1. erastes's Avatar
    erastes
    Guest

RAGNAROS: Sanctum Of Anatolia (Bane Of The Fallen King) Tekrar Sizlerleyiz.

Tr: Biz Molten-WOW Da T??rkler Oyuncular Olarak Hepimiz Bir Araya Geldik ve Sanctum Of Anatolia Guildini Kurduk ?ûnceliğimiz Aynı Vatanın Oyuncularını Aynı Dili Konuşan İnsanları Bir Araya Getirmek ve Beraber İlerlemektir. Pve Ağırlılı bi Guildir. Daha Fazla Bilgiyi Sitemizden Alabilirsiniz.

Eng: We are a team of only Turkish players do not know, but we're late Much Lower own means trying to come from somewhere and wanted to share our success here too. Thank you my friends all the team. (I'm sorry my English can be bad)

Not: Biraz Tatil Yaptıktan Sonra Tekrar Toplanmaya Karar Verdik.

Web Site

Bane Of The Fallen King Video!

Penthos Armory

2. Başarılar.
    şuan aklıma geldiği i?ºin soruyorum ragnarosta bir ?ºok turk guildi var horde ve ally olsun,hi?º bir araya gelip birleşmeyi d??ş??nmediniz mi? Her guildde en az 4-5 oyun ve taktiklere hakim kişiler olduğunu varsaysak birleştiğiniz taktirde her hafta 25man heroic de LK rutine bağlar.Ben ragnarosta oynamıyorum bu arada sadece guild listelerine g?Âz attım demin ve s?Âylemek istedim.Başarılar tekrardan

3. erastes's Avatar
    erastes
    Guest
    Tabikide Bir ?çok Guild Var. ve Bizler O Guildlerdede Kısa S??rede Olsa Bulunduk. Fakat Biz Yeniden Eski Guild Adımızı Eski Unvanımızı S??rd??rmek İ?ºin Bu Şekilde Bir Karar Aldık. Herkezin Kendi Kararı Kendinedir Biz Kimseyle Sıkıntı Yaşamadık Y??z??m??z Burda Varsa Ayıp'ımız S?Âyleyin Ayıp Ettiysek Eğer, ?ûz??r Dilemesinde Biliriz. :)

4. Tabiki beşeri ilişkilerinizi bilemiyorum muhakkak sorunlar yaşanmıştır vs.Peki daha genel olarak sorayım bu başlığı okuyan diğer guildmasterlar da vardır elbette sizinle aynı realmde olan. Herşeyi bir kenara koyup şeffaf bir guild kurabilirsiniz.Yetenekli ve gearı iyi olan ?ºok kişi olursa kimse kendini bulunmaz hint kumaşı sanmaz ve hareketlerini ona g?Âre belirler diye d??ş??n??yorum ki yabancı guildlerde bu b?Âyle 6.5 olan 5 tane resto dudu olunca siz 6. geldiğinizde kendinizi ispatlamak ve kabul ettirmek gibi bir handikapa giriyorsunuz ama tek oldugunuzda benden baska bu gearda adam yok tabiki beni alacaklar beni bekleyecekler gibi ego tavan bir durum oluşuyor.Madem turkler beraber oynamak istiyor bu kadar dağınıklık niye?

5. erastes's Avatar
    erastes
    Guest
    Zaten Hepsinden ?ûnce Biz Bişeyler Yaptık Biz Oluşturduk Bu T?£RK Birliğini Başka Realmlerden Oyuncular Transfer Ettik Eldiveninden Ayakkabısının Ecnhantına Kadar Elimizden Geldiğince Yardım Ettik Etmedik Değil. Bizede Yardım Edenler Oldu Tabiki. Tekrar Ediyorum Polemik yaratmaya Gerek Yok Bizler Tekrar Kendi Adımız Kendi Unvanımız Adı Altında Toparlanmaya Karar Verdik. Kimseyle de Bir Sıkıntımız Olmadı Yaptıklarımız Ortada Dahada İyisini Yapacağımıza Eminiz. :)

Biz İyi K?Ât?? Ayırt Etmiyoruz Bilmiyosa ?ûğretmeye ?çalışıyoruz. Class Masterlarımız Var Sitemizdeki Forumumuzda Raid Taktiklerimizde Var.

Bak Bu Bana Gelen Mesajlardan Sadece Birisi.
    October 14, 2012
    innox's Avatar
    Hocam kolay gelsin ?Âncelikle. Uzun zamandır WoW oynamaktayım fakat ?ºok profesyonel değilim. Her class ı deniyorum senelerdir Ragnarosta guildiniz olduğunu duydum ve yorumları g?Ârd??ğ??mde ger?ºekten birlik olduğunuzu anladım. Şuan ??niversite sınavlarına hazırlanmaktayım. Her g??n bir ka?º saat WoW oynayabilmek i?ºin indirdim WOTLK'i. Acaba bu sıkıntılarımı mazur g?Ârerek guildinize katılabilir miyim

6. Ben ?ºok farklı birşeyden bahsettim anlatamadım sanırım.2012de atışmış pm'in benim s?Âylediklerimle hi?ºbir alakası yoktu.ben s??rekli yabancılarla oynamaktan sıkıldıgım i?ºin alternatif arayışı i?ºerisindeyim ama ne yazıkki sizde o potansiyeli g?Âremedim yine de başarılar dilerim.

7. @Schroider irressitible isimli guild zaten SoA nın devamı niteliğinde bir guilddi, şuan tekrar birleştik. Geri kalan guildler ya inaktif yada yeterli seviyede değil. Bizdeki potansiyele gelecek olursak Ragnarostaki en ii T??rk guildiyiz halen.. k???º??k bi ?Ârnek d??nk?? ICC 25 HC de BQL ısırıksız kestik, bunu yapmak ger?ºekten zordur ki ısırık alıp kesemeyenler var. Şuan amacımız LOD ve RS 25 HC, bu nedenle bu ama?º doğrultusunda devam ediyoruz.

8. erastes's Avatar
    erastes
    Guest
    Şuan Diğer Guildlerle Anlaşıp Sanctum Of Anatolia Altında Toplandı ve Hc Progreslere Başladık İlk Raidde 25 HC Sindy Kesildi Şimdilik Sindy İle Yetineceğiz 2. 25 Hc Kurup Diğer Arkadaşlarıda Aynı Şekilde Progrese DAhil Edeceğiz.

Dediğimiz Gibi Başarmak İ?ºin İnanmanız Yeter.

9. Butun TURKLERE kapımız a?ºık buyrun gelin hep beraber dahada b??y??yelim

10. Aaa demek T??rkm??ş bu guild.Baya T??rk donor varmış ha bizim milletten emek beklenmez zaten :D

11. Aaa demek T??rkm??ş bu guild.Baya T??rk donor varmış ha bizim milletten emek beklenmez zaten :D
    kardeşim guildin donor olduğunu neye dayanarak ?ºıkardın acaba ?ºok merak ettim? SM lere dayanarak s?Âyl??yorsan onların ?ºoğunluğu Trade sistemi ile alınmış SM ler, yok gearlardan dolayı diyorsan onlarda %95 drop, yazından bi ?ºekememezlik sezmedim dersem yalan olur... Not: bu guild tamemen T??rk olup Şu an Sindy 25 HC kesen ve LOD deneyen tek t??rk guildi...

12. sanırım bu dedigin 20x icin gecerli 25 hc de sindi kesip lod deneyen t??rk guildi derken 1xde bizde yaptık bunu hi?º bir zaman burada reklamını yapmadık sadece ?ºekememezlik konusuna gelince bence bunlardan dolayı degil tamamen buradaki yazan insanların premium oldugundan dolayı dediğini d??ş??n??yorum işte bu t??rkleride bitiren bu kibirleri değilmi zaten ayrıca 20x'deki t??rklerin bir cogu doğrusunu konuşmak gerekirse charlarına hakim ama sizin yaptıgınız olay 25 kisi kurup sadece o insanlara raidlere girmek bir baska birisinin raide girmesi icin 24 online olması gerekiyor bunlarında haberlerini alıyoruz bizde oynadık 20x'de g?Ârd??klerimde hi?º bir zaman iyi şeyler olmadı ismail ve can zamanından bahsediyorum kimse yanlış anlamasın bu olayı halen aynı zihniyette devam ettiğinizide yazdıgın son yazından g?Âr??yorum iyi oyunlar

13. sanırım bu dedigin 20x icin gecerli 25 hc de sindi kesip lod deneyen t??rk guildi derken 1xde bizde yaptık bunu hi?º bir zaman burada reklamını yapmadık sadece ?ºekememezlik konusuna gelince bence bunlardan dolayı degil tamamen buradaki yazan insanların premium oldugundan dolayı dediğini d??ş??n??yorum işte bu t??rkleride bitiren bu kibirleri değilmi zaten ayrıca 20x'deki t??rklerin bir cogu doğrusunu konuşmak gerekirse charlarına hakim ama sizin yaptıgınız olay 25 kisi kurup sadece o insanlara raidlere girmek bir baska birisinin raide girmesi icin 24 online olması gerekiyor bunlarında haberlerini alıyoruz bizde oynadık 20x'de g?Ârd??klerimde hi?º bir zaman iyi şeyler olmadı ismail ve can zamanından bahsediyorum kimse yanlış anlamasın bu olayı halen aynı zihniyette devam ettiğinizide yazdıgın son yazından g?Âr??yorum iyi oyunlar
    kardeşim adamın yazdığı yazıya bak, sonuna eklediği bizim t??rklerden emek beklenmez zaten yazısı premium olmaya s?Âylenmiş bir yazımı? premium olmayan emek sarfedioda premium olanmı emek sarfetmiyo bildiğin geara s?Âylemiş işte..ikincisi 20x de evet millet karakterine hakim değil ve bu y??zden raidlere mecburen bilen adamları alıp ilerliyosun, ?Âb??r t??rl?? 6 saatte bir raid bitmiyor.. ismail can d?Ânemi demişsin ona gelecek olursak ismail benim zaten... Benim yaptığımı 20x de kim yaptı bana bunuda s?Âylermisin madem? Ortada bir birlik yokken o birliği tekrar kurmaya ?ºalıştım, ??niversite son senemdi Sosyoloji gibi zor bir b?Âl??m okuyordum ve Tez yazmam gerekiyordu.Ha dersen nie oyun oynadın git Tezini yaz diyebilirsin. Sevdiğim bazı insanların ricasını kıramadım ve 20x de ki T??rkleri bi araya toplamak istedim..(ki bir ?ºoğu hayatında Rotface ten ?Âte boss g?Ârmemiş ge?ºememiş insanlardı) milletin benle ne alıp veremediğini ben anlamadım yemin ediyorum... Tmm can kardeşim olabilir ama onun hatalarınıda kabul ediyorum biraz agresif bi yapısı var, ama o da guild bir yerlere gelsin diye ?ºabaladı ha o raid kurmayınca kimsede elini taşın altına koymadı (ben y?Ânetmeyi bırakınca) Bana gelirsek onca zaman 25 man raidlerde normali hc si farketmeksizin her raid istisnasız her bossta taktik anlattım kimseye yaranamadım, karakterini bilmeyen adama git karakterini ?Âğren dedim su?ºlu ben oldum, dps atamayana biraz daha ?ºabala dedim su?ºlu ben oldum, heal atamayana biraz daha ?Âğren dedim su?ºlu ben oldum, millet iş yapmasın ben onları uyarayım su?ºlu ben olayım oh ne ala, neyse ben bu yenetim işini yazdan bıraktım ama hala insanlar benim hakkımda ileri geri konuşabilio(sana demiyorum genel olarak oyun i?ºi felan) elma veren ağa?º taşlanır misali.. Ne yaptıysam guild i?ºin yaptım millet i?ºin yaptım....

14. Sezarın hakkını sezara verelim.Lordaeronda 25 heroic olarak tamamı T??rklerden oluşan bir raid sindy kesmedi benim bildiğim.Ortada takdir edilmesi gereken bir başarı var aslında hakkını yemeyelim.arena sezonu bitiminden sonra Ragnaros'a ge?ºmeyi d??ş??n??yorum ben de.en son gold trade sisteminin ayarsızlığı ile iyi coins farmladım aksi taktirde ge?ºiş i?ºin donate yapmayı d??ş??nm??yordum.

123 Last