1. kardeşim adamın yazdığı yazıya bak, sonuna eklediği bizim t??rklerden emek beklenmez zaten yazısı premium olmaya s?Âylenmiş bir yazımı? premium olmayan emek sarfedioda premium olanmı emek sarfetmiyo bildiğin geara s?Âylemiş işte..ikincisi 20x de evet millet karakterine hakim değil ve bu y??zden raidlere mecburen bilen adamları alıp ilerliyosun, ?Âb??r t??rl?? 6 saatte bir raid bitmiyor.. ismail can d?Ânemi demişsin ona gelecek olursak ismail benim zaten... Benim yaptığımı 20x de kim yaptı bana bunuda s?Âylermisin madem? Ortada bir birlik yokken o birliği tekrar kurmaya ?ºalıştım, ??niversite son senemdi Sosyoloji gibi zor bir b?Âl??m okuyordum ve Tez yazmam gerekiyordu.Ha dersen nie oyun oynadın git Tezini yaz diyebilirsin. Sevdiğim bazı insanların ricasını kıramadım ve 20x de ki T??rkleri bi araya toplamak istedim..(ki bir ?ºoğu hayatında Rotface ten ?Âte boss g?Ârmemiş ge?ºememiş insanlardı) milletin benle ne alıp veremediğini ben anlamadım yemin ediyorum... Tmm can kardeşim olabilir ama onun hatalarınıda kabul ediyorum biraz agresif bi yapısı var, ama o da guild bir yerlere gelsin diye ?ºabaladı ha o raid kurmayınca kimsede elini taşın altına koymadı (ben y?Ânetmeyi bırakınca) Bana gelirsek onca zaman 25 man raidlerde normali hc si farketmeksizin her raid istisnasız her bossta taktik anlattım kimseye yaranamadım, karakterini bilmeyen adama git karakterini ?Âğren dedim su?ºlu ben oldum, dps atamayana biraz daha ?ºabala dedim su?ºlu ben oldum, heal atamayana biraz daha ?Âğren dedim su?ºlu ben oldum, millet iş yapmasın ben onları uyarayım su?ºlu ben olayım oh ne ala, neyse ben bu yenetim işini yazdan bıraktım ama hala insanlar benim hakkımda ileri geri konuşabilio(sana demiyorum genel olarak oyun i?ºi felan) elma veren ağa?º taşlanır misali.. Ne yaptıysam guild i?ºin yaptım millet i?ºin yaptım....
    ben insanların tavırlarından bahsediyorum herkes universite okuyor yada okumuyor olabilir senin kardesinin tavırlarına gelince insanlara zorla şişirme gsler yapıp ondan sonra onlarıda millet dps atamıyor diye yerden yere vurdugunu gordugum anda karakterimi tasımaya karar verdim ve taşıdım zaten bu dediklerimi sadece ben degil senin has kadrondaki bir cok insan s?Âyledi ayrıca gelelim guild icin yaptım diyorsun buna asla lafım olmadı olmazda ama s?Âyle bir durum var oradaki bir cok insanda oyunu bildigini ben kendim g?Ârd??m sadece achivi yok diye raidlere alınmayan adamlar gordum bunlar benim gorduklerimden bazıları tabikide dps atamayan adama dps atmayı ogren dersin ama git dps atmayı ogren ?Âyle gel diyip raidin ortasında atılan adamlar gordum ben hem fabrikada calısıp ki bunu arastırabilirsin Hidrojen Siyan??r gibi bir maddenin cıktıgı fabrikada calısıp hem raid yonettiğim yada girdiğim zamanlar oldu benimde yanlışlarım veya hatalarım oldu raidlerde yada guild ortamlarında benimde hakkımda konuştular ama hi?º bir zaman sanctum gibi b?Âb??rlenen bir guild olayı gormedim belki bu s?Âzlerim agır gelecek ama can millet ??zerindeki egosunu tatmin etti sadece ve senin bir lafın vardı raidcallda bu oyunu bana can ?Âgretti emin ol oyunu cana ?Âğreten adamlara bile bagırıp cagırdıgını g?Ârm??s birisi olarak bunu diyorum kimsenin hakkını yemem zaten dediğim gibi başarınız ?ºok iyi lod denemeleriniz var diger arkadasın s?Âzleri icinde sunu diyebilirim gs ve item i?ºin dediyse yanlış demiş ama onun yorumunu kendisi yapar benim o laftan anladıgım sonucu ben oraya yazdım zaten

2. ben guildi hi?º bir zaman t??rk guildi standardında g?Ârmedim d??ş??nmedim wow oynayan adam, orjinalde yada burda sağlam pve bir guıildde oynayan adam guild mantığını bilir. t??rk guildlerinin ?ºoğunda milletin mantığı her zaman başkalarının sırtında parazit gibi ilerleyip item kasmak item alamayınca olay ?ºıkartmak... D??zene uyan adam gibi oynayan adamlar T??rk guildlerinden uzak duruyo sırf bu nedenden dolayı, ve gidip yabancı guildlerde oynuyorlar. Peki yabancı guildlerde ne yapıolar herkes biliyor burdan yazmaya gerek yok. kimseye ben o muameleyi yapmadım.. şişirme gs diosun, bu guildi ?Âncelikle ben kurmadım benden eski bir guild tartışmasız şunuda s?Âylerim ki bunuda kimse inkar edemez moltenin g?Ârd??ğ?? en iyi t??rk guildi oldu diğer realmler daha 10 man LK kesemezken bu guild icc 25 HC sindy kesiyordu. neyse guild oyunu bıraktı aradan baya zaman ge?ºince guildi ben devraldım. benim devraldığım d?Ânemde o şişirme dediğin gs li adamlar zaten şişik olarak gelmişti. 6k adamların plague works deki k?Âpeklerde wipe yediğini g?Ârd??m rotface ten ?Âte boss g?Ârmediğini g?Ârd??m. şişirme gs li adamların oynayamaması benden yada bi başkasından kaynaklı değil. şu yazdıklarını okuyan direk beni su?ºlu bulur komik, bi adamı sırf oyanamayı biliyo diye 3-4 k gs ile raide kimse almaz elinde başka gearı sağlam adam varken ki ben raide giremeyen adamlar i?ºin alt run hep yaptım. Alt run a da giremeyen adam i?ºinde altın altını kuramam. tek başıma herşeye yetişmem m??mk??n değil. ayrıca d??ş??k gearlı 1 kişi mutlu olacak diye kimse geri kalan 24 kişinin hakkınıda yiyemez. bu arada ??niversite mevzusuna gelince benim dediğimi ?ºok yanlış anlamışsın. Tez yazmak ger?ºekten zor ve uzun zaman isteyen insanı beynen ve ruhen ?ºok yoran bir s??re?º 1 yıla yayılıp uzun uzun yazılabilecek bir Tezi ben guild i?ºin son 1 ay g??nde 2-3 saat uykuyla sabahlara kadar yazarak bitirdim. Ama bu s??re?ºte millet sırf bişeyler kazansın diye raidleri kurmaya devam ettim. Ha elbette bu s??re?ºte benimde hatalarım oldu, olmadı değil insanız sonu?ºta, hatasız kul olmaz. ama hatalarımı inkar etmedim hi?ºbir zaman.. hatamı kabul edip ?Âz??r dilemesinide bildim.. Kibirlisiniz bilmem ne felan bunları ??st??me almıyorum, hatalarımın bende farkındayım kimisini d??zelttim kimisi i?ºin ?Âz??r diledim ama sonu?ºta dediğim gibi herşey guildin ilerlemesi i?ºindi...

3. şişirme gs diosun, bu guildi ?Âncelikle ben kurmadım benden eski bir guild tartışmasız şunuda s?Âylerim ki bunuda kimse inkar edemez moltenin g?Ârd??ğ?? en iyi t??rk guildi oldu diğer realmler daha 10 man LK kesemezken bu guild icc 25 HC sindy kesiyordu. neyse guild oyunu bıraktı aradan baya zaman ge?ºince guildi ben devraldım. benim devraldığım d?Ânemde o şişirme dediğin gs li adamlar zaten şişik olarak gelmişti. 6k adamların plague works deki k?Âpeklerde wipe yediğini g?Ârd??m rotface ten ?Âte boss
    ---(BURDAKI ILK YANLIS 10 MAN LK KESEMEZKEN BIZ 25 HC SINDY KESIODUK HE?) ......
    ----------------------
    Bu kelımeyı genel olarak kullandıysan ıyı ama sunu dıyım.. Ben x20 (SARGERAS'ta oynadıgımda 25 pp-10 bql KESEN ILK TURK GUILDIYIZ SENE 2010- Awzone Sonradan Mean Machine olarak kurduk)-(dagılma sebebı-Mılletın ac g?Âzlu ve asırı hırs etmesıdır -İtem konusunda aza kanat etmeyıp cogu dusunmelerınden)
    2011 de 10-25 lk Farmlayan %70 Turk guıldı ıdık..sonradan 9 kısı Neltherıona gerctık ordada zaten (The Inglorious Bstards) gectık takıldık..Sonradan Deathwıng gectık ve (severance-Sentınel ve en son Kardesım Alperın Guıld Abyss) de kaldık..Burda bana kımse demesın..TURK GUILDI OLARAK 25 HC FARMLIOZ Die..Kac kere farmladınız veya Kackere kestınız.. Heroıc Dungeon acıldıgından berı sadece TURKLER OLARAK MI KESTINIZ_?.. bunu bana kımse demesın...
    Bu oyunda bızım mılletımızın oyun kapasıtesı oldukca ıyı bır durumda degıl sebebı ıse ( ALAYI HEP BABA HEP BANA DUSUNCESIDIR) bu yuzden Turk olan arkadaslar gocunmasın..ama ITEM YUZUNDEN KAVGA EDEN INSANLARDAN ve A?º g?Âzl?? olan bencillere S?ûYLUYORUM --SIZLERDEN BI POK OLMAZ)

AYRICA RANGAROSTAKI GUILD INSALLAH AMACLARINIZA ULASIRSINIZ...GAZANIZ M?£BARAK OLSUN..
    -----Deathwıng--
    Guıld: Solace-Turkiye
    Tearsofdevil -(Varsangel)-Depresiff-IIIIIIIIIII
    AngaraLı Ercan..saygılarımla..

4. şişirme gs diosun, bu guildi ?Âncelikle ben kurmadım benden eski bir guild tartışmasız şunuda s?Âylerim ki bunuda kimse inkar edemez moltenin g?Ârd??ğ?? en iyi t??rk guildi oldu diğer realmler daha 10 man LK kesemezken bu guild icc 25 HC sindy kesiyordu. neyse guild oyunu bıraktı aradan baya zaman ge?ºince guildi ben devraldım. benim devraldığım d?Ânemde o şişirme dediğin gs li adamlar zaten şişik olarak gelmişti. 6k adamların plague works deki k?Âpeklerde wipe yediğini g?Ârd??m rotface ten ?Âte boss
    ---(BURDAKI ILK YANLIS 10 MAN LK KESEMEZKEN BIZ 25 HC SINDY KESIODUK HE?) ......
    ----------------------
    Bu kelımeyı genel olarak kullandıysan ıyı ama sunu dıyım.. Ben x20 (SARGERAS'ta oynadıgımda 25 pp-10 bql KESEN ILK TURK GUILDIYIZ SENE 2010- Awzone Sonradan Mean Machine olarak kurduk)-(dagılma sebebı-Mılletın ac g?Âzlu ve asırı hırs etmesıdır -İtem konusunda aza kanat etmeyıp cogu dusunmelerınden)
    2011 de 10-25 lk Farmlayan %70 Turk guıldı ıdık..sonradan 9 kısı Neltherıona gerctık ordada zaten (The Inglorious Bstards) gectık takıldık..Sonradan Deathwıng gectık ve (severance-Sentınel ve en son Kardesım Alperın Guıld Abyss) de kaldık..Burda bana kımse demesın..TURK GUILDI OLARAK 25 HC FARMLIOZ Die..Kac kere farmladınız veya Kackere kestınız.. Heroıc Dungeon acıldıgından berı sadece TURKLER OLARAK MI KESTINIZ_?.. bunu bana kımse demesın...
    Bu oyunda bızım mılletımızın oyun kapasıtesı oldukca ıyı bır durumda degıl sebebı ıse ( ALAYI HEP BABA HEP BANA DUSUNCESIDIR) bu yuzden Turk olan arkadaslar gocunmasın..ama ITEM YUZUNDEN KAVGA EDEN INSANLARDAN ve A?º g?Âzl?? olan bencillere S?ûYLUYORUM --SIZLERDEN BI POK OLMAZ)

AYRICA RANGAROSTAKI GUILD INSALLAH AMACLARINIZA ULASIRSINIZ...GAZANIZ M?£BARAK OLSUN..
    -----Deathwıng--
    Guıld: Solace-Turkiye
    Tearsofdevil -(Varsangel)-Depresiff-IIIIIIIIIII
    AngaraLı Ercan..saygılarımla..

Kardeşim ii hoş demissinde evet sen ?Ânce onları yapmış olabilirsin ama bak dosunki tamamen T??rk değildi o senin bişiler yaptığın guildler. Artı s?Âylediklerime inanmayanlar buyursunlar gelsinler guild Ragnarosta duruyor... 25 HC sindy farma gelince evet ciddi ciddi diğer realmlerde LK kesebilen bi guild yokken o d?Ânem i?ºin bi sindy 25 hc farm atıyorduk..(dikkkat ettiysen ge?ºmiş zaman kullandım şuan) g?Ârmedim ?Âyle tamemen T??rklerden oluşupda bunları yapabilen bi T??rk guildi o d?Ânemde ki halende yok. Bizim en b??y??k artımız ciddi ciddi item a?ºları diye tabir edebileceğimiz insanları topluğumuzdan elemiş olmamız dı ve her daim hedefe oynadık, bu g??nki konum ise bir ?ºok yeni arkadaş kendini geliştirdi ve iyi bir seviyeye geldiler şuan yeni toplanmış halimizle sindy kesmeye başladık(Not: Bu akşam guild olarak 3. ICC 25 HC yapacaz) 2 raid kuruldu ikiside 25 hc kesti, buna hen??z farm denmez bunu bende biliorum bi ka?º kez daha kestiğimizde farma bağlamış olacaz zaten artık ?Ân??m??zde LOD var... Dediğim gibi bizim %100 T??rk olduğumuza inanmayan, bu saydıklarıma da inanmayan buyursun gelsin guild yerinde duruyor

3 Haftada Yaptıklarımız. (3. Hafta Bu hafta oluyor ve Perşembe reset olduğu i?ºin başı olarak perşembeyi sayıyorum.
    Gear kasan arkadaşlar i?ºin sayısız icc 10 man...
    2 Tane ICC 25 HC
    3 Tane RS 25 ( 2 si Perşembe g??n?? ardı ardına kesildi)
    3 Tane ICC 25 LK kesildi (Biri 2. raiddi)
    Sayısız ICC 10 hc ve RS 10
    Not: guildin ?ºoğunluğunu ?ºalışan ve okuyan insanlar oluşturduğu i?ºin akşamları ?ºok fazla birşey yapma fırsatı olmuyor, guildinde yeni toparlanmış olması nedeniyle hen??z alt runları takvime koymadık inş bu hafta itibariyle de 2. ICC 25 HC mizide yapacaz.

5. Kardeşim ii hoş demissinde evet sen ?Ânce onları yapmış olabilirsin ama bak dosunki tamamen T??rk değildi o senin bişiler yaptığın guildler. Artı s?Âylediklerime inanmayanlar buyursunlar gelsinler guild Ragnarosta duruyor... 25 HC sindy farma gelince evet ciddi ciddi diğer realmlerde LK kesebilen bi guild yokken o d?Ânem i?ºin bi sindy 25 hc farm atıyorduk..(dikkkat ettiysen ge?ºmiş zaman kullandım şuan) g?Ârmedim ?Âyle tamemen T??rklerden oluşupda bunları yapabilen bi T??rk guildi o d?Ânemde ki halende yok. Bizim en b??y??k artımız ciddi ciddi item a?ºları diye tabir edebileceğimiz insanları topluğumuzdan elemiş olmamız dı ve her daim hedefe oynadık, bu g??nki konum ise bir ?ºok yeni arkadaş kendini geliştirdi ve iyi bir seviyeye geldiler şuan yeni toplanmış halimizle sindy kesmeye başladık(Not: Bu akşam guild olarak 3. ICC 25 HC yapacaz) 2 raid kuruldu ikiside 25 hc kesti, buna hen??z farm denmez bunu bende biliorum bi ka?º kez daha kestiğimizde farma bağlamış olacaz zaten artık ?Ân??m??zde LOD var... Dediğim gibi bizim %100 T??rk olduğumuza inanmayan, bu saydıklarıma da inanmayan buyursun gelsin guild yerinde duruyor

3 Haftada Yaptıklarımız. (3. Hafta Bu hafta oluyor ve Perşembe reset olduğu i?ºin başı olarak perşembeyi sayıyorum.
    Gear kasan arkadaşlar i?ºin sayısız icc 10 man...
    2 Tane ICC 25 HC
    3 Tane RS 25 ( 2 si Perşembe g??n?? ardı ardına kesildi)
    3 Tane ICC 25 LK kesildi (Biri 2. raiddi)
    Sayısız ICC 10 hc ve RS 10
    Not: guildin ?ºoğunluğunu ?ºalışan ve okuyan insanlar oluşturduğu i?ºin akşamları ?ºok fazla birşey yapma fırsatı olmuyor, guildinde yeni toparlanmış olması nedeniyle hen??z alt runları takvime koymadık inş bu hafta itibariyle de 2. ICC 25 HC mizide yapacaz.
    Zaten İyi adamlar 1x'e geldikten sonra ismail sen guildi biraktın şimdi oraya gelen adamlar tekrar geri dondu 2 kere guild kuruldu birisinde sen yoksun dediler geldim apply var dediler kim hazırladı dedim ismail dediler simdi bunlarıda yazmakta fayda g?Ârd??m sustugumdan yazmıyordum konuyu b??y??tmemek icin senin yanından 1x'e gelen adamlar neden geldiğini tek tek buraya yazsınlar eger cesaretleri varsa isimleri vermeyecem kimlerin geldiğini sen ?ºok iyi bilirsin birde 12x'den gidenler var onlarda ?Ânce 1x'e geldiler onlarıda ?ºoğu bilmedikleri Konuda D??zelttiler Bak D??zelttik demiyorum D??zelttiler Diyorum DPS Yaptıgını Sanan adamlar vardı Yada Heal Attıgını Sananlar Tabiki Hepsi i?ºin Demiyorum Genel Manada Sadece Pvp oynayanları bile d??zelttiler sonra gecişler a?ºıldı tekrar 20x'e donus yaptılar acaba o arallarda ne yapıyordunuz ismail bunu ogrenmek istiyorum ayrıca *** 'da cana oyunu ogreten adamlara g?Âz??m??n ?Ân??nde canın tavırlarını g?Ârd??m ben hi?º bir zaman oynadıgım yerleri burada bahsetmedim ?Âv??nmedim şişirme gs'i de isteyenler gene sizlerdiniz 10 man normal main runda min gs 5.5 yazarsan birde full pve dersen bu adam gider meslek itemlerinin en y??kseklerini diker giyer gelir nolur dps ?ºıkmaz cunku gereksizleride giymiştir bunları ?ºok g?Ârd??m ?ºok duydum duyduklarımın coğunada g??ld??m rs 10 man diyorsun rs 10 man kesmek ?ºok zor birsey değil 25 hc yada 25 normal dersen kabulum taktik bilmeyen 1 kisi bile olsa kesilmiyor bu konuda haklı olabilirsin ama tavırlarınız ve davranışlarınızdan dolayı ka?ºanlar sıkıldıkları i?ºin geri d?Ân??ş Yaptılar bunuda Unutma

12x Deathwing T??rkiye Guild'i Offiiceri
    Rakiyabuz - (1x Name Varyemez) - Pisikopat (12x Name Firehero)-Altavistax

6. Ne zaman g?Ârsem size s?Âv??p duruyorlar globalden,işiniz zor be hacı.

7. Nymuelin's Avatar
    Nymuelin
    Guest
    Kavga edilen konuya bak hayır benim babam hepinizin babasını d?Âver :D

8. Neboland's Avatar
    Neboland
    Guest
    O Değilde sanctum of anatolia hep en g??zel t??rk guildlerinden biriyldi ilk kurusucu serhat abiydi o zaman cok buyuk başarılara imza attı ikinci d?Ânem lideri ismail oldu guild kuruldu cokta guzel ilerledi allyden arkadaslar geldi bir cok yerden arkadaslar geldi ve yine bir cok başarıya imza attı bu başarılar ne derseniz bir LOD degil yada RS25HC degil ama hayatında rotfaceden ileri gidememis adamlar ismail d?Âneminde ks aldı item kastı. Sonra tatsız nedenlerle ayrılmalar oldu bunlara ben Neboland'da dahil x1 e gectik zaten x1 deki coğu turk oyuncular bizi tanıyordur x1dede oyun olarak ?ºok eğlendik yeni arkadaşlıklar kurduk irres guildini h??seyin arkadaşımız kurdu irres ne başarılar elde etti bilmiyorum cunku o guilde bulunmadım ama 1. d?Ânem soa kurucusu olan serhat abinin oyuna donduğunu ogrenince tum arkadaslarımı yanıma alıp bu guild bunyesine girdik ve şuan ger?ºekten g??zel bir ortam var her hafta LOD ve BANE denemesi yapıyoruz ve runlar ger?ºekten eğlenceli eski d?Ânemlerle karşılaştırmayın ve kişisel sorunlarınızı bir kenara bırakın ve gelin ortamı g?Âr??n sağolsunlar GM Serhat abi ve SUBGM Ferhat ?ºok g??zel bir ortam sağlıyorlar. Ha Gearlar konusunda bir ka?º yorum yapılmış evet ?ºoğumuzun gearı sağlam core 25 hc raidlerinde item ihtiyacımız yok denicek kadar az bu bu bir dezavantaj degil avantaj ornegin benim 6.6 ??st?? 2 charım var ve 1i core run icin digeride core runa giremeyen arkadaşlar icin yaptığımız 2. 25HC runı icin ve suan 2. runlarımız bile sindi yi goruyor. Kafanızı şişirdiysem affola. Herkese iyi oyunlar

TANXER - NEBOLAND

9. ben farklı sunucularda 3-4 tane t??rk guildi g?Ârd??m. kendince guild i?ºinde ortam kurmuşlar da olabilir ancak genelde tanıtımda yazanlar hayalden ?Âteye gidemiyor. t??m laflarım bu guild i?ºin değildir ama t??rk guildlerini ?Âzetlemek gerekirse:

- guild master ya da raid liderlerinde hem beceriksizlik ??st seviyede, hem de despot ve rahatsız edici tavırlar almış y??r??m??ş. global kanalında t??rk guildlerin ağır k??f??r yeme sebebi bence budur.

- gruplaşmalar fazlaşıyla var. raidi kendi aralarında haber vermeden kurup dc yiyen olursa utanmadan pm den adam arayan bile g?Ârd??m.

- ?ºoluk- ?ºocuk ya da beyni ergenliğini tamamlamamışlar fazla. gs, arşiv, genel arşiv puanı, dkp puanı vs vs her şey ben senden ??st??n??m muhabbetine d?Ând??r??l??yor.

- guildin başarısını kendi başarısıymış gibi g?Âsteren, '' ben adam ettim, ben gs kastırdım, ben arşiv yaptırdım '' diyen sonradan g?Ârmeler hi?º ?ºekilmiyor. puglarla sallana sallana lk da kesilebilen ortamda kimsenin kompleksi ?ºekilmiyor şahsen.

ha sevilen gm ler olmuştur ya da hala vardır onu bilemem ama şu an t??rk guildleri; oyunu bilmeyen, item kasamayan oyuncuların k?Âpr??y?? ge?ºene kadar ayıya dayı diyeceği t??rden oluşumlar. ihtiyacım olmadığından ?ºok ayıya ayı deyip ya ?ºıkmış ya da ?ºıkarılmışımdır.

seviyeli bir arkadaş ortamı i?ºinde işlerini halledeni daha bana rast gelmedi. belki yanlış d?Ânemde, yanlış tiplere rast gelmişimdir. neyse sonu?ºta oyun, ufaklıklar ve hala ufaklık kalmışlarla dolu bir ortam. gene de kendimce g?Ârd??ğ??m yanlışlar s?Âylemek istedim.

10. t??rklerin retaide de dahil olmak ??zere bir guild altında birşeyler yaptığını g?Ârmek ?ºok zor.takım oyunu yapabilcek adam malesef ki t??rklerde az ve bence rpg nin mantığını daha anlayamamış adamların gelipte pve yapıyoruz hacı abi modunda takılmalarıda ayrı bi ironi. Allahtan b?Âyle semi-hardcore, pro-hardcore t??rk guildleri yokta memberssızlıktan dağılmıyolar :W

11. t??rklerin retaide de dahil olmak ??zere bir guild altında birşeyler yaptığını g?Ârmek ?ºok zor.takım oyunu yapabilcek adam malesef ki t??rklerde az ve bence rpg nin mantığını daha anlayamamış adamların gelipte pve yapıyoruz hacı abi modunda takılmalarıda ayrı bi ironi. Allahtan b?Âyle semi-hardcore, pro-hardcore t??rk guildleri yokta memberssızlıktan dağılmıyolar :W
    Kardeşim guild Ragnaros ta duruyor, kimseye yalan borcumuzda yok gelip g?Ârebilirsin, yapmadığımız yada yapamadığımız şeyleri burda yazmıyoruz emin olabilirsin

12. ARKADAŞLAR GUILDLE ILGILI IYI KOTU YORUM YAPMADAN ONCE OKUYUN MUTLAKA ZAMAN AYIRIN VE OKUYUN LUTFEN !!

?ûncelikle adım Ferhad oyunda nickim "Okum" SoA guildinde SubGM olarak bulunmaktayım. SoA Guildinde şuanda yonetici kadroda bulunan kişiler Ragnarosda ilk T??rk guildi olan The Veterans guildinin oyuncularıdır. Sonradan Guildin adı değişerek "Sanctum of Anatolia" oldu. Bu guildde bir ?ºok şey yapıldı ge?ºti gitti. Oyuna ara verildi 1 - 1.5 sene kadar şimdi tekrardan toparlandık ve devam etmekteyiz guildimize yeni gelen veya eski olan oyuncuların her biri , birer birer buraya akın akın gelmektedir. Guild g??n i?ºinde 50-60 online sayısına ulaşmakta ve haftada her 25 raidden 2 şer tane yapılmaktadır. Bunun sebebi guildde herkez seviyesine gore ve seviye atlayıp bir ??st kademeye (raide) ulaşılması i?ºin fırsat vermektir. Burda bir ?ºok yorum okudum iyi k?Ât?? yorumlarınız i?ºin ve buraya zamanınızı ayırdıgınız i?ºin teşekk??r ederim . Şuanda guildde tek ?Âncelik en ufak bir kavga- sorun-tartışma olmayacak bir ortam yaratmaktır. Zaten raidler gelir gider droplar verilir dkpler verilir bunlar guildi guild yapan şeyler değildir..

Bilinmesi gereken tek bilgi şudur.

Guildimiz sadece T??rk oyunculardan oluşmaktadır. Yukarıda yazılan progresslerimiz bulunmaktadır. Kavga - g??r??lt?? sevmeyen her t??rk oyuncuya kapımız a?ºıktır. Gear Taktik gerekmeksizin herkezi bekleriz biz kendi adamımızı yetiştirmeyi seviyoruz hazır adamlara alışık değiliz ...

Burada ne orjinalde wow daki guildlerden nede ragnarosdaki turk guildlerinden anlamayan , anlasada yanlış ve karalamaya yonelik olan yorum atan arkadaşlarada teşekk??r ediyorum bizi değerlendirdiğiniz i?ºin. G?Ârd??ğ??n??z bildiğiniz sizde kalsın burada şuanda uygulanan sistemi g?Ârmeden bir daha b?Âyle yorum yapmayın l??tfen .. Bireysel sorunlarınızı buraya yansıtmayın...

Zaman ayırıp okuyan herkese teşekk??r ederim . İyi oyunlar , iyi g??nler hepinize .

13. Kardeşim guild Ragnaros ta duruyor, kimseye yalan borcumuzda yok gelip g?Ârebilirsin, yapmadığımız yada yapamadığımız şeyleri burda yazmıyoruz emin olabilirsin
    hacı abi ben size yazmadım zaten biliyorum sizi ?ºocukluk arkadaşım sizin guilddeydi gayet başarılı işler yapıyodunuz hatta konuşmada serhat abi vardı galiba ben oynamadığım i?ºin pek aşina değilim isimlere ama matrak bi abiydi raidlere tat katıyodu. o sıralar retaile d?Ânmeseydim karakterlerimi taşıyıp 1xten bende size dahil olcaktım ama kadar kısmet işte. bende 20xteyim ally tarafında. ama sanırım siz hordesunuz :D

14. Elnoria's Avatar
    Elnoria
    Guest

yetiş onixyaaaaaaaaa

bana kılıcımı getirin:D

15. Neboland's Avatar
    Neboland
    Guest
    bana kılıcımı getirin:D
    Elnoria bir dur allah aşkına zaten ortalık karışık :D

First 123 Last