1. <Eesti Ordu>!

Jah, n????d on asi ametlik ja v?┴ib vist v?˝ita, et justnimelt Deathwingis tegutseb Molten-WoWi k?┴ige suurem ja aktiivsem 100% estonians only guild. Aktiivseid liikmeid on olnud me tipphetkel 30-40 vahel ning p?┴him?┴tteliselt kogu meie Group Calendar on raide t?˝is ning need on isegi p?˝ris edukad.

Oleme ICC10 normali otsast l?┴puni l?˝bi teinud, kaasa arvatud ka Lich King, HC-s oleme veel Lich Kingi peal oma proovidega, kuid muu on tehtud ja teeme ka iga n?˝dal.

Oleme teinud ka p?˝ris mitmeid ICC25, kusjuures p?˝ris mitmega oleme olnud 25/25 full, kohti on puudugi j?˝?˝nud. 25-manid toimuvad ainult guildi liikmetega, s.t. suvalisi m?˝ngijaid me nendesse ei v?┴ta kunagi.

25Normali progress on 12/12 :).

RS10 on l?˝bitud, pooleli on veel RS25

ICC 25HC progress on hetkel 10/12 :).

Olemas korralikult funktsioneeriv Guildi Pank, kuhu on kogunenud juba p?˝ris mitusada tuhat kulda, lisaks palju palju professionite jaoks vajalikku kraami, uutele jalgade allasaamiseks vajalik ning k?┴vasti enchimise materjale, nii et kogu aeg pakume ka tasuta enchante ja ka glyphe. Lisaks oleme palganud ka paar asjalikku guildiliiget, kes meile s?┴brahinnaga Flaske, Scrolle, Fish Feaste ja muud teeb, nii et kunagi ei pea ka kartma, et raidimiseks vajalikust puudu j?˝?˝b :).

Meie suuremad raidid k?˝ivad DKP s??steemi kaudu, raidide juhtimisel kasutame Raidcalli.

Liidrid on s?┴bralikud ja ?┴iglased, peame tihti koosolekuid, kus arutame tulevikuplaane, teeme kokkuv?┴tteid l?˝hip?˝evadest ja raididest jne.

Lisaks on meil ka p?˝ris korralik hulk naissoo esindajaid :D.

Kui kellelgi huvi meie tegemisi j?˝lgida v?┴i liituda, siis meie koduleht on siin:

http://eesti-ordu.enjin.com

Nii et reklaam on tehtud. Kellel v?˝hegi huvi tegutseda 100% eestikeelses keskkonnas, andke m?˝rku.V?┴ib meid ??les otsida ka in-game: Whisper: Flowlight (v?┴i Lillelaps, Subrose, Tuletantsija, Mahoutsukai), Horrl, Drurende (v?┴i Wildess), Greenthumb (v?┴i Eisenheart, Greenfang, Wakiza), Guglunk.

Samuti saavad teid guildi kutsuda ka teised liikmed, nii et kui n?˝ete kuskil ringi jooksmas Eesti Ordu guildi kuuluvat inimest, andke talle endast m?˝rku ;).

NB! Oleme Horde'i poolel.

Siiralt,

Flowlight
    Eesti Ordu Orduvanem
    Edited: January 7, 2016

2. Reklaamin veel.

Tuleme augustist taaskord aktiivsete hulka ja ootame uusi liikmeid! :) V?┴tke ??hendust

3. Hey. :)
    Kuidas teil reidikohtadega on, kas destro warlock mahuks ?˝ra? Mul on praegu Lagnaroses 2 destro lock'i, m?┴lemad 5.6k gs. ?úhe v?┴iks vabalt ??mber paigutada. Spec'i vahetada ma ei kavatse, aga muidu olen pro ja ?˝ge ja nummi. :D

4. K?˛IK classid ja specid on oodatud ja jah, Warlocke v?┴tame eriti suure r?┴?┴muga vastu, sest neid meil napib.

Ja ofc on naism?˝ngurid veel eriti oodatud xD.

V?┴ta julgelt ??hendust, kui Deathwingi satud :).

5. n0l1f3r's Avatar
    n0l1f3r
    Guest

Tervist!

Tervist ka minu Poolt Vaatan et moltenis ikka on Eesti kommuun t?˝itsa olemas :) Ise olen muidu Gamer-Districtist (Jah seal on juba mingi 24 alti) Loomulikult koos k?┴ige Achievitega (LIOD ning Bane).

AGA miks ma kirjutan on see et on plaanis leveldada 1 char ??lesse ning Liituda teiega ning proovida mis elamus seal pool on :)

P?┴hiline k??simus on mis Classi / speci k?┴ige rohkem igatsete... PMST m?˝ngin k?┴ike ning kogemusest puudu ei tohiks tulla :)

6. Hmm, mingisugune bug on siia tekkinud, ei lase mu vastust postitada.

K?┴igepealt vabandust, et vastus viibib: miskip?˝rast ei n?˝ita see foorum, et keegi mul siia vastanud oleks :D.

Ja teiseks, et meil oleks kindlasti vaja healereid, ??ksk?┴ik mis klassist, aga oodatuimad on Druid, Priest ja Shaman. Tanke ootame ka alati ja DPSist oleks armas m?┴ni ranged caster. Nt Mage, Balance Druid, Shadow priest...

L?┴ppkokkuv?┴ttes vali ikka see, keda Sa ise tahad ;).

J?˝?˝me siis ootama :P.

7. dem0nrid3r's Avatar
    dem0nrid3r
    Guest
    ma joiniks ka hea meelega , pole juba aastaid wowi m2ngind aga v6ib teha mingi healeri :)

8. Tule muidugi :), meil saavad nyyd k?┴ik invida aga v?┴id ka mulle /w -da.
    M?˝ngus: Kargez, Cargez ja Cargezmon.

9. Kui kunagi Lordist transferid Deathwingi avatakse siis v?┴in mingi oma alti ??le tuua, ise Lordis hetkel alliance sides ??he high-end guildi GM ja Raid Leader, ?˝kki saaks kuidagi aidata.
    Olete LK 25n's maha saanud?

10. Kui kunagi Lordist transferid Deathwingi avatakse siis v?┴in mingi oma alti ??le tuua, ise Lordis hetkel alliance sides ??he high-end guildi GM ja Raid Leader, ?˝kki saaks kuidagi aidata.
    Ei ole, sest viimane 25/25 raid, mille tegime, oli vahetult enne suve ja siis v?┴tsime Sindragosa maha, LK peale veel ei j?┴udnudki, ja peale seda l?˝ksime suvepuhkusele. Praegu kogumegi tuure, et rahvas j?˝lle t?˝is saada ja see ?˝ra teha :P.

11. Kui kunagi Lordist transferid Deathwingi avatakse siis v?┴in mingi oma alti ??le tuua, ise Lordis hetkel alliance sides ??he high-end guildi GM ja Raid Leader, ?˝kki saaks kuidagi aidata.
    Use dem Vp's :D mida varem transferid seda rohkem meid on seda suurem v?┴imalus LK maha saada :D

WINNING :D

12. Kas guild muidu aktiivne we? Kui on siis vist t?┴mban isegi WotLk-i tagasi. Mis level peab olema, et guildiga liituda saaks ja mis classi oleks teil v?˝ga guildi vaja?

13. Kas guild muidu aktiivne we? Kui on siis vist t?┴mban isegi WotLk-i tagasi. Mis level peab olema, et guildiga liituda saaks ja mis classi oleks teil v?˝ga guildi vaja?
    Suvel olime pausil, aga n????d j?˝lle aktiviseerume. N?˝iteks teeme me n????d ilmselt n?˝dalas 2x ICC10, mitte ??ks, sest kohti j?˝?˝b puudu. T?˝na ?┴htul oli meil esimest korda peale kevadet online 20+ liiget. Rekord online on kuskil 30. Kui aktiivsus samamoodi kerkib, siis toimub l?˝hin?˝dalate jooksul taaskord ??le pika aja full guild run ICC25. Ja leveleid v?┴tame alates ??hest vastu :).

Suur puudus on hetkel tankidest ja healidest, rohkem tankidest. Nii et kui oled tankijamaterjali, siis ??ksk?┴ik mis class tank oleks hea. Healeritest ootame eriti Druide, Shamane ja Prieste. DPSist rohkem RDPSi, nt Magesid, Balance Druide, Demo Warlocke, Huntereid jne.

14. Ma arvan, et teen siis tangi. Ma m?˝ngin kolmes privaatses serveris ja k?┴ikides kokku on mul 0 tanki 1 healer ja mingi 11 dpsi vist. Igav hakkab juba dpsi-st :D. Alustasin ka WotLk-i t?┴mbamist ma oletan, et homme peaksin saama m?˝ngida. Mul Deathwingis muidu ??ks Orc Warlock ja Orc Hunter.

15. Ma arvan, et teen siis tangi. Ma m?˝ngin kolmes privaatses serveris ja k?┴ikides kokku on mul 0 tanki 1 healer ja mingi 11 dpsi vist. Igav hakkab juba dpsi-st :D. Alustasin ka WotLk-i t?┴mbamist ma oletan, et homme peaksin saama m?˝ngida. Mul Deathwingis muidu ??ks Orc Warlock ja Orc Hunter.
    Siis j?˝?˝me ootama :P. Soe soovitus on muidu algaja tankina v?┴tta ette Paladin, sest temaga on asja k?˝ppa saamine ilmselt k?┴ige lihtsam :P. Teine variant oleks DK.

123 ... Last