1. <Eesti Ordu>!

    Jah, n????d on asi ametlik ja v?Áib vist v?ñita, et justnimelt Deathwingis tegutseb Molten-WoWi k?Áige suurem ja aktiivsem 100% estonians only guild. Aktiivseid liikmeid on olnud me tipphetkel 30-40 vahel ning p?Áhim?Átteliselt kogu meie Group Calendar on raide t?ñis ning need on isegi p?ñris edukad.

    Oleme ICC10 normali otsast l?Ápuni l?ñbi teinud, kaasa arvatud ka Lich King, HC-s oleme veel Lich Kingi peal oma proovidega, kuid muu on tehtud ja teeme ka iga n?ñdal.

    Oleme teinud ka p?ñris mitmeid ICC25, kusjuures p?ñris mitmega oleme olnud 25/25 full, kohti on puudugi j?ñ?ñnud. 25-manid toimuvad ainult guildi liikmetega, s.t. suvalisi m?ñngijaid me nendesse ei v?Áta kunagi.

    25Normali progress on 12/12 :).

    RS10 on l?ñbitud, pooleli on veel RS25

    ICC 25HC progress on hetkel 10/12 :).

    Olemas korralikult funktsioneeriv Guildi Pank, kuhu on kogunenud juba p?ñris mitusada tuhat kulda, lisaks palju palju professionite jaoks vajalikku kraami, uutele jalgade allasaamiseks vajalik ning k?Ávasti enchimise materjale, nii et kogu aeg pakume ka tasuta enchante ja ka glyphe. Lisaks oleme palganud ka paar asjalikku guildiliiget, kes meile s?Ábrahinnaga Flaske, Scrolle, Fish Feaste ja muud teeb, nii et kunagi ei pea ka kartma, et raidimiseks vajalikust puudu j?ñ?ñb :).

    Meie suuremad raidid k?ñivad DKP s??steemi kaudu, raidide juhtimisel kasutame Raidcalli.

    Liidrid on s?Ábralikud ja ?Áiglased, peame tihti koosolekuid, kus arutame tulevikuplaane, teeme kokkuv?Átteid l?ñhip?ñevadest ja raididest jne.

    Lisaks on meil ka p?ñris korralik hulk naissoo esindajaid :D.

    Kui kellelgi huvi meie tegemisi j?ñlgida v?Ái liituda, siis meie koduleht on siin:

    http://eesti-ordu.enjin.com

    Nii et reklaam on tehtud. Kellel v?ñhegi huvi tegutseda 100% eestikeelses keskkonnas, andke m?ñrku.V?Áib meid ??les otsida ka in-game: Whisper: Flowlight (v?Ái Lillelaps, Subrose, Tuletantsija, Mahoutsukai), Horrl, Drurende (v?Ái Wildess), Greenthumb (v?Ái Eisenheart, Greenfang, Wakiza), Guglunk.

    Samuti saavad teid guildi kutsuda ka teised liikmed, nii et kui n?ñete kuskil ringi jooksmas Eesti Ordu guildi kuuluvat inimest, andke talle endast m?ñrku ;).

    NB! Oleme Horde'i poolel.

    Siiralt,

    Flowlight
    Eesti Ordu Orduvanem
    Edited: January 7, 2016

  2. Reklaamin veel.

    Tuleme augustist taaskord aktiivsete hulka ja ootame uusi liikmeid! :) V?Átke ??hendust

  3. Hey. :)
    Kuidas teil reidikohtadega on, kas destro warlock mahuks ?ñra? Mul on praegu Lagnaroses 2 destro lock'i, m?Álemad 5.6k gs. ?£he v?Áiks vabalt ??mber paigutada. Spec'i vahetada ma ei kavatse, aga muidu olen pro ja ?ñge ja nummi. :D

  4. K?òIK classid ja specid on oodatud ja jah, Warlocke v?Átame eriti suure r?Á?Ámuga vastu, sest neid meil napib.

    Ja ofc on naism?ñngurid veel eriti oodatud xD.

    V?Áta julgelt ??hendust, kui Deathwingi satud :).

  5. n0l1f3r's Avatar
    n0l1f3r
    Guest

    Tervist!

    Tervist ka minu Poolt Vaatan et moltenis ikka on Eesti kommuun t?ñitsa olemas :) Ise olen muidu Gamer-Districtist (Jah seal on juba mingi 24 alti) Loomulikult koos k?Áige Achievitega (LIOD ning Bane).

    AGA miks ma kirjutan on see et on plaanis leveldada 1 char ??lesse ning Liituda teiega ning proovida mis elamus seal pool on :)

    P?Áhiline k??simus on mis Classi / speci k?Áige rohkem igatsete... PMST m?ñngin k?Áike ning kogemusest puudu ei tohiks tulla :)

  6. Hmm, mingisugune bug on siia tekkinud, ei lase mu vastust postitada.

    K?Áigepealt vabandust, et vastus viibib: miskip?ñrast ei n?ñita see foorum, et keegi mul siia vastanud oleks :D.

    Ja teiseks, et meil oleks kindlasti vaja healereid, ??ksk?Áik mis klassist, aga oodatuimad on Druid, Priest ja Shaman. Tanke ootame ka alati ja DPSist oleks armas m?Áni ranged caster. Nt Mage, Balance Druid, Shadow priest...

    L?Áppkokkuv?Áttes vali ikka see, keda Sa ise tahad ;).

    J?ñ?ñme siis ootama :P.

  7. dem0nrid3r's Avatar
    dem0nrid3r
    Guest
    ma joiniks ka hea meelega , pole juba aastaid wowi m2ngind aga v6ib teha mingi healeri :)

  8. Tule muidugi :), meil saavad nyyd k?Áik invida aga v?Áid ka mulle /w -da.
    M?ñngus: Kargez, Cargez ja Cargezmon.

  9. Kui kunagi Lordist transferid Deathwingi avatakse siis v?Áin mingi oma alti ??le tuua, ise Lordis hetkel alliance sides ??he high-end guildi GM ja Raid Leader, ?ñkki saaks kuidagi aidata.
    Olete LK 25n's maha saanud?

  10. Kui kunagi Lordist transferid Deathwingi avatakse siis v?Áin mingi oma alti ??le tuua, ise Lordis hetkel alliance sides ??he high-end guildi GM ja Raid Leader, ?ñkki saaks kuidagi aidata.
    Olete LK 25n's maha saanud?
    Ei ole, sest viimane 25/25 raid, mille tegime, oli vahetult enne suve ja siis v?Átsime Sindragosa maha, LK peale veel ei j?Áudnudki, ja peale seda l?ñksime suvepuhkusele. Praegu kogumegi tuure, et rahvas j?ñlle t?ñis saada ja see ?ñra teha :P.

  11. Kui kunagi Lordist transferid Deathwingi avatakse siis v?Áin mingi oma alti ??le tuua, ise Lordis hetkel alliance sides ??he high-end guildi GM ja Raid Leader, ?ñkki saaks kuidagi aidata.
    Olete LK 25n's maha saanud?
    Use dem Vp's :D mida varem transferid seda rohkem meid on seda suurem v?Áimalus LK maha saada :D

    WINNING :D

  12. Kas guild muidu aktiivne we? Kui on siis vist t?Ámban isegi WotLk-i tagasi. Mis level peab olema, et guildiga liituda saaks ja mis classi oleks teil v?ñga guildi vaja?

  13. Kas guild muidu aktiivne we? Kui on siis vist t?Ámban isegi WotLk-i tagasi. Mis level peab olema, et guildiga liituda saaks ja mis classi oleks teil v?ñga guildi vaja?
    Suvel olime pausil, aga n????d j?ñlle aktiviseerume. N?ñiteks teeme me n????d ilmselt n?ñdalas 2x ICC10, mitte ??ks, sest kohti j?ñ?ñb puudu. T?ñna ?Áhtul oli meil esimest korda peale kevadet online 20+ liiget. Rekord online on kuskil 30. Kui aktiivsus samamoodi kerkib, siis toimub l?ñhin?ñdalate jooksul taaskord ??le pika aja full guild run ICC25. Ja leveleid v?Átame alates ??hest vastu :).

    Suur puudus on hetkel tankidest ja healidest, rohkem tankidest. Nii et kui oled tankijamaterjali, siis ??ksk?Áik mis class tank oleks hea. Healeritest ootame eriti Druide, Shamane ja Prieste. DPSist rohkem RDPSi, nt Magesid, Balance Druide, Demo Warlocke, Huntereid jne.

  14. Ma arvan, et teen siis tangi. Ma m?ñngin kolmes privaatses serveris ja k?Áikides kokku on mul 0 tanki 1 healer ja mingi 11 dpsi vist. Igav hakkab juba dpsi-st :D. Alustasin ka WotLk-i t?Ámbamist ma oletan, et homme peaksin saama m?ñngida. Mul Deathwingis muidu ??ks Orc Warlock ja Orc Hunter.

  15. Ma arvan, et teen siis tangi. Ma m?ñngin kolmes privaatses serveris ja k?Áikides kokku on mul 0 tanki 1 healer ja mingi 11 dpsi vist. Igav hakkab juba dpsi-st :D. Alustasin ka WotLk-i t?Ámbamist ma oletan, et homme peaksin saama m?ñngida. Mul Deathwingis muidu ??ks Orc Warlock ja Orc Hunter.
    Siis j?ñ?ñme ootama :P. Soe soovitus on muidu algaja tankina v?Átta ette Paladin, sest temaga on asja k?ñppa saamine ilmselt k?Áige lihtsam :P. Teine variant oleks DK.

123 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •