1. Lightblinger's Avatar
    Lightblinger
    Guest

    Gildia Survival Tactics

    .: Gildia Survival Tactics :.
    ==============================================
    GM: Mavy
    Ofiicerowie: Martuch, Mindpower, Qunan, Kampjan, Danin
    Strona konfliktu: Alliance
    ==============================================

    Survival Tactic to polska gildia, kt??ra w gł??wnej mierze skupia się na raidach 10/25-osobowych oraz na budowaniu wesołej atmosfery na ts-ie. Jest to nowa gildia na tym realmie, lecz trzon gildii zna się nie od dziś.

    Wcześniej wsp??lnie z powodzeniem raidowaliśmy na realmie Lordaeron oraz na serwerze oficjalnym Burning Legion za czas??w Cata oraz MoP. Postanowiliśmy przenieść się z oficjalnego serwera, ponieważ blizzard nic nie oferuje ciekawego na dziś dzień dlatego chcemy spr??bować naszych sił na realmie Frostwolf.

    Nasza gildia powita każdego z gracza. Nie ważne czy zaczynasz dopiero z WoW-em. Możesz liczyć na pomoc z naszej strony, bo wiemy jak to było gdy my zaczynaliśmy grać w tę grę parę lat temu. Jeśli natomiast jesteś już wprawionym graczem możesz liczyć na świetną atmosferę na naszym gildyjnym TS-ie (i pośmiać się razem z nami z Kampjana ;) na kt??rego zapraszamy każdego z naszych gildiowicz??w by porozmawiać nie tylko o sprawach związanych z grą.

    Właśnie na naszym komunikatorze odbywa się "życie" naszej gildii i szczeg??lnie zwracamy uwagę na atmosferę zachowaną na TS-ie bo każdy z nas wie, że to tylko gra w kt??rej chcemy spędzić miło czas, a nie spinając się o jakieś małowartościowe rzeczy (wipe się zdarzały, zdarzają i będą zdarzać ;) ). Mogę śmiało stwierdzić, że znajdziesz na naszym TS-ie o każdej porze dnia osobę do pogadania.

    Oczywiście wiemy, że trudno jest uwierzyć w literki pisane przez jakiegoś tam gościa z internet??w dlatego serdecznie zapraszamy do naszej gildii by chociaż sprawdzić czy jestem prawdom??wny ;)

    Dziękuję, że doczytałeś/aś aż do tego momentu. Mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się przy katedrze w... Wichrogrodzie :P (SW).

    Pozdrawiam.
    Danin

  2. May 4, 2015  
    Chciał Bym Dołaczyć do Gildii 5 letnie doswiadczenie w WoW'a PvP i Pve

  3. May 6, 2015  
    ładny odkop
    tu możesz złożyć podanie : http://survival-tactics.shivtr.com/
    Edited: May 6, 2015

  4. May 26, 2015  
    Survival Tactics vs. Jin'rokh the Breaker 10 Man Normal


  5. June 4, 2015  
    Survival Tactics vs. Council of Elders 10 Man Normal



    Survival Tactics vs. Horridon 10 Man Normal

    Edited: June 5, 2015

  6. June 9, 2015  
    Byłem w tej gildi dwa razy,jeszcze jak grali na cata,lecz z braku czasu na grę dwa razy mnie wyrzucili;p Ale z pobytu mogę naprawdę bardzo mocno polecić gildie,osoby w niej(jeśli grają te same) były bardzo spoko.No i coś tam grali pve.

  7. July 4, 2015  

  8. July 5, 2015  
    Panowie, a czy jest szansa porobić z wami rajdy ze starszych ekspansji? O ile oczywiscie są one wykonalne na tym realmie, nie grałem długi czas na tym serwerze, więc nie oreintuję się jak to wygląda obecnie.

  9. July 6, 2015  
    Panowie, a czy jest szansa porobić z wami rajdy ze starszych ekspansji? O ile oczywiscie są one wykonalne na tym realmie, nie grałem długi czas na tym serwerze, więc nie oreintuję się jak to wygląda obecnie.
    zablokowane są :/ też bym chętnie porobił

  10. nie polecam i pozdrawiam, Daniel Krul

  11. Nie znam Pana, ale gratuluję kunsztu w merytorycznym uzasadnianiu swojej opinii! Zdrowia.


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •