1. Ma arvan, et mul saab t?Ámbamine valmis umbes kell ??ks v?Ái kaks. Tahaks teada, et kellega, kus ja kuna pean r?ñ?ñkima, et guildiga liituda?
    Ma proovisin paladini ja Druidi ja arvan, et teen Druidi kuna ta palju lihtsam ja lahedam m?ñngida, aga ma proovin veel Warlocki ka ja siis vaatan kas teen Warlocki v?Ái Druidi.

  2. Ma arvan, et mul saab t?Ámbamine valmis umbes kell ??ks v?Ái kaks. Tahaks teada, et kellega, kus ja kuna pean r?ñ?ñkima, et guildiga liituda?
    Ma proovisin paladini ja Druidi ja arvan, et teen Druidi kuna ta palju lihtsam ja lahedam m?ñngida, aga ma proovin veel Warlocki ka ja siis vaatan kas teen Warlocki v?Ái Druidi.
    Lihtsam anda enda nimi vb :)
    Aga muidu k?Áik guildist saavad invida ja kuna sa ei saa r?ñ?ñkida kuni 19 siis lihtsam on invida kui sa sees :)

  3. Okei mul ?ñra t?Ámmatud ja mehike tehtud ka. Ma olen Tauren Druid ja nimi on Maldrok.

  4. Tere!
    Otsustasin ??le pika aja siis uuesti WoWi proovida. Minu tegelaseks on verehaldjast preester nimega Theremis. Kui v?Áimalik, sooviks ka gildiga liituda. :)

  5. Tere!
    Otsustasin ??le pika aja siis uuesti WoWi proovida. Minu tegelaseks on verehaldjast preester nimega Theremis. Kui v?Áimalik, sooviks ka gildiga liituda. :)
    Lisasin Su s?Ábralisti. Nii kui online Sind n?ñen, saadan kutse ;).

  6. Kas teil Mists of Pandariasse ei ole plaan liikuda l?ñhitulevikus? Kaalun praegu wotlkisse tagasi tulekut.

  7. Kas teil Mists of Pandariasse ei ole plaan liikuda l?ñhitulevikus? Kaalun praegu wotlkisse tagasi tulekut.
    Kindlasi mitte. Isegi Cata on enamuse jaoks veel liiga bugine ja Mists of Pandariasse ei l?ñhe kohe kindlasti mitte :).

  8. Update:

    Progressist veel nii palju, et oleme alustanud Bane'i katsetega, s.t. 10HCs on j?ñ?ñnud veel vaid LK :).

  9. Reklaamin veel vahepeal.

    Kuu l?Ápus alustame meie esimese 25HC katsega ja seet?Áttu oleks ?ñ?ñrmiselt ?ñge, kui n????d kuskilt kivi alt veel m?Áni OP eestlane v?ñlja siblib. Igasugune abi kuluks ?ñra ja mida rohkem meid on, seda paremini meil kindlasti l?ñheks. Nii et kui m?Ánel oleks veel soovi raidida eestikeelses keskkonnas, siis andke m?ñrku! :)

  10. Saimegi esimese 25HC tehtud :P Tulemus: 10/12, Sindrat ajapuuduse t?Áttu enam proovima ei hakanud.

    Ainsad wipe'id toimusid Rotface'i ja Queeni peal. Muu oli puhas ja ilus. V?Áib vist v?ñita, et kuulume varsti juba selliste BiS Guildide hulka :D.

    Nii et ehk on vahepeal tekkinud n????d ahvatlus liituda, liituge! Muudame 25HC-d igan?ñdalasteks ??ritusteks ;).

  11. hmm

    tere k??simus siis j?ñrgmine kui liitun ka deathwing serveriga kas saaks ka joinida, hetkel olen lord,frost ja hell serveris. ja mis classi oleks rohkesti tarvis! v?Áin k?Áigega pelada!'''


    tegelt vist ei ole tarvis, n?ñgin et teie ordumeister on mingi 12a vana poiss!

  12. tere k??simus siis j?ñrgmine kui liitun ka deathwing serveriga kas saaks ka joinida, hetkel olen lord,frost ja hell serveris. ja mis classi oleks rohkesti tarvis! v?Áin k?Áigega pelada!'''


    tegelt vist ei ole tarvis, n?ñgin et teie ordumeister on mingi 12a vana poiss!
    ja kust sinu informatsioon p?ñrineb? Meie Ordumeister on tegelikult 20+ aastat vana k?Árgharidusega inimene. Ja sellise suhtumisega inimesi me tegelikult guildi ei oota, kes t??hja koha pealt laimama kukuvad :).

  13. hmm

    ei soovinud solvata, ja vaatasin foorumist teie guildi lehelt, kus oli face olemas Janek Baidu?¥a, lihtsalt on olnud halvad kogemused 12a guildi omanikega. Aga kui nii siis nii ei hakka pressima ja kui on vale info siis palun vabandust kui kedagi solvasin..

  14. ei soovinud solvata, ja vaatasin foorumist teie guildi lehelt, kus oli face olemas Janek Baidu?¥a, lihtsalt on olnud halvad kogemused 12a guildi omanikega. Aga kui nii siis nii ei hakka pressima ja kui on vale info siis palun vabandust kui kedagi solvasin..
    Kasuta veidi loogikat :D. Nii suurt guildi ei oleks elusees v?Áimeline juhtima 12aastane laps :D. Tegelikult ilmselt oleks, aga kahtlen, et nii edukalt. Ja kahtluste korral saab alati viisakalt k??sida, mitte ennatlikke j?ñreldusi teha :). Nii et alustame parem otsast peale. Tere. Mina olen Flowlight ja olen selle guildi abiliider. Minu k?ñest v?Áib alati k?Áike k??sida, kui midagi selgusetu on. Ootame ennek?Áike tanke ja heale, kuid iga uus liige on oodatud! Nii et kui sulle sobivad 12a asemel hoopis 5 noort 20ndates meest ja naist liidrite kohal, siis oled ikkagi igati oodatud:D.

  15. Ok:) Alustan ka siis Tere olen Rainar 25+ sooviksin liituda Eesti guildiga. Olen olnud enamasti tank v?Ái hunter, kui sobib ja teil tarvis, siis oleksin warrior tank v?Ái millist teil tarvis oleks. Tegelt ma pole selline nahaal nagu hetkel tundus ja vabandan:)

First 1234 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •