siis võiks jõud ühendada. Olen avatud läbirääkimistele, eestlaste vaimne juht Ragnaroses võib minuga julgelt ühendust võtta. Saame koos tugevamaks :D.

First 1234 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •