1. Sorun nedir gen?ºler ? Klavye ??stadlığı yapmaya gerek yok

Hayatının hi?º bir anında guild idare etmemiş officer bile olamamış lavukların iyi-k?Ât?? bir guild idare edebilmiş 25 man raidi g?Ât??rebilmiş insanlara laf etme hakkı yok

Şuan ragnarosta SoA guildinde elimizden geleni yapıyoruz
    ?ûzel hayatımdan kimseye bahsetmicem ama bulabildiğim her vakitte online olup ekibi idare etmeye ?ºalışıyorum belli bir seviyeye geldik ki haftada 3-4 g??n online olabilsem şuan ?ºok farklı noktada olabilirdik.

Herşey sırayla adım adım olur

LoD ve RS 25 HC achivleri gelince sanırım 25 t??rk bi boku beceremez s?Âzleri sizlerin ağızlarına kapak olacak.

Ben haftada 1 girmeme rağmen bu guilddeki arkadaşlar benim GM olmamı istediler sebebini tek tek herkese sorabilirsiniz burdan a?ºıklamama gerek yok. Benim olduğum ortamda hedefler vardır başarılar gelir. Kimse kimsenin canını sıkamaz bu b?Âyle biline buradaki ?ºoğu velet lastik don giyerkene biz bu işi yapıyorduk vesselam...

----------------------------------------------------------------------------------------
    Demokrat - SoA GM

2. azazel12345's Avatar
    azazel12345
    Guest
    selam arkadaşlar moltem wowda başlamak istiyorum sizlerin arasına katılabilirmiyim. low level kabul ediyormusunuz?

3. Yaklaşık 1.5 yıllık aradan sonra banı a?ºılan ve şuanda aly olan priestimle tekrar aranıza d?Âneceğim. Guildinizin başarılarının devamını diliyorum inşallah ilerleyen zamanlarda daha iyi sonu?ºlar da elde edilebilir.

Ohamk of the Horde.

4. Sidik yarışı yapmaya gerek yok adamlar bir şeyler başarmış burada bulunan insanlara da tebrik etmek d??şer. Millet olarak bir birimizi ileri taşımak yerine aşağıya ?ºekme savaşı i?ºindeyiz bu mantaliteyi değiştirmediğimiz s??recede hi?º bir şekilde ilerleme kaydetmeyeceğiz.....
    saygılarımla Eski AWzone Gm'i....

5. sidik yarışı yapmaya gerek yok adamlar bir şeyler başarmış burada bulunan insanlara da tebrik etmek d??şer. Millet olarak bir birimizi ileri taşımak yerine aşağıya ?ºekme savaşı i?ºindeyiz bu mantaliteyi değiştirmediğimiz s??recede hi?º bir şekilde ilerleme kaydetmeyeceğiz.....
    Saygılarımla eski awzone gm'i....
    -----------------
    kadİrrrrrrrrrrrrrrr noruyon gardasim :d

6. Herkeze selamlar ?Âncelikle,

Tek tek yorumları okudum. Sataşmalar vs iyi yorumlar yapılmış. Eski de yaşanan tatsızlıklar yada başarılar gelmiş ge?ºmiş artık ancak bazı arkadaşlar inatla irdelemiş. Neyse Bizim kapımız herkese a?ºık arkadaşlar. Guildimize gelmek isteyen kimseye hayır demedik. Tek şart kavga g??r??lt?? fitne yapmasın yeter. Guilde kimse kimseyi kayırmıyor buna emin olabilirsiniz. Banada laf atanda olmus o konuyu uzatmak istemedigim i?ºin yorum yapmıcam. Kendine g??venen ve diline yazdıgına sahip olabilicek adam gibi işini yapıcak, yeri geldiginde makarasını yapacak adamlar guildimize gelebilir. Bizim guildimizin mantıgı az laf cok is.
    Saolsun sevdigim bi insan olan GM serhat ve ferhad destegiyle officerlık yapmaktayım. Buyrun gelin birlikte başaralım. Saygılar

G??ncel Yapılanlar
    İCC25HC SİNDRAGOSA (KESİLDİ) FARM
    İCC25 NORMAL LK (KESİLDİ) FARM
    RS25 NORMAL HALİON (KESİLDİ) FARM
    TOC25HC ANUB (KESİLDİ)
    TOC25NORMAL (KESİLDİ)
    RS10HC HALİON (KESİLDİ) FARM
    İCC10HC SİNDRAGOSA (KESİLDİ) FARM
    İCC10NORMAL (KESİLDİ) FARM
    NAXXRAMAS25 (KESİLDİ)

Şu kısa d?Ânemde guild olarak ne yaptıysak hepsini yazdım. Yazmadıgım 10m bi ?ºok raid vs arşiv runlar mevcut. Ayrıca d?Ânem d?Ânem pvp eventlarda yapılmakta.

Leonidastr//ilker

7. Nymuelin's Avatar
    Nymuelin
    Guest
    ?ûle niye diyorsunki ?Âyle değişik bir toplumuzki başkalarının başırılarının arkasında herzaman kusur arayan d??ş??nceye sahibiz bu adam zenginmi kim bilir ne yolsuzluğu yapıyordur bu adam bunu başardımı kimbilir kimin fikrini ?ºaldı cem yılmaz diyoya "**an 1000 kişi olsa oooo g?Ât??rd?? parayı" ama?º oyunu izleme ama ?Ânce fiyat hesabı bu zihniyetten insanlar kurtulmadığı s??resi sadece bu oyun i?ºin ge?ºerli değil her zaman bu tarz muhabbetler d?Ân??cektir.ps: Razere gel forumdan toplamayalım mehmet!!!
    @Cappy Angaralı ben hi?º Gmlik yapmadımki ne diye adama kadir diyon:cool:

8. Kadir arada girip ?ºıkıyorum biliyorsun :) Burada hem adımız ge?ºince hemde başarı kazanmış bir grup arkadaşa insanlar y??klenince dayanamadım yazdım yoksa 3 senedir belki foruma yazı yazmıyorum :)

9. May 8, 2014  

10. May 15, 2014  
    G??ncelleme:

Bane of The Fallen King (farming)

*ge?ºen hafta 2 kez kesilmiştir.

11. Ragnaros alliance guild Valorous Association w/Levent/Tonyukuk/Masiva. Veya /who Valorous Association yazarsanız çıkan isimlerden herhangi biri ekleyebilir sizi.

12. Adam kaç yıllık konuyu hortlatmış yahu :))

13. adam bakmış ragnaros yazıo salmış entry i :D

First 123