1. United Forces Ally

    Sveiki, neperseniausiai susikure guildas naujame wow mop serveryje tad ieskome norinciu stoti y musu guildo gretas. Kuriame susirinksime bendrauti, padeti vienas kitam keltis levely, susipazinti ir galiausiai eiti dungeonu ir raidu , o gal ir BG ar net arenas. Sis guildas tikiuosi bus tiek pvp ir pve, guildas bus x5 realme Stormstout, Aly puseje. Mano nickas Derthal arba kito charo Derthalo raso visi kas nori. Tiesiog nera cia ka daug rasyt ir suda malt -.- Tad rasot visi kas norit del inv.

  2. O jus priimtumet PvP ir Pve megeja?Esu Arms warrior -Flipwreck

  3. Tai aisku kas dar cia per klausimas

  4. Sveiki UF ar jus po wipe vis dar esate MoP x5 ? klausiu nes noreciau prisijungti prie jusu komandos.dar wotlk buvot geriausias ir daugiausia pasiekes lietuviu guildas pve .tikiuos jus vis dar tokie pat stiprus :)

  5. o cia bent kiek senu nariu is ufu like ar cia kazkas nauja ir tik pavadinimas old school? :D

  6. Senų narių yra nemažai likę bet taip pat mūsų bendruomenė plečiasi. Šiuo metu progresas:

    ToES - 10 4/4

    MSV - 10 6/6

    ToT - 10 3/3

    Taip pat turime nemažai pvp mėgejų, tad puiki galimybė jum susirasti arenos partnerį. Tad nedvejokit ir junkites Frostwolf realm, alliance :)

  7. nu kada nors kai sugalvosiu baigt lost wotlk, butinai prisijunksiu, sekmes !! :)

  8. Kad buvau pasijunges, bet neradau nei vieno online is tu isvardintu zmoniu kurie gali priimt i guilda :)

  9. Kad buvau pasijunges, bet neradau nei vieno online is tu isvardintu zmoniu kurie gali priimt i guilda :)
    Galėjai parašyti bet kuriam online, ir būtų priėmę :) tiesiog parašyk /who United Forces arba /who-g United Forces


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •